Õiget oodates

Õiget oodates
K.V., DELFI Noortekas
29. aprill 2004 9:10
htt........

Mõned inimesed valivad kaaslast aastaid, ei leia ning jalutavad läbi elu üksi. Kui neilt siis küsida, et mis toimub või miks toimub, vastatakse, et ootab õiget. Ning et kehvemat kui kõige parem majapidamisse ei võeta. Ka siis mitte, kui valikuvõimalused minimaalseteks on kahanenud. Eriti tihti tuleb aru anda uudishimulikele sugulastele, kes kuidagi mõista ei taha ning aina imestusest silmi punnitavad. Küllaltki tüütu ning ebameeldiv iga-aastastel suguvõsakohtinguil, kus veel vallalised ja lastetud noored vaibale tõmmatakse.

Vanal ja hallil ajal
Tollal käis valik tiba teiste parameetrite järgi kui praegu. Vaadati töökust ja toekust, sest iga kribu ei jaksa ju rasket maatööd teha. Naine olgu ikka tugev, mehest rääkimata. Enne paariminekut ei käidud ühe ja teisega, oli üks, keda armastati ja asi klaar. Tihti tehti ka mõistuseotsuseid ning paari mindi vanemate või siis olude sunnil. Paari mindi ka vastuvõetamatute kandidaatidega, peaasi, et vanatüdrukuks või poissmeheks ei jääks. Majapidamine vajas alati mõlema poole panust.

Tänapäeval

Enne abielu on kombeks ikka oma otsustes veenduda. Käiakse ikka ühe ning teisega, kolitakse kokku ja kolitakse lahku ning keegi ei mõista hukka, sest valikus peab kindel olema. Üldiselt ei abielluta majapidamises valitseva korralageduse pärast või siis selle pärast, et talumaadel peab pärijaid ringi jooksma. Tänapäeval on asi lihtne: kas suur armastus ja ideaalne partner või siis üldse mitte. Keegi ei vaata viltu üksiuitajatele.

Kust need ideaalsed siis tulevad?

Kui otsingud kestavad juba kaua ning ühtegi ideaalset silmapiiril ei ole, tuleks vaadata hoopiski enese sisse. Kes mina olen ja milline partner sobib mulle? Kas ma olen liiga range hindaja? Kas mu latt on liiga kõrgel?

Neid küsimusi esitades võib loomulikult selguda, et kõik on minuga ju korras, aga kuhu jääb siis kaaslane. Kuid meeles tuleks pidada üht: kui me oleme omadega juba nii kaugel, et peame neid küsimusi küsima, siis on asi ilmselgelt üle piiri läinud. Tuleks lasta lõdvaks ning vaadata, kes on need inimesed, kes sinu elust läbi triivivad. Ning eelkõige tuleks neid vaadata hindava ning kritiseeriva pilguta. Igaüks tunnetab, kui ta on tule all. Loodus on ette näinud, et tööle hakkavad enesekaitsemehhanismid ning potentsiaalne kaaslane ei ava end kunagi, mistõttu jäävadki märkamata tema head ja armsad omadused.

Masenduses otsija ei leia kunagi, sest masendusevine ulatub esimese asjana vastassugupoole ninadesse.

Keegi ei ole ideaalne

Muidugi tuleks leppida olukorraga, et 100% ideaalset inimest ei ole olemas. On ainult vastastikune sobivus. Teid ei tohi hakata häirima tema väikesed vead ning vastupidi. See teebki partnerid teineteise jaoks ideaalseks. Kui võtate teadmise omaks, siis ehk langevad ka kõrged latid ning eelkõige otsite inimest, mitte viimseni upgrade'itud robotit. Ning pidage meeles seda, et teie ei ole samuti perfektne kaaslane ning kui keegi isegi läbib selle suhete kadalipu ning tundub vastuvõetav, siis tõenäoliselt pole vastuvõetav just teie – äsjane hoolikas valija. Elu on kord juba viperusi täis ning võimalustele tuleb avatud olla – suhelda ning armuda vabalt, küllap siis kõik viimaks ka rööpasse vajub.

"Keegi ei ole ideaalne." Vale. Minu ideaalne oli olemas. Ta on täiuslik. Tõesti..! Kuid mina talle ei sobinud. See oli kurb, sest ta lõpetas minuga IGASUGUSE kontakti. Kuid kuidas saada Täiuslikust inimesest üle..? :cry:

sinu ideaal võib küll olemas olla, aga ta olex ainult siis täiuslik, kui sina olexid koos temaga...
ma tian mis tunne on leida see ainus ja õige...ma paraku ka tian, kui ebameeldiv on teda kaotada ja võin öelda, et mina olegi üle saanud jai kavace ka :roll:
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

hmm..ideaalne kaaslane..
raske uskuda,et keegi võiks ideaalne olla...
vähemalt mina pole veel ideaalset inimest kohanud..kahjuks..kuid võiks:P õnneks on minu noormees suhteliselt lähedal sellele:P
kellega kunagi abielluks ja pere looks,kuid...
on palju kuidisid...:)
Naerata, see teeb päeva natukenegi rõõmsamaks:P

inimene võib olla teisele täiuslik, kuid see sama ei pruugi tunduda täiuslik mõnele teisele. see aga samas tähendabki seda, et üks lepib "ideaalse" vigadega, teine mitte - absoluutset ideaali ei ole olemas. mina pole oma ideaalset veel leidnud. aga aega on :)
IDEAALID ON PÜÜDMISEKS MITTE KÄTTE SAAMISEKS!

minu "ideaal" on minule TÄIELIK vastand :D aga tunded on siiski...sydant käskida ei saa :D kuid vahel kui lood endale kindlad ideaalid ei pruugi sa märgata inimesi enda ymber ja äkki lased nii oma tõelise armastuse mööda;) vigades peitub ilu :roll:
ja kunagi läheb see katkiolek ju ära ka:)

siin tuleb ju mõista, et kui otsitaxe täiuslikku v ideaalset inimest, siis ei saa seda kuidagi piisavalt ära määratleda, kuna inimene ise on juba vigadega olevus...kas olex ta veatult ikka veel inimene?

vastandid sobivad aegajalt liiga ästi kokku :) :wink:
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

on jah tabavalt öeldud! Ega seda ideaali polegi igalühel on omad head ja veab aga on olemas kalleim ja armsain ja siis on tema vead justkui kõõõõõõõõige tavaliseimad asjad
ARMASTAGE ARMASTUST
See on minu isiklik arvamus!

nõustun.. 100% täiusliku inimesega koos olles akkaks sul igav.. või tekiksid kompleksid.. et tema on nii hea ja parim.. ning sina vigadega.. siis sa keskenduksid kogu oma aja sellele, et otsiksid oma vigu koguaeg..
täiuslikku inimest pole olemas minu arvates.. igal inimesel on mingid vead, olgu nad siis halvad või head.. ja need teevad inimese ilusaks.. ta vead.. teda saab mõjutada paremuse poole.. teda saab muuta..
arvan ka et keegi ei saa kunagi olla oma täiusliku inimesega koos.. ma ei ole negatiivne, ma lihtcalt arvan nii.. sa võid ju abielluda yhe mehega ja olla temaga koos koguelu.. aga ta ei pruukinud olla see täiuslik sulle.. sul lihtcalt oli hea temaga.. jne.. aga täiuslikkus.. on pelgalt ainult myyt minu jaoks.. :wink:
Surin Su silmade jääkülmast pilgust,

ja armastasin ometigi.

Mina ei tea.. Minu elu on pidevalt täis ootamatusi...
St et kui ma midagi/kedagi ootan ja otsin, siis See ei tule ega tule.. Aga kui ma kasvõi natukeseks ennast vabaks lasen, siis lendavad õnnelikud juhused või positiivsed üllatused minu juurde... Huvitav =)

Viimane kord oli natuke üle poole aasta tagasi.. Mul polnud mitte mingit suhet päriselt olnud tegelikult... Ainult mingid suht väiksed asjad... Aga siis oli sügisel meil kooliüritus ja järgmine päev pidi olema mu parima-parima-parima sõbranna sünnipäev ja mu vanemad pidid koos tema emaga ära minema (st. vabadust, mu vanemad ei luba mul kunagi öösel olla kuskil tavaliselt jne) ja ma pidin järgmisel päeval siis tema juurde minema... Vaatasin kooliüritusel mitte midagi ette teadmata rõõmsalt ringi ja vaatasin ühte kutti, keda mu sõbranna tundis, aga mina polnud temaga üldse suhelnud...Mõtlesin niisama, et huvitav kuidas oleks Temaga suudelda või Tema käte vahel olla...Minu jaoks oli see jube absurdne...Ei kujutanud elu sees ettegi et see võiks täituda... Järgmisel päeval aga tutvusin Temaga ja nüüd suhtlen Temaga juba üle poole aasta väga tihedalt ja olen pidevalt Ta käte vahel ja suudlen Teda... Imesid juhtub =) ... Ma ei ole tegelikult siiamaani lootnud kordagi, et see kestaks väga kaua... Aga pidevalt kui Temaga koos olen, mõtlen et See on nagu film, et See on liiga ideaalne et tõsi olla... Ja Tema ütleb ikka pidevalt, et ma olen kõige ideaalsem , keda ta kohanud on... Vb koos olemegi? =) Aga kusjuures Me ei käi... Me pole sellise asjani veel jõudnud... Meie mõlema jaoks tähendab see vist midagi väga kestvat ja siduvat.. Aga kes teab milleni Meie suhe viib... Suvi alles tuleb ja siis saame loodetavasti rohkem koos olla, sest praegu käib Ta linnas koolis...
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)

GirlNextDoor kirjutas:Mina ei tea.. Minu elu on pidevalt täis ootamatusi...
St et kui ma midagi/kedagi ootan ja otsin, siis See ei tule ega tule.. Aga kui ma kasvõi natukeseks ennast vabaks lasen, siis lendavad õnnelikud juhused või positiivsed üllatused minu juurde... Huvitav =)
Jah, kusjuures olen ka ise tähele pannud, et just nii see kipubki olema. Kõige meeldejäävamad ja huvitavamad sündmused elus juhtuvad just siis, kui sa neid kõige vähem ootad. :lol:

Minu elus viimane selline juhtus üsna hiljuti... Olin juba eelmise päeva õhtust sügavas masenduses olnud. Meenusid mitmed faktid, mis tegid mulle haiget. Mulle oli taas külla tulnud vana "sõber" üksindus ning seekord mitte üksi. :cry: Üles oli ärganud ka väike laps minu sees, kes igatseb endale sõpru, kodusoojust ja vanemate armastust, vanemat venda, kes teda kaitseks ja toetaks kui tal on raske... Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks olnud, meenus mulle ka kuidas mõned aastad tagasi oma tookord parima sõbraga (kui ta veel elus oli) just sel kuupäeval koos pidutsesime. See andis meeleolule viimase hoobi. Kui ema koju tuli, siis hakkas tema ka minu kallal vinguma ja virisema. :evil: Aga me olime juba varem paika pannud, et läheme volbriööl välja. Mina olin aga täielikus masenduses ning mõtlesin juba sootuks minemata jätta. :? Lõpuks siiski läksin, kuid midagi erilist sellelt õhtult ei oodanud. Otsustasin, et kuulan lihtsalt mõnusat muusikat ja katsun kogu selle masenduse kuidagi unustada. Õhtu tõotas tulla väga igav, kuna meie seltskonnas polnud ainsatki meeshinge, kellega tantsida. Aga siis hakkas juhtuma igasugu huvitavaid asju... Olime miskipärast ansamblipoistele silma jäänud ning nad tervitasid meid ja siis kuulutasid välja daamide valiku. Ema oli juba enne imekombel tantsima võetud ning ta läks siis seda meest tagasi kutsuma. Mina läksin samuti õnne proovima. Noormees, keda kutsusin tuligi! :D Ta tantsis väga hästi ja me sobisime teineteisega. Tulemuseks oli see, et tantsisime terve õhtu koos. :D

Nii et jah, elu on täis üllatusi ning nad tabavad meid just siis, kui me neid kõige vähem ootame. :P
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

mina ootan ka oma "õiget".
kuid ma kardan, et ma äki lasen selle "õige" käest või midagi sellist.
mul lõppes mingi paar kuud tagasi yx suhe ja ma siiamaani igatsen ja pisardan tema pärast. Äki ta oli see õige? EI usu aga, liiga vara.
Aga mis siis juhtub kui ma tõesti jätan oma "õige" maha, ise teadmata, et ta see õige on? Või äki ma ei leiagi seda õiget??:s

kiizumuzi kirjutas: Aga mis siis juhtub kui ma tõesti jätan oma "õige" maha, ise teadmata, et ta see õige on? Või äki ma ei leiagi seda õiget??:s
Maha ei jäeta ju ilma põhjuseta.

Ja see "õige" ei ole ka konstant. Vahel kohtutakse inimesega, kes on õige sellel hetkel. Aga kui inimesed arenevad eri suundades, siis mõne aja pärast nad enam ei klapi. Ja siis on aeg otsida uus õige.

Kindlasti ei tohiks endale joonistada liiga detailset ideaalšablooni ette otsitavast partnerist. Võib-olla mõned šabloonis kujutatud prioriteedid ei olegi tegelikkuses nii tähtsad ja lasemegi õige mööda.

girl with a broken smile kirjutas:Mh. Point oligi selles, et täiuslikku inimest pole olemas :) On ainult perfect mach kahe inimese vahel- võib olla ideaalne klapp koos mõlemapoolsete vigadega ;)
Ma olen täiesti ühel nõul.. ühegi ideaali pole olemas.. vb on ideaali lähedane. Aga tähtis roll on ikkagi kuidas suhe on ja kuidas inimesed klapivad.. ja kui klapivad siis tähendabki, et on teineteise jaoks just need keda vajavad ja keda armastada.. minu jaoks täiesti ilmne..

Otsige pigem suhtest ideaali, kas on hea koos olla jne.. mitte, et tal on minu unistuste kaaslase välimus ja muu selline :wink:

GirlNextDoor kirjutas:
Aga kusjuures Me ei käi... Me pole sellise asjani veel jõudnud... Meie mõlema jaoks tähendab see vist midagi väga kestvat ja siduvat.. Aga kes teab milleni Meie suhe viib..
Ma lugesin seda ja naeratus veeres üle mu näo. Lihtsalt minu / meie olukord on nii sarnane. Oli aeg, mil kahtlesin, kas on üldse mõtet pingutada millegi nimel, mida võib olla pole ? Sest kuidagi..paha tundus olla koos kuid samas mitte käia. Kuid just sinu laused süstisid musse mingit imelikku positiivsust ja õnne. Ma ei tea miks :P
Võib olla sellepärast, et alati ei peagi kõik olema tavaline :D
I can be your angel undercover,
I can be your naughty babydoll,
As long as you will be you ;*

be quiet and listen - u may hear me wishpering:)

mulle meeldib ena klassit üks poiss.pole temaga kunagi suhelnud sest pole julgust. :( saan klaasivenna kasuõe käest küsida tema kohta.. Aidake kas sellest võiks midagi ... kas saame sõpradeks ma pole isegi julgenud ta käest küsida kas ta minu sõbraks tahab hakata.mis ma tegema pean.on mul veel lootust.. kuigi ma ei meeldi talle ei loobu ma temast.ta koguaeg vaatab mind koolis .. Kas see on midagi?ma olen segaduses. Olen armunud mõtlen tema peale igapäev aga tema???

Kui mina arutlesin, miks mina ei armu ja endale "seda õiget" ei leia, öeldi, et äkki ma otsin liiga ideaalset inimest. Aga ei otsi ju.. Ma otsin poissi, kes paneks jalad värisema ja liblikad kõhus lendama. Miski muu ei oma tähtsust (laiemas plaanis küll, sest iga poiss ei tee jalgu nõrgaks). Aga ikkagi ei leia ma kedagi sellist.. Tegelikult olen juba pikka aega oma "otsingud" hüljanud.. Enam nagu ei loodagi kedagi leida.. Kuigi kuskil vasardab, et keegi peab ka minu jaoks olemas olema.. Ta lihtsalt ei taha veel tulla. ):
Naerata, homme on veel hullem.

Mina arvan, et seda õiget ja ideaalset ei leitagi. Leitud ebaideaalne mees muutub ajapikku ideaalseks. Ja Sa taipad, et need vead, mis tal olid tollal, kui Sa temaga kohtusid ja need Sind häirisid, on nüüd just need, mida Sa tema juures kõige rohkem armastad. Hästi paljudel inimestel ongi nii olnud.

Me võime kõik omale paberile kirjutada, et milline on ideaalne mees. Koristab, teeb süüa, käib tööl, hoiab meid, on 178 cm pikk jne. Ka kõrgustesse võime küündida nagu ühes filmis: mehel üks silm sinine ja teine pruun. Halleluuja!

Miks inimesed ei leia ideaalset? Sest kohtudes laidetakse need ebaideaalsed või nö. defektiga maha. Nii jalutataksegi mööda sellest, mida tegelikult otsitakse. Lihtne!
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Minu arust ei ole ideaalset kaaslast olemas. Keegi ei saa ideaalne olla, kõigil on mingid vead, osadel lihtsalt suuremad, teistel väiksemad. Ideaalne kaaslane peaks elus võrduma inimesega, kellega on sul lihtsalt super hea koos olla. Tavaliselt on nii, et inimene, keda algul peetakse ideaalseks, avab hiljem ennast ning sa saad aru, et ta ei olegi nii perfecto, kui sa arvasid. Tuleb lihtsalt leida inimene, kellel on neid nö vigu kõige vähem :D

Re: Õiget oodates

Ma olen nõus nendega, kes arvavad, et ideaalne inimene on see, kellel on ka vigu. Tõesti, ilma vigadeta pole keegi ja isegi kui oleks, oleks ta robot. Ja alguses me võime tihti arvata, et Keegi oli ideaalne, aga lõpptulemus on see, et avastame peagi, et tgelikult see nii polnud. Nt kunagi armusin ma ka ühte "ideaalsesse inimesse", kuid ta ei vaatanud mind kunagi, hiljem kui hakkas vaatama, ma sain aru, et ta polegi nii ideaalne. Praegune poiss on minujaoks ideaal..sest ma olen mõistnud, et täiuslik inimene on vigadega..Lihtsalt tulebki teda võtta nii plussidekui miinustega, just nii nagu tema võtab mind ennast.. Ja see teebki tegelikult õnnelikuks. Ja kui nt oletame, et leiakski mingi ideaali, kellel pole vigu..siis hakkaks ju see esimesena muret tegema, et mulendal on vead juures, temal pole..äkki ma edaspidi ei meeldigi talle enam :lol: natuke keeruline jutt mul vist :lol: :lol: :lol: aga nooh:D.point on selles, et olge õnnelikud sellega, mis teil on, mitte ärge tahtke koguaeg paremat, paremat ei tule, parimaks sa saad endal oleva asja teha kui sa usud, et see ongi parim :P
*-*beautygirl*-*

PalunAidake.

Tere: )
Niii nagu te siin ennem mainisite, et armastus tuleb just kõige ootamatul hetkel, juhtus minuga ka nii.
Kaks aastat tagasi Kohtusin temaga reisil, käime ühes klubis.Eelneval õhtul oli masendus kuna ma ei tahtnud üldse reisile minna(imelik, aga lihtsalt ei olnud tuju)aga oli juba kõigile lubatud ja tuli minna.Kui ma suhteliselt viimasena bussi astusin koos oma sõbrannaga, oli väheseid kohti alles ja me sattusime poiste hulka meie ees, taga ja paremal istusid poisid.Ja see oli armumine esimesest simapilgust(ühepoolne) ma nägin teda ja mu arvamus sellest reisist muutus täielikult...Ka tema tundus ideaalina.Ma vahtisin teda koguaeg...lihtsalt ei suutnud teistmoodi...Ma olen väga häbelik ja seega ei julgenud temaga juttu alustada.Ta on minust paar aastat vanem.Kuid õnneks alustas tema juttu ja me rääkisime päris palju, bussireis kestis kaks päeva.Ta on tõesti pimestavalt ilus ja sõbralik.
Peale seda reisi, aga pole ma temaga eriti suhelnud...Oleme veel kaks reisi vahepeal läbi teinud, kuid enam ei ole reis sama mis oli eelneval korral.Aina vähem olen temaga suhtlema hakanud.Kahju on kuna igaüks ihkaks temasugust poissi, kasvõi sõpra...
Ja nüüd mu sõbranna sebib teda koguaeg, ning ma olen niii armukade:(
Mida ma tegema peaks?ta on lihtsalt liigahea et teda kaotada.Ma olen väga häbelik ning ei julge temaga rääkida, kuid unistan temaga koosolemisest koguaeg.
Tänan sellegi eest et viitsisite selle läbi lugeda:)
Palun aidake kui oskate, aitäh!!

Õnnnnetu kirjutas:Tere: )
Niii nagu te siin ennem mainisite, et armastus tuleb just kõige ootamatul hetkel, juhtus minuga ka nii.
Kaks aastat tagasi Kohtusin temaga reisil, käime ühes klubis.Eelneval õhtul oli masendus kuna ma ei tahtnud üldse reisile minna(imelik, aga lihtsalt ei olnud tuju)aga oli juba kõigile lubatud ja tuli minna.Kui ma suhteliselt viimasena bussi astusin koos oma sõbrannaga, oli väheseid kohti alles ja me sattusime poiste hulka meie ees, taga ja paremal istusid poisid.Ja see oli armumine esimesest simapilgust(ühepoolne) ma nägin teda ja mu arvamus sellest reisist muutus täielikult...Ka tema tundus ideaalina.Ma vahtisin teda koguaeg...lihtsalt ei suutnud teistmoodi...Ma olen väga häbelik ja seega ei julgenud temaga juttu alustada.Ta on minust paar aastat vanem.Kuid õnneks alustas tema juttu ja me rääkisime päris palju, bussireis kestis kaks päeva.Ta on tõesti pimestavalt ilus ja sõbralik.
Peale seda reisi, aga pole ma temaga eriti suhelnud...Oleme veel kaks reisi vahepeal läbi teinud, kuid enam ei ole reis sama mis oli eelneval korral.Aina vähem olen temaga suhtlema hakanud.Kahju on kuna igaüks ihkaks temasugust poissi, kasvõi sõpra...
Ja nüüd mu sõbranna sebib teda koguaeg, ning ma olen niii armukade:(
Mida ma tegema peaks?ta on lihtsalt liigahea et teda kaotada.Ma olen väga häbelik ning ei julge temaga rääkida, kuid unistan temaga koosolemisest koguaeg.
Tänan sellegi eest et viitsisite selle läbi lugeda:)
Palun aidake kui oskate, aitäh!!

appikene, see sarnasus sinuga on hirmuäratav!
mulle meeldib üks poiss juba üle aasta, ma võin öelda, et ma täiesti armastan teda!

mina kujutasin pikalt ette, milline see hr Õige võiks olla aga lõpukasma loobusin...selliseid pole...nyyd on minu kujutluspilt hr õigest ...hoopis teisitsugune vb palju realistlikum ...loodan, et leian ta yles[seda loodame ma kõik]..
aga muidu olen palju m6lnud, et vb olen minagi ta juba käest lasknud ...läksin lahku poissiga, kes oli mulle kõik...vahel me mõistame alles hiljem, kui palju see inimene meile tähendas ,kui me ta juba kaotanud oleme!!--(kl)--

mina leidsin selle õige täiesti juhuslikult ja ma võin öelda, et tema vead teevad tast täiusliku inimese. nt: mulle meeldib küsida siis talle meeldib tarka juttu rääkida, tema vaatab vormelit ja mina ei saa ilma selleta eladagi (põhjuseid, mis temast minu jaoks täiusliku mehe teeb, võingi loetlema jääda). Tema on minu jaoks see õige ja ta on minu vigadega ideaal! :D Arvan et see ongi täiusliku armastuse definitsioon. Loodan, et kõik kunagi oma vigadega ideaali leiavad! :)

Masenduses otsija ei leia kunagi, sest masendusevine ulatub esimese asjana vastassugupoole ninadesse.
Ilmselt minu viga ongi selles... oma masendushoogudega peletan kõik eemale :?

Mis puutub selle ideaalse leidmisesse, siis ma ei otsi seda ideaalset, kui aus olla, siis meeldivad mulle hoopis igasugused kiiksud :). Kuid teatud nõudmised siiski on...kuid kes ikka tahaks enda kõrvale joodikut? Narkarit? Varast? Jne. Vot, tahaks kedagi korralikku, kedagi, kellega oleks tore, kes hooliks. Kõik. Vist on liiga palju tahetud =)
...See on armastus kui tunned end miljonäristki rikkamana...

Re:

Külaline kirjutas:"Keegi ei ole ideaalne." Vale. Minu ideaalne oli olemas. Ta on täiuslik. Tõesti..! Kuid mina talle ei sobinud. See oli kurb, sest ta lõpetas minuga IGASUGUSE kontakti. Kuid kuidas saada Täiuslikust inimesest üle..? :cry:

otsi uus "täiuslik"
Damn right I'm good in bed - I can sleep for days.

Mu latt ei ole kõrgel, aga kui ühega käisin, siis ta ei meeldinud lõpuks enam üldse, aga alguses täiega meeldis. Pärast ta ei näinud mulle enam üldse kenana ka, aga alguses jube ilus. Aga see oli kindlalt iseloomu pärast.
Mind häirib, et kõik vaatavad välimust ja reidis ja igal pool kommenteeritakse ja nunnutatatkse ainult kõige ilusamaid ja siis nende tüdrukute egod tõusevad ja siis olen jamas. Mind häirib, et ise vaatan ka poisi välimust, ma ei saa ümbert, muidugi vaatan ma vähem ja olen püüdnud vaadata ennekõike muud kui välimust, aga kui keegi teeks pakkumise minuga siduda vms, siis oleks ilmselt nõus. Aga seda ei tule, ma ei tahtnud selle poisiga ka lahku minna, kes mule üldse enam ei meedlinud, sest kartsin, et seda võimalust enam ei tule. Mis ma pean tegema?
Ausalt, ma ei vali välimuse järgi, sest olen õnnelik, kes iganes ettepaneku käima hakata teeb.
Miks alati peavad tüdrukud ilusad olema. Ja ilusate poiste latt on ilusate tüdrukute seas isegi liiga kõrge. Miks ühikonnas peab nii olema, et naine ilus. Ma pole ju nii nii kole, aga enesehinnang on tugevasti maas. Mulle öeldakse, et ma pole kole, ma üüan uskuda seda, aga need õelushunnikud on veel hullemad.
naisssoost ----------------
........ - - - -
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”