Re: Õiget oodates

NoUsername kirjutas:Ma mõtlesin küsida, et kui tüdruku jaoks on poiss See Õige, aga poiss selle tüdruku suhtes sama ei tunne, kas siis tähendab, et tegelikult pole see poiss Õige sellele tüdrukule?
Pilt
Vist jah, kuigi Su lause pani täiega mõtlema.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

NoUsername kirjutas:Ma mõtlesin küsida, et kui tüdruku jaoks on poiss See Õige, aga poiss selle tüdruku suhtes sama ei tunne, kas siis tähendab, et tegelikult pole see poiss Õige sellele tüdrukule?
Su lause paneb tõsiselt mõtlema ning mu mõistus suutis nüüd pange panna...
Selles suhtes et keegi täpselt ei tea kuidas armutakse(lihtsalt plõks ja kõik??(teaduslikus mõttes)) ega ka teaduslikus mõttes mis asi see üldse on. On võimalik et Poiss ongi õige, kuid ei tunne VEEL selle Tüdruku vastu midagi. Kuid on ka räägitud et Õige inimese tunneb silmapilkselt ära.. blablabla ..te armute üksteisse(üksteisesse?) silmapilkselt ning elate rõõmsalt elu lõpuni..
Ausalt ma eriti ei usu seda jampsi mida ma just kirjutan aga olgu.
Kohene reaktsioon - Pärast kahetsust ei tule,
Hiline reaktsioon - Nutad ärkvel ja unes...

Z0ne kirjutas:
Su lause paneb tõsiselt mõtlema ning mu mõistus suutis nüüd pange panna...
Selles suhtes et keegi täpselt ei tea kuidas armutakse(lihtsalt plõks ja kõik??(teaduslikus mõttes)) ega ka teaduslikus mõttes mis asi see üldse on. On võimalik et Poiss ongi õige, kuid ei tunne VEEL selle Tüdruku vastu midagi. Kuid on ka räägitud et Õige inimese tunneb silmapilkselt ära.. blablabla ..te armute üksteisse(üksteisesse?) silmapilkselt ning elate rõõmsalt elu lõpuni..
Ausalt ma eriti ei usu seda jampsi mida ma just kirjutan aga olgu.
Mulle hakkas üks poiss meeldima alles peale teda pikemalt tundma õppimist, esmamulje polnud üldsegi hea temast. Aga ükski poiss pole mulle kunagi nii väga meeldima hakanud.
Kahjuks aga pole see tunne vastastikune. :/
Watch them jump the cliff. The fools.

Minu arvamus on selline, et "ideaali" polegi, olen pikalt oodanud ning otsinud. Mõningad sobivad on ette juhtunud, aga need polnud ka täitsa "õiged".

Vabandan, kui segane tekst, kirjutasin unise peaga.
<<Then ten years got behind you, No one told you when to run, You missed the starting run. >> Pink Floyd, "Dark Side of The Moon"

Ideaal on olemas.Ja mulle meeldivad nii koledad ja hea iseloomuga poisid kui ka ilusad poisid jne, aga ma ei meeldi neist kellegile ja isegi kui ma alguses meeldin,oma välimuse pärast,siis mingi aja pärast saavad nad aru et ma olen mõttetu v midagi.mul pole kunagi poissi olnud ja ma olen juba 14 ja reaalselt kõigil keda ma tean käib see suhtesse astumine mingi üli lihtsalt,ja mul see lihtsalt ei õnnestu aga ma mõtlen poistest mingi iga sekund ja mul tekib pmst igaühega neist mingi kinnisidee mis kestab umbes 1-6 aastat, oleneb poisist.

Hei, olen 16. Kuidas ma saan aru, et tema see õige? Esmamulje polnud temast kuigi hea, sest ta oli juba 2 tüdrukuga käinud ning nõuab ainult lähedust (kallistamine/musitamine ja hakkas seksist rääkima). Nüüd kui ma ütlesin, et ma pole selleks valmis ning tema hakkas naerma, et meievanustes on see täitsa normaalne. Aga ma ei soovi endale probleeme, et pärast olen rase.
Kas ta on naistemees, et käib ainult tüdrukutelt seksi palumas? (Ma ei oska seda teistmoodi kirja panna) Kui me ainult väljas käime söömas ja kohtumas, see ei anna ju mitte midagi.

Kui keegi viitsiks sellest mingi pikema seletuse kirjutada sellele, siis Aitäh Sulle. Ma usun, et termomeeter oskab kirjutada konkreetse pika vastuse :)

Vastust ootama jäädes.

Kusjuures nii see ilmselt ka. Mees tunneb tõega, et olen tema jaoks loodud ning ta on tõsiselt minusse armunud. Mina ei tunne enam tema vastu midagi, ma küll tunnen, et ta on isik, kellega ma peaks edasi suhtlema, sest on kohutavalt heasüdamlik ja armas inimene. Seega suhtest ei tulnud midagi välja ning läksime heade sõpradena lahku. Kuid talle teeks haiget kui ta näeks mind teiste inimestega koos, seega olin vähemalt ajutiselt sunnitud sõpruse lõpetama, et ta suudaks elus edasi minna ning ehk leiab kellegi, kes teda jumaldab ja keda ta isegi armastab.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”