Enesetapp

Ma tean et elu on elamiseks aga ma ei suuda vanemad karjuvad 4 a õde peksab mina jään ikka süüdi kooli nkn ei vinna teen poppi tõmban tõbi
Jne aga üheldmaalt siiber ja tahan teha eneka
tüdrukut pole. Ma ei soovi kuulda "ära tee plsss"
Mul elust lic pohhuj
P 12

Re: Enesetapp

Sul ei pea veel tüdrukut olema (sa alles 12), küll sa kunagi omale leiad tüdruku, kui õige aeg käes. See oleks küll loll/ausaltöeldes naeruväärne põhjus enesetapuks, see, et sul tüdrukut pole.
Proovi ikka koolis käia, muidu pärast kahetsed suuremana, et olid loll, et koolis ei õppinud.

See kui sa alati jääd süüdi, et väike õde sind peksab, annab see muidugi talle indu juurde sind edasi peksta. Proovi siis oma õega võimalikult vähe kokku puutuda, kui see võimalik.
💚💜💚💜

MrMuru kirjutas:
12 Jaan 2019, 10:01
ma lic tahaksin jätta hüvasti kõik inimesed kes siin on :)
Enne kui seda enestappu teed/teeksid mõtle neile headele hetkedele siin elus, mõtle selle peale, kes sind naerma ajanud, mis sind õnnelikuks teinud, meenuta oma parimat/õnnelikumat päeva elus, meenuta aegu, mil said vanematega hästi läbi, mõtle inimeste peale, kes sinust hoolivad (nt vanemad, head sõbrad), kas siis ikka tahad enesetappu teha?
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Jaan 2019, 10:25
Eee pole öelnud, et enesetappu teen
Sa ei olegi. Sarja soovitus oli teemakohane. Vaata mulle igatähes meeldis. Nime saad õhtul. Ei meenu!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

jah, autor otsib väga tõenäoliselt tähelepanu ainult, selle asja nimi on puberteet, kus tuntakse, et kõik on nii ebaõiglane ja mõttetu jne. see tunne läheb mööda aastatega, aga las elab siis teemas välja end. eneka jutt on muidugi ebavajalik.

vulkaanile, siis lapsemure oli kunagi minu arust pealtnägijas ja igalpool uudistes laiali, sest 16 (vist) aastane tüdruk kirjutas lapsemure foorumisse, et tapab end ning teda õhutati takka või tehti nalja. tüdruk tappis ära end. ära kõigile oma elust kibestumust pritsi. tema oli reaalne tegija ning postitas siia.
kõik on sodi

Lugesin seda jänese ärasaatmisvärki.

No, mis mul öelda, Leian, et Jänes oli suhteliselt vana ja küps ,et suuta ise otsustada.
Aktsepteerin tema tegu.

Ma suhtun negatiivselt enesetapjatesse.
Kuna jänkul palju postitusi, eeldan, et ta suhtles siin kellegiga. Oli foorumi liige. Järelikult keegi hoolis temast.

Jummel, miks mind kui isiksust peaks kotima keegi, kes tahab endale otsa peale teha? Jumala eest, mingu, tehku.
Mina isiklikult hoolin oma lähedastest ning avaldan poolehoidu osadele inimestele.

Inimeaed surevad iga sekkund maailmas,iga päev eestis.

Me siin kõik ka kunagi sureme, üllatus üllatus!

Kõik on mingi moraali norm, kui sa nõrk oled, sõidavadki kõik sinust üle. Kodus, tänaval, tööl, kus iganes.

Leian, et kui inimene tahab end tapa, see tema valik ning lasku aga käija. Aga viigu asi lõppuni. Hullarisse pole neid vaja!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

mery17 kirjutas:
12 Jaan 2019, 14:30

20 minutiga oli sealne politsei tal ukse taga.
Ma vaatan hiljem.

Aga kas sa tõsiselt arvad, et politseil ei ole muud teha, kui positsioneerida, küsida ipd, avastada elukohta ning sõita inimese juurde kes natuke jonnib? Tõsiselt arvad nii??? Poltiseil ei ole muud teha kui vestelda alakatega kellel "täna suren" ja "homme müün oma keha ja suren"????

Cmon Mary. Eestis? Ei. Never.

P.S Vastan privas.

mery17 kirjutas:
12 Jaan 2019, 09:55
Vulkaanipurse kirjutas:
12 Jaan 2019, 09:51
Reaalne tegija ei ütle kellegile ega postita internetti. Kirjutab kirja valmis ja olemas!
Mõni aga ei kirjuta kirjagi valmis enne siit ilmast lahkumist.
Tegelikult võib ka netti kirjutamine enesetapust olla appikarje, inimesed väga erinevad, mõned ei taha oma mõtteid jagada, teised jällegi soovivad seda. Mõnel on jällegi kergem arutada asju anonüümselt.

http://peaasi.ee/enesetapp-muudid-ja-tegelikkus/
💚💜💚💜

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Jaan 2019, 11:38
Leian, et kui inimene tahab end tapa, see tema valik ning lasku aga käija. Aga viigu asi lõppuni. Hullarisse pole neid vaja!
Kui inimese suidsiidsed mõtted on põhjustatud mõnest haigusest nt depressioonist või niisama suidsiidseid mõtteid, siis tuleks seda ravida.

Kui sa siin tahab propageerida looduslikku valikut, et tugevamad jäävad ellu ja las nõrgemad surevad, siis nt kui sünnib mõni laps su suguvõssa, kes ilma masinate abita ellu ei jääks, siis ei tohiks teda elama aidata jääda, kui mõni saab su lähedastest infarkti ei tohiks siis teda aidata, sest tugevamad jäävad ellu ja nõrgemad peavad surema. Inimeste puhul oleks ebainimlik mitte teist inimest aidata, kui ta abi vajab.
💚💜💚💜

mery17 kirjutas:
12 Jaan 2019, 14:56
Ma ei hakka sulle siin valetama(räägin nagu asjad on)

Kui reaalselt sünnib laps, kes ei ole võimeline elama, üldse ei ole ilma aparaatideta, ja nii on ja ta ei parane never, pigem siis jah. Ei ole mõttet piinata.

Kui ta abi vajab, siis jah. Aga kus sa siin näed abihüüet?

Kui inimesel on depressioon haigusest, peaks ta sellest aru saama ning pöörduma arstide poole.

P.S Vastan privas.

Ma tahtsin muidu sama kirjutada, et kui inimene räägib, et tahab end ära tappa, siis on see tihtipeale appikarje. Ta tahab hoopis abi saada, aga ei oska seda enam küsida.
Teemaalgataja, kui soovid mõtteid vahetada, kirjuta mulle postkasti. Ma ei hakka sind milleski veenma/ümberveenma, aga ma ei arva ka, et su probleemid tühised on.

Õhutada teist inimest enesetapule ei ole normaalne käitumine ega mitte kuidagi selgitatav/põhjendatav.

MaaMats kirjutas:
12 Jaan 2019, 19:21
Kui sa teavitad et tapad ära ja kirja lõppu lisad et oled poiss 12 aasta vanune, siis midagi siin ei klapi...
Siin pole midagi kahtlast kui oma vanus juurde panna, nt lapsemure kasutaja Merit kirjutas ka oma vanuse juurde kui rääkis oma suidsiidsetest mõtetest ja perekooli foorumis oli ta kasutaja 16n. Kahjuks pole enam Meritit elus, sest tegi enesetapu, ta ei otsinud netist tähelepanu, ta otsis abi, aga kahjuks osad vaatasid, et otsib tähelepanu niisama.

viewtopic.php?f=125&t=13282&p=74913#p74913

Enne enesetappu postitas foorumisse Merit sellise postituse:
Ja täna see saabki tehtud...
Kõik läbi mõeldud...
viewtopic.php?f=51&t=6661&p=92213#p92213
💚💜💚💜

MaaMats kirjutas:
12 Jaan 2019, 22:27
Ma ei tea miks, aga ma otsisin välja selle teatud pealtnägija osa, kus räägitakse Meritist. Kes tahab saab seda vaadata siit: https://arhiiv.err.ee/vaata/pealtnagija-344
Tänks sulle, ma proovisin ka seda just sama kellaaja paiku leida, kui postitanud oled, kuid ei leidnud. Tore, et oleme samal lainel.
Ma ei imestaks, kui asjad siin lähevad samamoodi nagu tookord selle Meriti ajal. Ja teiste.
Pole keeruline öelda, kelle südametunnistusele see siit teemast sellisel juhul jääma peaks.

OP-le ütleks, et see põhjus, et sul on "siiber" ei ole piisav.
Sa oled alles kaksteist, sul on terve kuradi elu ees, see hala, et sinu õde peksab sind ja et koolis läheb kehvasti, ei ole piisav põhjus, et enda maine elu lõpetada. Ütlesid, et su õde alles neljane nagu sa väitsid, ta on väike laps, ega tema paremat ei tea. Ütle talle, et ta siis niimoodi ei teeks. Ja kui sa siis koolist poppi teed ja tobi teed, siis sellega jäädki rumalamaks ja tobi tegemisega lühendad oma eluiga veelgi.
Ma ei taha su peale kuidagigi kuri olla, aga see enesetapu jutt on päris rumal.
Mööduvad probleemid.
A realization in the mist. A violent rain. Metallic confusion. In our dreams, there is nothing to doubt. But we awake to discover that we are still waiting in the dark.

MrMuru kirjutas:
12 Jaan 2019, 23:49
Tegelt suht perses nagu ma tean suht palju inimesi ma ei hakka nimesid nimetama aga kui nad näevad siis teavad :) ma ei otsi tähelepanu ja kui võta näpust mind ei kotti haterid
Okei sa vist tõesti ei taha tegelikult mingit abi saada. Sõnavara ja suhtumine on juba selline fa-fa, et..

Ma siis ei hakka oma energiat kulutama ja ütlen ainult kahte asja:
1. Selles vanuses ongi raske elu. Ongi vanemate ja õdede-vendadega pingelised suhted, sest koguaeg ninapidi koos ja kõigil erinevad vajadused, mida väljendatakse tihti nii, et keegi neist aru ei saa, ja nii need tülid tekivad. Näiteks:

2. põhjus, miks su õde sind peksab, on kindel - ta tahab ja vajab tähelepanu ja armastust, aga ei oska seda mitte kuidagi küsida. Kui reageerid talle rahulikult ja veedad temaga rohkem aega, mängid temaga jms, siis üsna pea hakkab ta käitumine muutuma, pane tähele.

Mitte koolis käimise ja mässamisega teed sa ise oma elu keeruliseks, selles pole sul mitte kedagi teist süüdistada.

Tere MrMuru

Esiteks väga hea, et sa kirjutasid siia. Esimene samm on juba tehtud. : )
Mina jätsin kooli katki kui olin 17 aga endiselt mõtlen, et miks ma nii küll tegin. Nüüd ma olen 20a ja plaanin ikka jätkata kooliga. Kool on tegelt väga vahva, sa saad seal suhelda omavanustega ja tegelt see kooli elu on päris pull aeg. Kui tohib küsida, kas sul seal mõni sõber ka leidub? Kellegiga kellega saaksid juttu ajada ja aega veeta? Isegi kui vastus sellele küsimusele on 'ei' siis pole ka hullu.
Sa oled 12 ja sul pole tüdrukut. Hei aga tead mis. Mina olen 8 aastat vanem ja minul pole endiselt tüdruksõpra. Aga näe maailm ei hakka teist pidi pöörlema. Sa oled veel nii noor ja usun, et kindlasti sa ka leiad endale ühel päeval selle tüdruku. Su õde on alles niivõrd väike, et ta ei saa sellest aru. Jää ise rahulikuks ja peagi muudab see ka sinu õe käitumist. Ma täitsa mõistan, et sa vb ei taha sellist asja kuuldagi hetkel aga usu mind kõik läheb paremaks. Ma olin üks sellistest inimestest, kes oli väga pikka aja üksi ja mul polnud kellegiga suhelda. Päevad tundusid aina süngemad ja see eluvaim justkui haihtus. Ma ei oleks iial arvanud, et midagi enam paremaks läheb aga ajapikku siiski läks. Alles hiljaaegu olen alles selle eluvaimu taastanud.

Tegin alles hiljuti isegi siia teema ja sain ka päris kiirelt nõu ja abi. Siin foorumis on tegelt päris toredaid inimesi. Neile kõigile võid sa kirjutada. Ära kunagi karda abi küsida, see ei ole häbi asi. Sa oled inimene nagu mina ja nagu kõik teised siin. Me ei ole keegi 100% samasugused aga see on loomulik, et meil kõigil tekivad tõusud ja mõõnad elus.
3 head nõuannet minu poolt:
1) Õpi andestama nii iseendale kui ka teistele
2) Jätka haridusteed - see tuleb sulle väga palju kasuks
3) Ära sea endale kõrgeid ootusi, ela elu nüüd ja praegu. Hea uudis on see, et otseselt ei pea sa midagi elus tegema aga siis saab sinust mittekeegi. Aga samas võid võtta elu kui teekonnana ja nautida selle igat momenti. Vead ei tee meid luuseriteks, see näitab, et me vähemalt püüame. Ära kunagi anna alla!

Võid mullegi privaatsõnumitesse kirjutada kui soovid juttu ajada.

Kõike parimat ja edu sulle!

-F

Vivienne kirjutas:
13 Jaan 2019, 11:10
MrMuru kirjutas:
12 Jaan 2019, 23:49
Tegelt suht perses nagu ma tean suht palju inimesi ma ei hakka nimesid nimetama aga kui nad näevad siis teavad :) ma ei otsi tähelepanu ja kui võta näpust mind ei kotti haterid
Okei sa vist tõesti ei taha tegelikult mingit abi saada. Sõnavara ja suhtumine on juba selline fa-fa, et..

Ma siis ei hakka oma energiat kulutama ja ütlen ainult kahte asja:
1. Selles vanuses ongi raske elu. Ongi vanemate ja õdede-vendadega pingelised suhted, sest koguaeg ninapidi koos ja kõigil erinevad vajadused, mida väljendatakse tihti nii, et keegi neist aru ei saa, ja nii need tülid tekivad. Näiteks:

2. põhjus, miks su õde sind peksab, on kindel - ta tahab ja vajab tähelepanu ja armastust, aga ei oska seda mitte kuidagi küsida. Kui reageerid talle rahulikult ja veedad temaga rohkem aega, mängid temaga jms, siis üsna pea hakkab ta käitumine muutuma, pane tähele.

Mitte koolis käimise ja mässamisega teed sa ise oma elu keeruliseks, selles pole sul mitte kedagi teist süüdistada.
Ma nõustun sinuga et teen oma elu raskemaks aga mul pole midagi parada

NIGHTWOLF kirjutas:
13 Jaan 2019, 11:19
Tere MrMuru

Esiteks väga hea, et sa kirjutasid siia. Esimene samm on juba tehtud. : )
Mina jätsin kooli katki kui olin 17 aga endiselt mõtlen, et miks ma nii küll tegin. Nüüd ma olen 20a ja plaanin ikka jätkata kooliga. Kool on tegelt väga vahva, sa saad seal suhelda omavanustega ja tegelt see kooli elu on päris pull aeg. Kui tohib küsida, kas sul seal mõni sõber ka leidub? Kellegiga kellega saaksid juttu ajada ja aega veeta? Isegi kui vastus sellele küsimusele on 'ei' siis pole ka hullu.
Sa oled 12 ja sul pole tüdrukut. Hei aga tead mis. Mina olen 8 aastat vanem ja minul pole endiselt tüdruksõpra. Aga näe maailm ei hakka teist pidi pöörlema. Sa oled veel nii noor ja usun, et kindlasti sa ka leiad endale ühel päeval selle tüdruku. Su õde on alles niivõrd väike, et ta ei saa sellest aru. Jää ise rahulikuks ja peagi muudab see ka sinu õe käitumist. Ma täitsa mõistan, et sa vb ei taha sellist asja kuuldagi hetkel aga usu mind kõik läheb paremaks. Ma olin üks sellistest inimestest, kes oli väga pikka aja üksi ja mul polnud kellegiga suhelda. Päevad tundusid aina süngemad ja see eluvaim justkui haihtus. Ma ei oleks iial arvanud, et midagi enam paremaks läheb aga ajapikku siiski läks. Alles hiljaaegu olen alles selle eluvaimu taastanud.

Tegin alles hiljuti isegi siia teema ja sain ka päris kiirelt nõu ja abi. Siin foorumis on tegelt päris toredaid inimesi. Neile kõigile võid sa kirjutada. Ära kunagi karda abi küsida, see ei ole häbi asi. Sa oled inimene nagu mina ja nagu kõik teised siin. Me ei ole keegi 100% samasugused aga see on loomulik, et meil kõigil tekivad tõusud ja mõõnad elus.
3 head nõuannet minu poolt:
1) Õpi andestama nii iseendale kui ka teistele
2) Jätka haridusteed - see tuleb sulle väga palju kasuks
3) Ära sea endale kõrgeid ootusi, ela elu nüüd ja praegu. Hea uudis on see, et otseselt ei pea sa midagi elus tegema aga siis saab sinust mittekeegi. Aga samas võid võtta elu kui teekonnana ja nautida selle igat momenti. Vead ei tee meid luuseriteks, see näitab, et me vähemalt püüame. Ära kunagi anna alla!

Võid mullegi privaatsõnumitesse kirjutada kui soovid juttu ajada.

Kõike parimat ja edu sulle!

-F
Väga vahva olid nõus kuid ka kirjutama ja nõus aega raiskama kirjuta mulle pmi oma ig
Vasta

Mine “Enesetapp”