Hüvasti.

Eile sain kõne politseist, läksin kohale, räägiti et kahtlustakse kanepi müügis ning siis tunnistasin jaoskonnas ülesse suures koguses narkootilise ainete käitlemise, sest vastasel juhul oleksin kohe 48h istunud ja kodu läbi otsitud (order oli olemas).

Mu elu on rikutud, millelgi pole enam mõtet, ma olen kõigile valmistanud pettumuse. ma ei taha enam elada....

Re: Hüvasti.

Tere

Eks ta keeruline ja kindlasti ka hirmus olukord ole tõesti. Tubli, et üles tunnistasid.
Samas ei ole politsei ega ka kellegi teise eesmärk Su elu lõpetada. Selles olukorras tasub hästi samm-haaval võtta. Mis hetkel on järgmised sammud?
Kas oled alaealine või täisealine?

Eks selles mõttes tegu on tehtud ning loodan, et kui saaks aega tagasi kerida, teeksid teisiti. Nüüd ja praeguses olukorras on oluline, et ise võimalikult rahulikult ja koostöövalmilt politseiga selle teemaga tegeled. Eks siin see suur teema on, et kas oled valmis muutuma, kas oled valmis õppima sellest.
Sul on võimalik sellest kõigest väljuda tugevalt.

Võtame hästi rahulikult ja samm-haaval. Mis on praeguseks seis? Mis on järgmine asi, mis juhtub? Kas Sulle on juba räägitud, mis siit edasi juhtub?

Suheldes, võimalusi nähes ja abi vastu võttes tuled sellega toime.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Tundub väljamõeldud jutt. Selle pärast ,et

x) kui suures koguses käitlemine, läbiotsimine oleks niikuinii, kuna lihtsalt ala "müüsin" ei piisa kohtus.

suvakasjamuud kirjutas: Elu ei saa sellepärast läbi olla. Vangis ollakse 1-10 aastat narkoga tegelemise eest.
Tingimisi!

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
30 Nov 2018, 18:44
vabandust autor, aga mida sa siis lootsid ebaseadusliku tegevusega?
Nad kõik loodavad saada kerget raha, austust, respecti "omasuguste" seas. Nagu nad ise räägivad, keskmiselt 10 kedo päevas on läbimüük, et siis 200euri käive, 100 puhast kasu tasku.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Seleen kirjutas:
01 Dets 2018, 12:57

peab ikka väga lame inimene olema, kui oskab elatuda vaid teiste heakskiidust ja ise enda eest mõelda ei suuda :) hale.
Mõnedele ei sobi 8-5 orjata vabrikus ja saada 800 euri. Mõned käivad ülikoolis ja ei taha näruse 400 euri eest poole kohaga töötada kusagil croopis.

P.S Vastan privas.

Pangakaart kirjutas:
01 Dets 2018, 17:28
Vulkaanipurse kirjutas:
01 Dets 2018, 15:50
Teema on väljamõeldis. Mode pane lukku!
Kust järeldad seda?
Kuna olen siis politseiga trehvand, kui on 184, siis läbiotsimine tuleb, lihtsalt ala "Ma müüsin narkot" ei piisa. Peab olema tõendust, ja usu või mitte, läbiotsimine toimub(et leida siis ainet).
Lisaks kui on siis tegemist müüjaga, telefoniteel ei kutsuta (krimka läheb järgi).

Natuke imelik ei tundu? Kui mina oleks suuremat sorti tegija, ja mulle oleks kõne "tere, tulge politseisse" ma kas läheks, tunnistaks ja oleks poolel teel hispaaniasse, või siis oleks juba sinna poolelteel. Keegi juu ei tea palju müüjal raha, kas 100 või 30k.... olgem ausad.

P.S Vastan privas.

nopoint kirjutas:
02 Dets 2018, 13:28
Tere,

Paraku ei saa ma täpsemaid detaile avada, läbiotsimist ei teostatud kuna tunnistasin kõik ülesse. Teema pole väljamõeldud. EI teinud ma seda raha teenimise ega respekti eesmärgil, olen sõltlane tarvitasin enamuse ise.
Lihtsalt tunnistasid ja sind lasti koju? Kui sul ei ole tehtud kontrollostu, ega ei ole tunnistajaid kes näitavad sinu peale.
Väga imelik, teades reaalseid juhtumeid.(tuttaval tuldi kooli, lükati raudu, arvuti/telefon konfiskeeriti kodust.

Kuidas nii? Miks ühtedele helistatakse "poiss, tule räägime." Ja teistele siis kohe raudu?

Samahästi lähed koju, hävutad kõik ära, kirjutad prokuratuuri "politsei kasutas vaimset vägivalda, kõik oli hirmu all kirjutatud"?

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
02 Dets 2018, 13:35
nopoint kirjutas:
02 Dets 2018, 13:28
Tere,

Paraku ei saa ma täpsemaid detaile avada, läbiotsimist ei teostatud kuna tunnistasin kõik ülesse. Teema pole väljamõeldud. EI teinud ma seda raha teenimise ega respekti eesmärgil, olen sõltlane tarvitasin enamuse ise.
Lihtsalt tunnistasid ja sind lasti koju? Kui sul ei ole tehtud kontrollostu, ega ei ole tunnistajaid kes näitavad sinu peale.
Väga imelik, teades reaalseid juhtumeid.(tuttaval tuldi kooli, lükati raudu, arvuti/telefon konfiskeeriti kodust.

Kuidas nii? Miks ühtedele helistatakse "poiss, tule räägime." Ja teistele siis kohe raudu?

Samahästi lähed koju, hävutad kõik ära, kirjutad prokuratuuri "politsei kasutas vaimset vägivalda, kõik oli hirmu all kirjutatud"?
Lasti koju peale ülesse tunnistamist jah, telefon võeti ära umbes tunniks ajaks tagasi saades oli see välja lülitatud. Ei olnud mingit kontrollostu, neile oli vihje laekunud et tegelen. Nad otsisid läbi mu tööauto, sealt ei leitud midagi, ütlesin et mul ei ole miskit ning olen sõltlane ning enamuse tarvitan ise.

nopoint kirjutas:
02 Dets 2018, 13:46
ütlesin et mul ei ole miskit ning olen sõltlane ning enamuse tarvitan ise.
No sa ei tunnistanud käitlemist? Tunnistasid omamist ning tarvitamisest?(kogust siis ka ei leitud)
Sa tunnistasid, nad ei leidnud midagi.
Lihtsalt tunnistus suurt kohtus ei loe, kui sa just kiirkohtumenetlust ei võta? Jah see vähendab karistust 1/3

A) sa saad väärteokorras karistada (suhteliselt savi)
B) võtad advokaadi kes lükkab krim asja ümber.

Ja nüüd vaatame reaalsusele, kanep veres ja ülestunnistus?

Kui sa tingimisi/vangi lähed, oled ülimalt rumal.

P.S Vastan privas.

Kui nii kergesti alla annad oma ühele eksimusele...tegelt sul on neid eksimusi juba kottitäis seljapeal.
Võiksid selle jama ära lõpetada. Maks oma hind valikute eest mida tegid ja vabane nendest.
See pole hea viis rahu või enda leidmiseks enda sees.

Laps oled siis vanemad annavad andeks. Teised ei anna sest neid tegelikult ei huvitugi mis sinusugusest si**ast saab.

Get it?
Kõik on ise enda eest. Mõni tõeline sõber ehk hoolib aga lõuks oled ikkagi oma pead.

Ma soovitan peegli ees seista 15 minutit. Vahtida end ...ja kui hästi läheb siis rääkida ka endaga.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Enesetapp”