Suhe noorema poisiga

See ilmselt vale koht kust nõu küsida, aga ma olen täielikus tupikus ja ei teadnud kuhu mujale pöörduda. Igatahes, lühidalt, umbes paar kuud tagasi hakkasin uhe poisiga suhtlema. Me hakkasime uksteist uli kiiresti usaldama ja ma sain kohe aru et meeldin talle. Umbes mingi kuuaega peale seda olime koos uhel peol. Ta raakis mulle oma tunnetest mu vastu ja ma tais peaga ei moelnud ning me suudlesime. Hiljem kui koju joudsin hakkas mulle kõik kohale joudma. Poiss on minust peaaegu kaks aastat noorem. Ta on küll vaga täiskasvanulik oma vanuse kohta ja nagu kui ma ei teaks kui vana ta on, arvaksin, et minuvanune umbes, kuid kardan, et kui me kokku läheksime hakkaksid koik mind kritiseerima, vanemad, sobrad, tema sobrad, klassikaaslased jne. Praegu ei ole veel hilja talle ära ka öelda, kuna sellest on nii vähe aega möödas, kuid siiski on mul kahtlused. Ta on kõige parema iseloomuga poiss keda tundnud olen, kohutavalt hooliv ja mõtleb tapselt nagu mina. Ta ise tahaks ka vaga minuga olla ning teda vanusevahe ei huvita. Ma väga loodan et keegi viitsis selle läbi lugeda ja oskaks mulle nõu anda mida tema sarnases olukorras teeks või lihtsalt avaldada ausat arvamust sellise suhte kohta, kus tüdruk pea kaks aastat vanem.

Re: Suhe noorema poisiga

Mulle see küll mingi eriline vanusevahe ei tundu. Vanematele ega sõpradele ei pea ju kohe ütlema, et "Tere, see on Rasmus, ta on minust kaks aastat noorem". See on üsna kõrvaline asi ja pole vaja rõhutada. Eks klassikaaslased ikka teavad, aga kui ise liiga palju välja ei tee, siis on suva. Jah, mingil määral võib see vanusevahe teil suhtluses välja lööma hakata, aga seda ei tea enne, kui proovite. Mu arust pole siin küll midagi kaotada ja mida aeg edasi, seda vähem see vanusevahe loeb.

Ma olen küll väheke sinust vanem, aga minu "poiss" on minust umbes nii palju noorem. Kedagi ei huvita ja keegi pole sellest kunagi teemat teinud, ainult ise oleme selle üle igasugust nalja visanud :D. Kui nüüd meenutada, siis ka nii umbes sinu vanuses või veidi nooremana oli mul suhtlus endast noorema poisiga, mis küll väga kaugele ei jõudnud, aga mäletan seda tunnet küllalt hästi, et see vanusevahe oli üsna suva. Olime vist 13-14 siis, aga kindel pole kah, vähemalt üks klass oli meil küll vahet. Igatahes kahtlustan, et teed natuke liiga suure teema sellest vanusevahest. Kui teil see just välimuses liiga suurelt ei kajastu, siis ei oska ka teised sellele nii palju tähelepanu pöörata. Olge ise sõbralikud ja lõbusad ja mis siis teistelgi öelda.

Edu!

Re: Suhe noorema poisiga

Mina olin mingi hetk 21-aastasena suhtes 16-aastase neiuga. Eks ma muidugi mõtlesin, kellele sellest rääkida või kes mu tuttavatest sõimama hakkaks, aga ise end halvasti ei tundnud, sest olime eelnevalt väga pika ja tugeva eeltöö teinud neiuga. Ja ta oli väga arukas oma vanuse kohta. Loomulikult muretsesin ise, et võib olla ta peab mind väga eriliseks ja seetõttu ei oska mulle "ei" öelda, kui seda tegelikult soovib. Aga mingi hetk vahetas ta mind omavanuse vastu välja ja oleme siiani head sõbrad. Midagi halba ei juhtunud. Kui ise tunned, et vanusevahe on oluline, siis esiteks mõtle, kuidas oleks asjad vastupidi - et sina oleks hoopis teise asemel. Teiseks vaata, et sa teisele kindlasti halba ei teeks, sest traumad on tõsised asjad.

Eks seal tuli küll kasvatuslikku momenti sisse - sellises vanuses on paljudel inimestel enesehinnanguga probleeme, nii et tegelesime sellega üsna sageli. Hiljem on ta ka öelnud, et see aitas teda.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”