Mu jaks on lõppemas

Ma lihtsalt ei jaksa. Kõik läheb aina allamäge, miski pole endine. Ma olen igavene teine ja mitte keegi ei hooli minust, mitte keegi ei tunne tõelist mind. Ma olen end inimestest vaikselt eraldanud, ma ei suuda enam mitte kedagi kannatada. Kõik valetavad ja vassivad. Mu depressioon aina süveneb ja süveneb, vb lihtsalt halbade asjade kokkulangevus. aga nii, juba pea 8a? Kõigele lisaks, mu ema ei armasta mind ja sõbranna lõi mu mehe üle. Ma hakkan ennast kaotama, ma upun ja minus pole kübetki tahtmist teistega konkureerida. Ma olen nii väsinud kõigest.
Ma olen oma peas kõige hullemad senaariumid juba läbi mõelnud. Huvitaval kombel oma mõtetes ei näe ma mitte kedagi, kes mind takistada püüaks. Ma seisan üksi. Olen juba piisavalt kannatanud ja arvan, et mu jaks hakkab lõplikult otsa saama.

Re: Mu jaks on lõppemas

Tere, minul küll selliste teemadega kogemusi ei ole, kuid ma võin soovitada enda teada olevalt kõige paremat psühholoogi kes leiab igas asjas midagi head. Tema abiga on elurõõmu leidnud mitmed inimesed, kellel elus vedanud ei ole. Tema juurde tasub kindlasti minna, sest tema kuulab kõigi mured alati ära. Soovitan soojalt!!! :) päikest

Elu on täpselt nii raske, kui raskeks me selle ise elame. Ma soovitaks liituda mingi suguse ringiga. Näiteks, kui meeldib lugeda, siis liituda mingi taolise raamatuklubiga. Või mingi tantsu trenniga, ujumis trenniga, mingi võitlusstiil, fotograafia, näitlemine ja see nimekiri läheb edasi ja edasi. Kuna, siis jagate te mingi sugust huvi ja sellisel juhul sul on tegevust millegi teisega. Ja järsku pole sul enam aega mõelda depresioonile.
Ja missugune sõbranna võtaks ära, teise sõbranna mehe. Sellised inimesed, kes on sulle nõnda viisi teinud, neile mitte üldse oma aega raisata. Ja kui pole mingit lähedast inimest kellega suhelda, siis võib-olla tõesti minna psüholoogi juurde, kuna siis on kellegiga rääkida. Ja siis leida lahendus küsimustele.
See võib nüüd kõlada väga hipilik, aga ma ausalt armastan elu. Kuna see on lihtsalt imeline. See lihtsalt on nii huvitav kuidas kõik töötab jne. Mina usun, et kõik on tasakaalus. Sinuga juhtub elus täpselt ühe palju häid ja halbu asju. See lihtsalt oleneb kumba sinu isiksus laseb rohkem näha. See on just, kui kas pooleni täitetud klaas on pool tühi, või pool täis?
Lihtsalt minu arvamus. :)

arvamus kirjutas:Elu on täpselt nii raske, kui raskeks me selle ise elame. Ma soovitaks liituda mingi suguse ringiga. Näiteks, kui meeldib lugeda, siis liituda mingi taolise raamatuklubiga. Või mingi tantsu trenniga, ujumis trenniga, mingi võitlusstiil, fotograafia, näitlemine ja see nimekiri läheb edasi ja edasi. Kuna, siis jagate te mingi sugust huvi ja sellisel juhul sul on tegevust millegi teisega. Ja järsku pole sul enam aega mõelda depresioonile.
Ja missugune sõbranna võtaks ära, teise sõbranna mehe. Sellised inimesed, kes on sulle nõnda viisi teinud, neile mitte üldse oma aega raisata. Ja kui pole mingit lähedast inimest kellega suhelda, siis võib-olla tõesti minna psüholoogi juurde, kuna siis on kellegiga rääkida. Ja siis leida lahendus küsimustele.
See võib nüüd kõlada väga hipilik, aga ma ausalt armastan elu. Kuna see on lihtsalt imeline. See lihtsalt on nii huvitav kuidas kõik töötab jne. Mina usun, et kõik on tasakaalus. Sinuga juhtub elus täpselt ühe palju häid ja halbu asju. See lihtsalt oleneb kumba sinu isiksus laseb rohkem näha. See on just, kui kas pooleni täitetud klaas on pool tühi, või pool täis?
Lihtsalt minu arvamus. :)

Väga armas. Depressioon ei ole mingi haigus, eks, see on umbes nii, et vaatad, kas klaas on pooltühi või pooltäis. Täna olen depressiivne ja homme juba positiivne.
Minul ei olnud näiteks energiat millegagi tegeleda, kui mul see raskem aeg oli. Mind ei huvitanud miski. Ma ei tahtnud ühtegi inimest enda lähedale. Jooksmas käisin ja nälgisin, aga see oli ka kõik, rohkem hobisid mul ei olnud. Lõikumine ja enesetapukatsed ka, kuigi ma ei tea, kas neid tohib hobideks nimetada.

Ma soovitan meie teema peakangelasel ehk teemaalgatajal psühhiaatriakliinikusse pöörduda. Lihtsalt lähed valvelauda ja ütled, et tahad ennast ära tappa. Panevad su ravile. Mis sul kaotada on?
Vasta

Mine “Enesetapp”