Re: Armukadedus

Ei tule toime kui inimene aus ja avatud pole ja pärast avastad asju mida ütlesid, et tahad teada, aga teine ei saanud aru kui oluline see on. Tähendab polnudki, ma ka mitte.
Piirid tuleb paika panna ja kui nendest lugu ei peata siis lähed lööd kõrvakiilu ja jalutad minema. Vb pead olemas olevale sala eidele rusikaga ka virutama.

Usalda, aga kui su kõhutunne ütleb, et midagi on viltu siis tasub seda usaldada.
Üksindus

Re: Armukadedus

See on huvitav nõiaring minu arust: Kui oled enesekindel ja usud, et sa oled tore ja äge, siis sa meeldid teisele. Aga kui hakkad endas kahtlema ja mõtlema, et äkki sa pole piisav jne, siis muutud aremaks ja pole enam nii äge. Ja siis teine tunneb, et sa kõhkled ja hakkab ise veidi vähem suhtlema. Siis tunned, et sa tõesti pole nii äge ja muutud veel aremaks. Ja see kordub, kuni suhe katki läheb. Seega kõige olulisem on tõesti see, mida juba eelpool mainitud: Mõtle sellele, et sinuga ollakse suhtes ja seega sa oled piisavalt meeldiv inimene. Kui ta enam ei taha sinuga suhelda, siis ta ütleb sulle. Seni aga on kõik hästi ja sa ei pea millegi pärast muretsema.

Kui armukadedus tuleb aga sellest, et su kallim veedab kellegi teisega aega, siis: leia endale tegevusi. Mina näiteks tegelen väga paljude asjadega, mis mulle VÄGA meeldivad. Ma mängin mänge, kirjutan lugusid, vaatan filme, käin metsas jne. Mõnikord saan ma oma neiuga kokku, aga kui ei saa, pole ka hullu, sest mul on nagunii palju teha alati ja siis ma isegi ei mõtle tema peale :)

Loodan, et on abiks.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”