paracetamol

tervist, oskab keegi ehk öelda mida teeb 20 500mg paracetamoli tabletti minu kehaga? mul ei ole plaanis enesetapp vaid lihtsalt soov sattuda haiglasse. ei taha hetkel pikemalt raakida miks, soovin lihtsalt teada et mida see kogus minuga teeb

Re: paracetamol

olen 16 aastane alakaalus tütarlaps kes on oma eluga jõudnud sinnamaani et mul ei ole enam kodu, mu kasuisa viskas mind kodust välja. on ka vagavagavaga palju muid probleeme, mille kirjutamine votaks mul ilmselt tunde. mul on juba ammu perega probleeme kuna ma ei salli oma kasuisa ja tanu sellele on juba aastaid olnud peas enesetapu mote. mul on tunne nagu tegelikult keegi ei hoolikski minust, ka mu sobrad. nuudsest joudsin selgusele et enesetapp ei ole see mida tahan, votsin sisse 20 500mg paracetamoli tabletti ja 7 400mg ibumetini. 'ma ei tea mis minuga juhtub, kas uldse midagi juhtub. kas keegi palun valgustaks mind kuidas see koik mulle mojub? kas on voimalust et satun haiglasse? paracetamol infolehelt lugesin et juba 15tabletti on taiskasvanule ohtlik, kuid ma ei usu et minuga uldse midagi juhtub.

Eks natuke kahjustad maksa ja üldse oma keha. Kokkuvõttes see aga su probleeme ei lahenda ja lähedastega suhteid korda ei tee. Kui kasuisa viskas välja, on võimalik minna näiteks turvakodusse. Tean mõnda noort, kes on seal ka pikemalt elanud. See saab olla samamoodi kodu, lihtsalt teistsuguses vormis kui varasem.

Mis on muidu su haiglassesaamise eesmärk?

Ei tee need rohud midagi. Natuke paha on ning oksendad, aga muud ei juhtu midagi. Kui sul nii suur soov haiglasse sattuda, siis pöördu ise psühhiaatriakliinikusse EMOsse või tavalise haigla EMOsse ning ütle, et sa oled endale ohtlik ning tahad endalt elu võtta. Siis saad sa ka vastavat abi (vähemalt peaksid saama) ning eeldatavasti oled ka haiglas.
Lisaks saaksid sa siis kellegagi oma mõtteid jagada ja paema pildi sellest, mida teha ja kuidas oleks kõige parem käituda.

update siis et terve öö oksendasin ja jubedad kõhuvalud, hingamisraskused. mingi aeg sain magama jaada kuid kui nuud hommikul arkasin on veel hullem olla. infolehel kirjas et uleannustsmise korral ja nende sumptomite korral viivitamatult kutsuda kiirabi. hetkel on mul tapselt selline tunne et kiirabi oleks ainuke lahendus mu halvale olekule. kas iseendale oleks norm kutsuda kiirabi? ega ta ilmselt mulle midagi ei tee kui kutsub oksendamise esile. kuid kuna mul ei ole kedagi kodus ja kõht vaga kohutavalt valutab ja koguaeg ajab oksele siis kas kutsuda v ei?
Vasta

Mine “Enesetapp”