Tahaks lihtsalt ÄRA SURRA :S

Ma vihkan oma vanemaid, ma vihkan oma ''sõpru'', ma vihkan enamus oma klassikaaslasi ja õpetajaid, kuigi viimaste puhul ma seda välja ei näita. Ma vihkan kõiki, ma olen lühike (ükski poiss ei sebi mind spst. ja ma klassikääbik ka ju :S kadakas* mis pikkus see 163 on , mingi valus kadakas* kääbik 14 aastase kohta :S) ma räägin nagu mingi lox, ma tean, ma tunnen et ma nagunii ei muutu kunagi täiskasvanuks, mis teha, raske juhus no :S. Ideid kuidas end maha tappa sooviks siis, aitäh!
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Re: Tahaks lihtsalt ÄRA SURRA :S

someoneh kirjutas:Ma vihkan oma vanemaid, ma vihkan oma ''sõpru'', ma vihkan enamus oma klassikaaslasi ja õpetajaid, kuigi viimaste puhul ma seda välja ei näita. Ma vihkan kõiki, ma olen lühike (ükski poiss ei sebi mind spst. ja ma klassikääbik ka ju :S kadakas* mis pikkus see 163 on , mingi valus kadakas* kääbik 14 aastase kohta :S) ma räägin nagu mingi lox, ma tean, ma tunnen et ma nagunii ei muutu kunagi täiskasvanuks, mis teha, raske juhus no :S. Ideid kuidas end maha tappa sooviks siis, aitäh!
Mida su vanemad tegid , mida su ''sõbrad'' Mida ''sõbrad'' ütlesid ja mida vanemad ütlesid , et sa tahad nende pärast ära surra ?? 163 on normaalne ju . Enesetapp ei aita ! Anna teada siis ;)

L . kirjutas:
someoneh kirjutas:Ma vihkan oma vanemaid, ma vihkan oma ''sõpru'', ma vihkan enamus oma klassikaaslasi ja õpetajaid, kuigi viimaste puhul ma seda välja ei näita. Ma vihkan kõiki, ma olen lühike (ükski poiss ei sebi mind spst. ja ma klassikääbik ka ju :S kadakas* mis pikkus see 163 on , mingi valus kadakas* kääbik 14 aastase kohta :S) ma räägin nagu mingi lox, ma tean, ma tunnen et ma nagunii ei muutu kunagi täiskasvanuks, mis teha, raske juhus no :S. Ideid kuidas end maha tappa sooviks siis, aitäh!
Mida su vanemad tegid , mida su ''sõbrad'' Mida ''sõbrad'' ütlesid ja mida vanemad ütlesid , et sa tahad nende pärast ära surra ?? 163 on normaalne ju . Enesetapp ei aita ! Anna teada siis ;)

vanemad, sõbrad, eriti viimased räägivad , et AH, KASVA SUUREKS JUBA jne :S. Mul kõik sõbrad mingi activad nagu 20+, mina olen see ainuke luuser kes nagu pubekas käitub. solvun iga asja peale ja ma ei team idaveel :S ja ma ei suuda end muuta ka :s.

someoneh kirjutas:
L . kirjutas:

vanemad, sõbrad, eriti viimased räägivad , et AH, KASVA SUUREKS JUBA jne :S. Mul kõik sõbrad mingi activad nagu 20+, mina olen see ainuke luuser kes nagu pubekas käitub. solvun iga asja peale ja ma ei team idaveel :S ja ma ei suuda end muuta ka :s.
Aga ka solvud siis ? Äkki on neil õigus, kuna kui ma sinuvanuses olin siis ma ei teinud kuskile teemat, et tahan ära surra. Ja las nad activad, see on nende mure ju, mitte sinu !

L . kirjutas:
someoneh kirjutas:

Aga ka solvud siis ? Äkki on neil õigus, kuna kui ma sinuvanuses olin siis ma ei teinud kuskile teemat, et tahan ära surra. Ja las nad activad, see on nende mure ju, mitte sinu !

all the f************in time solvun. ma ei suuda lihtsalt rahulikuks jääda :S

someoneh kirjutas:
L . kirjutas:
someoneh kirjutas:

all the f************in time solvun. ma ei suuda lihtsalt rahulikuks jääda :S
Aga proovi jääda, kui sa jätkad solvumist, siis ära imesta kui nad ütlevad sulle kasva suureks .;)

Külaline kirjutas:
Aga proovi jääda, kui sa jätkad solvumist, siis ära imesta kui nad ütlevad sulle kasva suureks .;)
ma ei suuda olla lihtsalt vait :S võimatu no.
btw. praegu emaga rääkisin, siis ütles et ma ikkaeilähe juuksurisse jamidaveel. Mul on tukk väljakasvand ja järgust väljas juba ammu, juuksed vaja üle värvida ja puha :S ma nii rõve ikka , siis ütlesin seda ja ema olik kohe et välimuse järgi ei vaata ükski inimene teisi, siis ütles et temal töö juures saavadk õik temaga hästi läbi ega vaata välimuse järgi ma ütlesin et ükski poiss ei vaata mind jakasma pean siis 80 aastasena olemamingi üksik vanaeit vä. siis ütles et ega se ei tähenda et ma kunagi mingiüksiks olen :S. nagunii olen :s siis oli mu isa ka kohe minu vastu ning ründas umb niimoodi et akas tahad siis ilus ja loll olla vä :s et keegi ei vaata lolle :S (ma ei ole eriti hea füüsikas, 2-seis ja ma EI SUUUDA PAREMINI, MA EIM ÕISTA SEDA AINET LIHTSALT ning õpetaja lemmik ma ka enam pole :S) sis ütlesin et tahan ära surra, sis oli kohe et a mine tapa end ära siis :S.

someoneh kirjutas:
Külaline kirjutas:
ma ei suuda olla lihtsalt vait :S võimatu no.
btw. praegu emaga rääkisin, siis ütles et ma ikkaeilähe juuksurisse jamidaveel. Mul on tukk väljakasvand ja järgust väljas juba ammu, juuksed vaja üle värvida ja puha :S ma nii rõve ikka , siis ütlesin seda ja ema olik kohe et välimuse järgi ei vaata ükski inimene teisi, siis ütles et temal töö juures saavadk õik temaga hästi läbi ega vaata välimuse järgi ma ütlesin et ükski poiss ei vaata mind jakasma pean siis 80 aastasena olemamingi üksik vanaeit vä. siis ütles et ega se ei tähenda et ma kunagi mingiüksiks olen :S. nagunii olen :s siis oli mu isa ka kohe minu vastu ning ründas umb niimoodi et akas tahad siis ilus ja loll olla vä :s et keegi ei vaata lolle :S (ma ei ole eriti hea füüsikas, 2-seis ja ma EI SUUUDA PAREMINI, MA EIM ÕISTA SEDA AINET LIHTSALT ning õpetaja lemmik ma ka enam pole :S) sis ütlesin et tahan ära surra, sis oli kohe et a mine tapa end ära siis :S.
Ega ka mina sinu eas füüsikat ei sallinud ega saanud sellest aru. Aga see, et sa oma vanematele ütlesid ,et ahad ärasurra ja nemad ütlesid mine tapa en ära, see küll eriti normaalne pole.Tavaliselt 14-15 vahel ka 16 aastased vaatavad tüdrukute juures ainult välimust. Kurb aga tõsi. ;) Välimus on sul korras , eks ? ;)

L . kirjutas:
someoneh kirjutas: no ma ei tea kus sa elad, aga mind ei vahikeegi no :S. alati vahitakse 170 cm+ tüdrukuid.
Ei ütleks, et koguaeg . Ma olin +170cm, mind, keegi ei vahtinud. Proovi maha rahuneda, kui sa arvad endast halvasti, siis arvavad ka teised ?

lol, endast on veits võimatu hästi mõelda kui ümberringi vahitakse ainult 170 + tüdrukuid ;S. No misteha et ma migni koledus. Pilte ma ka andma ei hakka. reiditöötlus ja musilõustad pidid ju rõvedad ja lamedad olema -_-

..Oled kindel, et asi on pikkuses, mitte sinu iseloomus?
Kuna tõepoolest, mõnedele meeldivad lühikesed, mõnedele pikad tüdrukud, aga viletsa iseloomuga poisse ei köida..
Ning kuidas sa ei suuda "mitte-solvuda"?
Enne mõtle, siis ütle ja ürita end tagasi hoida.
Nt. kui sa siin vanematega vaidlesin, et kas oled üksik või mitte..
Loogiline, et kui sa muudkui jaurad, et sa oled nii üksik, nii üksik ja vanemaid üldse ei kuula,
siis viskab neil kah üle.
I'm
not

okei , kahju tunnistada , aga ma ka suht pubekas :D
okei , mu sõbrad ajavad vahel naq sitaks närvi , aga siis ma klaarin värgi ära nendega , vanematele ütlen tavaliselt , et nüüd ma olen 13 , pubekas , teismeline , get over it !
ja pm nad saidki :D , nad suht lubavad teiste juurde ööseks jääda , olla hilja õhtuni õues jne ,
kui su vanemad on suht mõistvad siis ok , aga kui ei ole , siis selgita neile :D

Oot, mis mõttes nagu???
Ma hoian suhteliselt tihti sellel foorumil silma peal ja näen väga erinevaid põhjusi, miks inimesed kaaluvad enesetappu, mõned neist on suuremad, mõned väiksemad, mõned lihtsalt lollid põhjused. Siiani pole ma mitte ühegile inimesele vähemalt foorumis midagi sellist öelnud, nagu praegu... oled sa loll v? või mida sa ajad? 163cm... paanika paanika paanika, ma tunnen päris mitmeid umbes selles pikkuses inimesi, nii sinust vanemaid, kui ka nooremaid ja kohe kindlasti ei ole 163 cm põhjus, miks ükski poiss sind ei vaata. Ja olgem nüüd päris ausad, ma ei usu, et kui terves Eestis on väga palju erinevate pikkustega inimesi, siis sina elad mingis müstilises Eesti paigas, kus poisid vaatavad ainult 170+ tüdrukuid ja sina oled kõigi teiste kõrval julm kämbu... võibolla keskmisest lühem, aga vaata palun enda ümber ringi... kõik ei ole modelli pikkuses.
Teine asi on see, et ma ei oleks sellele teemale isegi vastanud, kui ma poleks läinud lausa närvi sinu kõnepruugist ja just nimelt pubekalikust käitumisest. Inimesed suures osas üritavad sind mõista, sind aidata, selgitada ja mida teed sina? Käitud äärmiselt ülbelt siin... kui sa oled päris elus samasuguse käitumisega, siis usu mind, põhjus miks sa poiste lemmik pole, ei ole sinu pikkuses vaid sinu suhtumises ja käitumises.

Ausalt öeldes kahtlen ma sinu enesetapumõtetes, aga ma olen alati öelnud, et inimestega ei tohiks käituda siin foorumis julmalt, sest kunagi me ei tea, kes teisel pool on ja mis probleemid tal tegelikult on. Vabandust, kui sulle ülekohtune tundun, aga minu arvates oleks sul nüüd küll aeg end kokku võtta ja muuta oma suhtumist... kui sa ei saa sellega tõesti ise hakkama, siis on targem pöörduda inimese poole, kes sinu suhtumise muutmisele kaasa suudab aidata. Vabandust, et minu vastus sinu murele nii äge või keskmisest kurjem on, aga ma loodan, et see aitab sul endal midagi mõista...

Minu poolt aga jõudu sulle!

14 on väga ebastabiilne vanus. Minagi olin siis valmis surema. Nüüd olen 20 ja oma eluga super rahul, ma armastan seda. Lisaks sa meenutad veidi mu ühte sama vana tuttavat, kes kirjutab mulle msnis umbes samamoodi, nagu sina siin. Ta on üpris rahutu hing ning ärevil kogu aeg. Kahjuks sa põhjustad oma ajus endale lühiseid ise. Natuke rahunemist, tunned ennast paremini, ning inimesed suhtuvad Sinusse paremini. Tõsi on see, et närviliste inimestega ei taha väga keegi tegemist teha.Algul nad üritavad sind aidata, siis löövad käega ja käituvad sama nõmedalt nagu sina nendega. Nii et kutsun Sind üles muutma oma suhtumist. Toimi nii, vaata, kuidas töötab ja siis mõtled edasi. Sorri, aga pikkus ja üldse välimus on asjad, mille pärast võiks viimasena põdeda.Soovitan hakata vabatahtlikuks, aita haigeid, vaeseid, nälgivaid, vägivalla all kannatavaid inimesi, ja siis võib hakata mõtlema, mis siin elus tegelikult oluline on. Suureks kasvad Sa niikuinii. Proovi,ja anna teada! :)
Vasta

Mine “Enesetapp”