Ma tahan ennast tappa

Ma olen olnud depressioonis aasta aega,olen käinud psühholoogi juures lõpuks saadeti mind psühhiaatri juurde ka.Ma olen nüüd kaks kuud võtnud antidepressante aga midagi ei muutu mulle tundub et asi läheb ainult hullemaks.Iga päev mõtlen ma sellele et kuidas ennast ära tappa.Lõikunud olen ma ka juba aasta aega aga midagi ei lähe paremaks.Mulle tundub et ainuke viis ennast paremini tunda ja muredest vabaks saada on enesetapp.Tegelikult olen ma ühe korra üritanud enesetappu tablettidega aga need ei töötanud ja see viis mind veel sügavamasse masendusse.Ma isegi ei tea miks ma selle kirja kirjutasin äkki sellepärast et kui ma saan vähemalt kuhugile midagigi kirjutada kui sügaval mustas augus ma olen äkki mul hakkab parem?

Re: Ma tahan ennast tappa

kaks kuud antikaid ei pruugigi midagi teha, pead kauem sööma ja lootma et aitavad
kuigi antikad ei ole nii, et sööd sisse ja oled rõõmus, iseendaga tuleb kõvasti tööd teha ja kui iseendaga ei tee tööd, siis ei aita ükski tablakas
Lambipirn kirjutas: Lõikunud olen ma ka juba aasta aega aga midagi ei lähe paremaks
okei, see on nüüd küll imelik lause
mis hetkel oma elus sa hakkasid et lõikumine lahendab maailma probleemid ja miks? see ei lahendagi ega teegi paremaks midagi. šokk, ma tean.

tuleb üles leida endas see kolle, mis sind masendusse ajab ja sellega tegelema hakata.
kõik on sodi

Mina tulin depressioonist ilma ühegi tabletita välja. Kõige lihtsam: leia üles see põhjus, mis sul depressiooni põhjustab. Igal asjal on mingi alge, päästik, mis vallandab depressiooni, suitsiidimõtted jne. Ja põhjuseid on nii erinevaid. See põhjus, mis minul depressiooni tekitas, ei ole kindlasti sama mis sinul. Püüa iseendaga tööd teha.

Oeh... Nii paljud soovitavad otsida kollet. Ka minul hiljaaegu diagnoositi depressioon. Kohe taheti ka tablettide peale panna aga ma ytlesin kohe selge ei. Need ei aita. Ja ka kolde otsimine ei aita. (vahest) Depressioonil ei ole alati kindlat kollet. See võib olla segu paljudest asjadest või siis võib olla võimatu seda muuta. Mina isiklikult soovitaks endale leida mingi ENNASTSÄÄSTVA tegevuse (mitte lõikumise) enda rahustamiseks ja enda depressiooni väljaelamiseks. Mina vahetasin noa paberi ja pliiatsi vastu. Aitas superhästi. Proovi Sa ka leida midagi. Mine jaluta, joonista, luuleta, tee trenni. Lihtsalt otsi midagi mis aitab Sul depressiooni ennastsäästvalt välja elada. See võib aidata. Ei garanteeri aga soovitan😊 edu ja jaksu selle kõige lahendamisel ja ellujäämisel.
Vasta

Mine “Enesetapp”