idk miks ma siin olen

Ma olen 15 ja ma olen suvaline jorss mingist linnast ning ma olen nii fucked up et sa arvad kindlalt et see lugu on välja mõeldud. Et paremini aru saada pead natuke rohkem minu kohta teadma.
Ma kasvasin ülesse koos vennaga keskmisest jõukamas peres, kelle vanemad on kõrgharidusega õppejõud ülikoolis ja äris koos firmadega. Ühesõnaga puudust meil millegist ei ole kunagi olnud. Ma kasvasin ülesse peres, kus kui ma midagi küsisin nt et kui sa mu venna eest tegid eelmine kord kõik ära, et siis miks mina pean nooremana õena terve hiiglasliku korteri üksi ära koristama, et siis öeldi, et enesehaletse edasi, see ei vii sind mitte kuhugi. Mu närvid on sellest nii persses et ma võin absouluutselt iga vähegi riivava lause peale pisaratest oja nutta. Ma olen oma vanemate solvangutest ja karjumisest ja kõigest sellisest nii väsinud ja persses, et mul pole mingit kontrolli oma tunnnete üle. Noh vaadates positiivset poolt olen ma mitu kasuliku (vist?) võtet ära õppinud nt kui sul on selline tunne, et sa hakkad koolis nutma, sest mingi kadakas* klassiõde ütles et su pluus on nõme, ja lihasteni küünte lükkamisest ei piisa, siis ütle et sul läks mingi pask silma, et kas sa näed. (TÖÖTAB IGA JUMALA KORD) vnoh tegelt kõik need oskused on suht sellised. Minusse ei ole kunagi usutud täielikult, nt kui ma omale suveks koristaja töö otsisin, siis mu vanemad pidasid mulle pika loengu, kuidas ma seda ngn ei tee jms. Igastahes mingi paar nädalat tagasi oli suht puccis aeg kus ma olin realselt iga hetk valmis oma toa aknast peakat panema. Ma olin nii kindel et ma justkui lahkusin oma kehast ja vaatasin kuidas see akna avab ja aknalauapeal istub, jalad kiikumas kolmanda-neljanda korruse aknast välja. Ma mõtlesin veel oma viimaseid mõtteid ja siis ÕNNEKS mõtlesin, et mõtle kui paks sa välja näed, kas sa tahad et kõik jääksid sind mäletama, kui see-paks-tüdruk-kes-aknast-peakat-pani. ja siis ma õnneks võtsin ennast kokku ja leidsin uue sõbra Ana. Anorexia on ta täisnimi, aga ma kutsun teda Anaks. Ta on ainuke keda huvitab ja ta on kõige ilusam ja saledam tüdruk keda ma kunagi näinud olen. Igastahes ma lubasin endale seal aknalaual istudes, et ma võttan paar kilo alla ja siis lõpetan enda elu igaveseks ja ma teen seda kindlalt, selline oli kokkulepe. Alustasin 65,3 kilolt (olen 178cm pikk) praegu olen 59,5 kilol :). Tahan jõuda 50-ni. (aa ja lic justincase kui sa tahad kirjutama hakata, et su sõbrad jäävad sind igatsema jms, siis ei. neid ei huvita mida ma teen ega mida ma arvan. Ma olen ka koolis rahumeeli lõunat mitte söönud ja ma olen oma kalorilugemisest aktuaalselt rääkinud ja nad ei vii isegi pilti kokku, et nii McKenzie ja anorexia hmmmm tundub täitsa õige ju. EI neid EI huvita. Igatahes siit ka kartus, et kui ma olengi 50. kilol ja mind pannakse haiglasse v saadavad psüholoogi juurde vms, mis siis??? Ma ei saa haiglas enesetappu teha ju. Ja kui nad ind ümber veenavad??? siis ma pean seda pasatralli siin maapeal jätkama. Aaaa ja kui kellegil selle nutuvärgiga probleemi on, siis naeratada on alati lihtsam kui nutta, vägisi naeratuse hidmine aitab :)
PS: psuhholoogi juurde v psuhhiaatr v uldse kuhugi sellisesse kohta EI lähe niiet save your breath:)

Re: idk miks ma siin olen

Tere!

Ma eriti ei mõista, millest selline olukord tekkida on saanud. Pigem nagu oleksid liiga palju filme vaatanud. Sinu kirjelduste järgi ei näi, et Su pere eriti kasvatusliku poole pealt harju keskmisest erineks. Jäi ebaselgeks, mille pärast nad üldse solvavad ja karjuvad. Usun, et sellele on mingi normaalne põhjus.
Nagu võib järeldada, on sul suur tähelepanuvajadus. Jätad koolis lõunat ära ja loendad toitude kaloreid, lootes, et keegi märkab. See, et su sõbrad pole vaatanud mingeid anoreksiadokumentaale ja pole antud teemaga tuttavad, et tähenda, et neid ei huvitaks Sinu heaolu. Nad suure tõenäosusega lihtsalt ei teagi Sulle toeks olla.
Mis mõttes mis siis? Saadki oma tähelepanuvajaduse rahuldatud, haarata Sulle visatud päästerõngast, mida oled nii kaua ootanud. Loogika ütleb, et kui Su kehakaaluga on nähtavalt halvad lood, saad igal juhul endale psühholoogid kaela. Seega miks mitte juba kohe ühe külastamisega alustada?
Ehk- tegemist on pigem puberteediea ülitundlikkusega. Sa ei pea nüüd meelega mingi Lapsemure kasutaja pärast end veel rohkem näljutama, et tõestada maailmale, et nii ei ole. Aga tegelikult on. Otsi abi ja ära nähvi nagu kümnene oma vanemate vastu. Su heaolu on neile tähtis, usu seda.

villanesokk kirjutas:
17 Mär 2018, 13:13
Tere!

Ma eriti ei mõista, millest selline olukord tekkida on saanud. Pigem nagu oleksid liiga palju filme vaatanud. Sinu kirjelduste järgi ei näi, et Su pere eriti kasvatusliku poole pealt harju keskmisest erineks. Jäi ebaselgeks, mille pärast nad üldse solvavad ja karjuvad. Usun, et sellele on mingi normaalne põhjus.
Nagu võib järeldada, on sul suur tähelepanuvajadus. Jätad koolis lõunat ära ja loendad toitude kaloreid, lootes, et keegi märkab. See, et su sõbrad pole vaatanud mingeid anoreksiadokumentaale ja pole antud teemaga tuttavad, et tähenda, et neid ei huvitaks Sinu heaolu. Nad suure tõenäosusega lihtsalt ei teagi Sulle toeks olla.
Mis mõttes mis siis? Saadki oma tähelepanuvajaduse rahuldatud, haarata Sulle visatud päästerõngast, mida oled nii kaua ootanud. Loogika ütleb, et kui Su kehakaaluga on nähtavalt halvad lood, saad igal juhul endale psühholoogid kaela. Seega miks mitte juba kohe ühe külastamisega alustada?
Ehk- tegemist on pigem puberteediea ülitundlikkusega. Sa ei pea nüüd meelega mingi Lapsemure kasutaja pärast end veel rohkem näljutama, et tõestada maailmale, et nii ei ole. Aga tegelikult on. Otsi abi ja ära nähvi nagu kümnene oma vanemate vastu. Su heaolu on neile tähtis, usu seda.
+1

oleksid nagu ise uhke, et sa nii "fucked up" oled, kuigi ainuke fucked up asi sul on tähelepanuvajadus. et kõik jumala eest teaks, et sul "probleem" on. probleemiga inimesed ei ürita seda teistele hullumoodi tõestada, et neil ikka on see probleem. miks peaksid kõik teadma, et sul on mingi isediagnoositud anoreksia? abi sa ei soovi, mida kuradit sa tahad meist?
kõik on sodi

Kui sa oma sõpradega ka sellises värdkeeles kirjutad, siis ma ei imesta miks keegi sinust välja ei tee.

Kui sul millestki puudust ei ole, siis milles probleem on? See, et pead vahel natuke rohkem kellestki koristama?

Tänapäeva aina süvenevas individualismis võidki oma kaastunnet otsima jääda, paljud isegi tõrjuvad seda, kui keegi tuleb ütleb sulle, et sul imelik keha, siis ilmselt saadad ta pimedasse kohta, mitte ei hakka seepärast rohkem sööma.

creepy00 kirjutas:
18 Mär 2018, 21:02
to villanesokk, Seleen, boyjoy
Aga ma ei saa aru miks te üldse närvi lähete selle teema peale........
Arvate, et ise targemad olete v, äkki tal on mure ja ONGI, te ei näe seda lihtsalt vist.........
Ei arva, et olen targem, vaid olengi. Pealegi, mida ma peale teksti siin nägema peaks? Teen järeldused ikka antud kirjatüki põhjal.

creepy00 kirjutas:
Arvate, et ise targemad olete v, äkki tal on mure ja ONGI, te ei näe seda lihtsalt vist.........
akki tuleb pyksi

kui on mure, minnakse abi otsima. inimesed, kes tahavad abi, lahevad arsti juurde, inimesed, kes tahavad tahelepanu, lahevad internetti.
kõik on sodi

Seleen kirjutas:
creepy00 kirjutas:
akki tuleb pyksi

kui on mure, minnakse abi otsima. inimesed, kes tahavad abi, lahevad arsti juurde, inimesed, kes tahavad tahelepanu, lahevad internetti.
Mine arsti juurde siis

Täiega näed teiste mõtteid ikka ju.....

creepy00 kirjutas:
19 Mär 2018, 23:58
Seleen kirjutas:
creepy00 kirjutas:
akki tuleb pyksi

Mine arsti juurde siis

Täiega näed teiste mõtteid ikka ju.....
mulle vä
käin juba, tänx et muret tunned
ega sina ka ei näe teiste mõtteid niiet tõmba puuksu
kõik on sodi

creepy00 kirjutas:
20 Mär 2018, 21:50
Ma ei näe teiste mõtteid, aga lihtsalt närvi ajavad need inimesed kes teevad nagu näeks, (kuigi seda võimet pole mitte kellegil). Aga no okej see viimane postitus siin teemas mul :D
tõmba ka minema pls :D
mida kuradit postitaja siis meist tahab, kui ta tahelepanu ei otsi? :D abi ta ju ei soovi

aga jah, ma ei viitsi siin teemas eriti vaielda enam, vaene plika juba ilmselt nutab et lapsemures ka “vihatakse”
kõik on sodi
Vasta

Mine “Enesetapp”