Kuidas endas selgusele jõuda?

Tere,

Sellel suvel tekkis mul tõsine probleem seotud suhtlemise ja suhtesse astumisega. Kui ma olin noorem siis teised eakaaslased ei tahtnud minuga aega veeta, kuna ma olin natukene teistsugune ja veidi ülekaaluline, ma olin juba sellega täiesti harjunud ja kohanenud nende tingimustega maailmas. Selle suve aluguses aga ma märkasin muutust, inimesed hakkasid minuga rohkem suhtlema, ma suutsin inimesi naerma ajada ja neile huvi pakkuda, ma sain väga palju erinevaid komplimente/märkamisi endakohta ning selletõttu tõusis ka minu enesehinnang.
Probleem tekkis siis, kui ma kohtasin 4 eriliselt erinevate tüdrukuga, kes mulle kõik väga meeldivad. Kõikidega koos on mul olnud tunne et meievahel nagu oleks midagi olnud aga ma ei suuda leida nurki millejärgi otsustada kellega võiks proovida suhtesse astuda. Hetkel kardan ma ka seda, et kui ma teen midagi valesti või imelikult siis kõik kukub väga piinlikult välja ja see asi lõppeb sellega et kogu grupp minu ümber naerab minuüle. Kas keegi oskaks mind aidata, mida ma peaksin tegema et endas selgusele jõuda?

Re: Kuidas endas selgusele jõuda?

miks sa neid nii kiiresti vahetasid siis, et ei suuda otsutada, milline parem oli. soovitaks ikka iseloomu järgi kaaluda, aga selleks peab pikemat aega koos olema, et inimese õige iseloom avalduks. pelgalt välise ilu põhjal ei soovita küll otsustada. kas olid siis tõesti mingid üheöösuhted? peaksid ikka selle järele kõige rohkem tõmmet tundma, kellega oli suurem ühisosa. ei peaks siin küll erilist kaalumist olema. nii et jah, loo moraal siis teistele pano- ja muidu sotsiaalsetele inimestele ka, et püüdke ikka ühe inimesega kauem koos olla.
eraldatus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”