Re: Ei taha elada

Tamm kirjutas: Tervist
Ma ei taha enam elada. ja nii on. Kõik on halvasti.

Är põe, kõik ei ole nii sitt nagu sa arvad.Kõik ei ole halvasti.
Tamm kirjutas: Mu unistuste tüdruk andis mulle korvi. Ja muud veel aga noh mida ma siis ootasin? Ma armastan sind ka? abiellume?
Neid naisi on palju, küll sa uue silmarõõmu leiad. Ära muretse, Kellegi vana on jälle kellegi uus. Kui kellegile ei meeldi su iseloom, siis mõnele teisele tüdrukule on see parimast parim.
Vast oled liiga nooor, kasvad suuremaks ja saad asjast aru.

Söö, maga, mõtle ja küll see eluisu tuleb.

Päikest :0

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Re: Ei taha elada

Tervist!

Eks selliste üleelamiste osas aitab eelkõige aeg. Pea kõigil on selliseid hetki olnud, kus keegi meeldib, aga vastuarmastust tulemas pole, samuti muid asju elus, mil kõik tundubki halb ja lootusetu. On arusaadav, et praegu tundub, et on lootusetu, et kunagi üldse paremaks läheb. Aga tegelikult läheb. Mõned perioodid tuleb lihtsalt üle elada. Mõnikord aitab ülesaamisel rutiinist kinnihoidmine (nt kool, õppimine, trenn), mõnikord just uute asjade (mõni uus hobi, trenn, raamat, kontsert jm) katsetamine ja sellega oma aja täitmine. Oluline on see, et ei jätaks endale liiga palju aega mõtlemiseks ja masetsemiseks. Natuke aega peab ka selleks olema, ignoreerida päris ei tasu, aga kui selleks liiga palju aega on, siis jäädki neid mõtteid ketrama ja ketrama ja masendus aina süveneb. Ja üldkehtiv soovitus kellestki ülesaamiseks on ka see, kui viia temaga kokkupuutumine ja suhtlemine miinimumini. St kui ta on su klassiõde, siis on see muidugi võimatu (kuigi ka siis saad jälgida, et tema seltskonnast võimalikult eemal oleksid, juttu ei algataks, teda tundides pidevalt ei vaataks jne), kui aga keegi kuskilt mujalt, siis on see natuke lihtsam. St isegi kui tüdruk andis märku, et sa ei meeldi talle niimoodi romantiliselt, aga tahab jätkata suhtlemist või sõber olemist, siis alati ei ole see hea mõte - võid sellega endale vaid haiget teha, st ülesaamise võimalust hoopis edasi lükata.

Edu ja jaksu!
Vasta

Mine “Enesetapp”