Midagi katkisele südamele - avage

Hei!
Teen lühidalt.
Mina kirjutan wattpadis jutte. Või no raamatut. Kirjutan ühe noore neiu elust, kelle elu läheb peapeale. Kirjutan aktiivselt juurde, praegu on küll alles 1 osa/ 1 peatükk aga neid tuleb juurde. Miks ma seda siin kirjutan? Lihtsalt olen ka ise neiu, kes kannatab tugeva depressiooni all, ning ma koondan kõik enda mõtted ja emotsioonid sellesse raamatusse, seega kellel on raske aeg + pole midagi teha, siis võib üle tšekkida. Usun, et seda on kõigil huvitav lugeda. Soovitatavalt vanusele 13-20 kuid võivad ka teised vaadata muidugi.

Jätke siia alla enda arvamus - kuidas meeldis, mida võiks paremini teha jne jne
LINK:https://www.wattpad.com/353320272-deep- ... amele-naah

Teid tänab
K

Re: Midagi katkisele südamele - avage

Kuidagi nagu jäik tundub. Ja liiga lühike, ka laused on lühikesed ja seda on nii ebameeldiv lugeda. Rohkem sisukaid liitlauseid! Päris mitmes kohas leidsin, et punkti asemel oleksid hoopis koma võinud panna. Pisivead õigekirjas. Ma muidugi nõuandeid eriti anda ei oska, sest ma ise küll paremini ei kirjuta :D Aga sellise kirjutamisega ju harjutabki, niisama ei tule midagi, et väga hea ettevõtmine sellegipoolest. Ja kui on ikka järge ka oodata, mitte, et paari sissekande järel asjast enam ei huvituta, hoian sel kindlasti silma peal, idee tundub huvitav, ma väga naudin sellist noorsookirjandust :)

Re: Midagi katkisele südamele - avage

Teemaalgataja siinpool

Esimesele vastajale: Aitäh, suhteliselt kindlalt tuleb täna öösel või varahommikul (4-5-6-7 paiku) välja teine osa. Aitäh sulle :)

Teisele vastajale: Aitäh aitäh nõuannete eest. Need lühikesed laused on täiesti meelega tehtud. Mulle meeldib selline viis, kuid eks ma vaatan, et neid liiga palju ei saaks :D Pikkus jaa on vähe lühike, kuid tahtsin selle just selliselt kind of "põnevalt" kohalt ära lõpetada ning siiski esimene ka :D Pealegi pole ma kunagi wattpadi kasutand ja mul polnud aimugi, kas mu lugu jääb alles või mitte :D

Suur aitäh teile nii hea tagasiside eest!! :)
Lõpetamist pole niipea oodata, sest ka enda järjejutte kunagi väiksena (10-13 aastasena) tegin väga järjepidevalt ning inimestele meeldis mida tegin ning tänu kiitussõnadele jätkasin suurehuviga. Võib juhtuda küll pikemaid pause sest kooli + teised hobid röövivad oma aja, kuid jätkan sellega praegu kindlasti!

Veelkord aitäh!

-K
Vasta

Mine “Enesetapp”