Sõbranna lõigub ennast

Hey. Mul on siis mure oma sõbranna suhtes. Ta lõigub ennast ja ma tean sest ta kannab üsna harva pika varukaga pluuse vms asju. Ma olen mõelnud miks ta seda teeb või nii aga me pole kunagi seda arutanud. Tal on ka väga kehvad hinded (keskmine hinne alla 3) ning ma üritasin teda aidata igati pidi (õppisime koos jne) aga ta oli väga tänamatu ning ütles asju nagu: "Mina ei taha õppida, sina tahad et ma õpiksin." Me oleme ka pinginaabrid, mis muudab tema vältimise vms väga raskeks ning ma tunnen et ta mõjutab mind negatiivselt. Mu hinded hakkasid langema, ning rääkisin temaga ja palusin et ta lõpetaks minu tunni ajal segamise ning jutustamise. Tema solvus hingepõhjani ning rääkis kuidas "sa võid ju mujale istuda kui tahad" "see pole ju minu probleem" jnejne. Ma rääkisin talle et ma tahan lihtsalt olukorda parandada aga tema arvas et "see on minu isiksuse muutmine. Mina olen see kes ma olen ja sina seda muuta ei saa" Igatahes ma olen mures ja ma ei tea mida teha. Ma tahaks meie sõpruse korda teha sest muidu me saame hästi läbi ning ma ei saa kuhugi mujale istuda. Kui mina ja mõni teine tema sõbranna (neid on tal päris palju) koos oleme siis ta ignoreerib mind või käitub minuga lihtsalt vastikult, arvatavasti et lahedamana näida? (Üks neist on teise kooli tüdruk kes ropendas tohutuis kogustes). Palun andke nõu kuidas kooliaasta üle elada ning saada normaalne lõputunnistus! -tüdruk, 14.
Vabandan et see tuli selline pudru ja kapsad, loodetavasti on vähemalt loetav.

Re: Sõbranna lõigub ennast

No ma arutasin temaga seda ja ta ütles et mina ju tahtsin temaga istuda niiet tema ära ei istu, probleemiks on ka see et väga selliseid kohti kuhu istuda nagu polegi kuna ma ei ole eriline populaarne klassis. Eks ma üritan end blokeerida ja mitte temast välja teha. Lisan et enne kui me kokku istusime oli ta lihtsalt väga hea sõbranna ja kunagi selliseid probleeme ei tekkinud.

Mu pinginaabril polnud küll sellist probleemi, kuid ta lahkus meie klassist(läks linna kooli). Ja nuud juba istun 2 a üksi, ja tead see pole uldse nii hull. Nii õpidki et alati ei saa teise peale loota ja saad ennast proovile panna. Minul on kõik 4 ja 5ed. Pinginaabriga suhtleme edasi ja saame pidevalt kokku :)

Meh123 kirjutas:Kui mina ja mõni teine tema sõbranna (neid on tal päris palju) koos oleme siis ta ignoreerib mind või käitub minuga lihtsalt vastikult, arvatavasti et lahedamana näida?
Kindel, et lahedamana näida, äkki ta polegi tõeline sõber, sest tõeline sõber ei käitu asjatult vastikult. Mulle maalib sinu häbenemine tema poolt olukorra, kus tema heidab sinu üle nalja, kuid sina ei taipa, et ta pole su tõeline sõber. Seega sina oled temale kui tõeline semu, kuid tema pole seda alati või kindla seltskonnaga.

Antud efekt on märkimisväärne ja vajab tähelepanu, palun analüüsi seda rohkem.
Kui olete tõesti tõelised sõbrad, siis ilmselt mõjuvad teised temale halvasti, ehk tõesti on soov neile muljet avaldada ja nende jaoks lahedam olla, seega nemad on su sõbrale kui iidolid.

Ignoreerimine tundub justkui häbenemisena, siin on mõtlemisainet ning kardinaalsete otsuste tegemine, mis kõike muutub võib vajalik olla.
Uuri järgi, süvene, analüüsi!
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.

Koolis olles olen viimasel ajal üritanud lihtsalt vältida temaga suhtlemist, et ennast säästa. Kuna me oleme nüüd kuidagi imelikult pooleldi tülis siis on ta äärmiselt sõbralik ja samas kergesti vihale minev üheaegselt. Enne vaheaja algust oli päev, kus umbes pooled tüdrukud läksid lauluproovi. Juba päeva alguses ma nägin kuidas ta lihtsalt asendas mind ühe teise tüdrukuga, kellest mina hetkel mitte midagi ei arva. Kui olla aus, siis ma nautisin vaikust ja rahu. Mu pinginaaber märkas seda vist ja ei soovinud enam oma uue sõbranna juures istuda? Ma ei tea kuhu draamasse ma sattunud olen ja ma olen üsna alla andnud tema suhtes aga ma ei saa teda kuidagimoodi vältida ka.
Vasta

Mine “Enesetapp”