Miks ma kardan suhelda inimestega?

Tere!Mul on üks mure. Ma kardan inimestega suhelda. Ma kardan et võin midagi valesti öelda ja see pärast ma tõmbun endasse. Kui keegi hakkab küsima minu kohta siis ma vastan nii kaua kuni tunnen ,et teema hakkab mu isikliku elu puudutama ja siis ma hakkan kurjemalt vastama kuni ma lõpuks inimese eemale peletan. Kui ma ise kellegiga suhtlen siis peamiselt esitan ma küsimusi ja niisama ise inimesed midagi ei küsi(kui mina ise küsin) ning aja jooksul hakkavad nagu õiendama ,et ma nii palju küsin neilt. Lõpuks ma tõmbun jälle endasse ja peletan inimesi enese juurest. Millest see tuleb ja mida ma tegema pean? :cry:

Re: Miks ma kardan suhelda inimestega?

Kui ma vahest kodus lebotan, siis ema viskab nalja, et ma peaks kodust välja saama, sest muidu hakkan inimesi kartma. xD haha, aga see selleks. Tegelikult savi mida teised sinust arvavad ju. See on kõigest nende arvamus. Sina elad ikka oma elu edasi. Sa pead ise tunnetama seda n.ö piiri, et kuna lõpetada küsimuste esitamine. Võib juhtuda, et teistel oli lihtsalt halb päev ja vastavad nii ja siis sa arvad, et peletad inimesi eemale kuigi neil oli lihtsalt halb päev. Lihtsalt ära tee välja.
Vasta

Mine “Enesetapp”