Re: Ma tapan end ära

Kas sa oled sõitnud autoga? Kas sa oled leidnud elu armastuse? Kas sa oled teinud midagi nii hullumeelset et teised ei julgeks seda elu sees teha?

Elu tuleb elada seni kuni saad, pärast surma ei ole midagi, sa ei sünni uuesti. Kõik on pime ja külm.

Kui sa täiesti kindel oled enda otsuses, on sul vähemal poolteist tundi rääkida, miks sa seda teed.

Kohe üldse ei taha sellisesse teemasse isegi jõuda, aga lühidalt ütlen põhjuse miks sellised mõtted nagu enesetapp mul peas ringi liiguvad.
Esiteks mu elu hävineb tükk-tükkhaaval, pole motivatsiooni ega tahet midagi teha kuna ükskõik mis viisi ma leian selle tegemiseks läheb aia taha täielikult.
Teiseks ma olen jäänud paari nädala jooksul ilma oma kõige lähedamatest sõpradest ja see tegi mulle reaalselt niiii haiget juba, et ma ei kujuta ette kui mõni sõber peaks veel tahtma minust lahti öelda.
Kolmandaks on veel terviseprobleem millest ma väga siin küll kirjutama ei hakka.
Ühesõnaga ma olen eluga tupikus, ei oska midagi teha enam.

Elu raske on, siis see on mõeldud väljakutseks ja arenemiseks, mitte sinu tapmiseks. Peab olema ka neid inimesi kelle läbi õpivad teised. Läbi sinu kannatuste õpib/saab abi keegi teine. Väga palju käib selline mõtlemine vanusega kaasas aga võib ka tõsisem haigus olla. See aeg tuleb mööda elada, täpselt nii koledana nagu ta on, tunda end ja elu koledana.
Saa täiskasvanuks ja ma annan sõna, et sa ei taha end ära tappa, sest elu on ilus. Enda koleduse parandamise ja arendamisega tuleb terve elu tegeleda. Vahepeal saame puhata ka siis kui kõik on nii nii hea.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Enesetapp”