Jah , ma teen seda!

Tere, tahan siis teha enesetappu!
Mul on kõrini et vanemad näevaf minu mitte venna vigu! Nad tahavad mu panna eri internaati! Üks kord ma oleks isa mu lastekodusse viinud aga ema ei lubanud! Isa on kõige hullem , mõnitab , annab kõrvakiilu , annab vahest peksa ka , ta ajab mu nutma! Natuke aega tagasi oli viimane juhtum ja sellep2rar teengi! BB

Re: Jah , ma teen seda!

ja mis see enesetapp siis aitab? vanemad jäävad ju samasuguseks. sina oled ju sina ja su vanemad on su vanemad. kui nemad käituvad sinuga halvasti, siis juhul, kui midagi lahendada ei anna, tuleb sul lihtsalt leida koht, kus saad end paremini tunda. kui sinna internaati minna ei taha, siis ehk saad minna nt vanavanemate juurde elama? kui vana sa üldse oled? võib-olla saaksid mõne kooli ühiselamusse elama minna. tihti ongi nii, et kui lapsed juba eraldi elama kolivad, siis vanematega suhted paranevad. enesetapp sinu puhul eriline lahendus pole, sest vanematega oled nagunii vaid paar aastat veel koos, siis tuleb nagunii oma elu peale minna. ja siis nemad enam otseselt sinu elusse ei puutu. st sa ei pea enam tegema seda, mida nemad ütlevad, kui mõnitavad või halvustavad, on võimalik mitte suhelda jne jne jne. see on ilmselt paljudel nii, et vanematega pole läbisaamine hea ja ega polegi midagi parata, kõik inimesed ei olegi head lapsevanemad ja kõik inimesed (ka lapsed ja nende vanemad) ei sobi isiksustena ideaalselt kokku. siis tuleb lihtsalt see kooselamise aeg kuidagi üle elada ja siis iseseisva elu peale minna. edu!

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Te enese tapp kudagi suure jooneliselt, et koik naeksid kui tark sa oled et oma probleemid lahendad enda tapmisega
sa laps, õpi enne õigekiri selgeks, kui siia sitta nõud tuled andma
nõu*, mitte nõud. õpi ise, krdi ninatark.

üldse keegi teine kirjutas:
Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Te enese tapp kudagi suure jooneliselt, et koik naeksid kui tark sa oled et oma probleemid lahendad enda tapmisega
sa laps, õpi enne õigekiri selgeks, kui siia sitta nõud tuled andma
nõu*, mitte nõud. õpi ise, krdi ninatark.
kuradi*
xD sa eelmise postitaja viga ei tahtnudki parandada?
üldse keegi teine, jaaajah :lol:

Külaline kirjutas: xD sa eelmise postitaja viga ei tahtnudki parandada?
üldse keegi teine, jaaajah :lol:
ma ei hakka sulle kuidagi üritama tõestada, et ma pole see sama isik. peaksid sellest ise ka meie kirjastiilide erinevuselt aru saama. ning loomulikult pakuvad rohkem huvi selle inimese kirjavead, kes tuleb selle koha pealt ise targutama.
Vasta

Mine “Enesetapp”