Abi vaja mehe käitumisega

Tere, lapsemure elanikud!

Kirjutan teile, et saada nõu. Olen täisealine noor naine ning mul on kutt, koos oleme olnud 5 aastat..

Nimelt mu kuttile meeldib suhelda võõraste naistega; jutukates, messengerides, meili teel.

Esimese kirja leidsin 2 aastat tagasi juhuslikult: nad olid vahetanud pilti ja naine oli saatnud endast ka alasti pilte, rääkinud ka.

Teised kirjad leidsin täna(mitte üldse juhuslikult). Jah nuhkisin arvutis. Ta on suhelnud väga pikalt ühe naisega, kutsume teda M’ks. M on üksikema, nende kirjadest nii see tundub. Ta tarbib vahel alkoholi üksinda ja on mu kuttist umbes 7 aastat vanem. Nad on rääkinud kuid, erinevatel teemadel(seks, armastus, mädanenud banaanid, kurbus, üksindus, dated millel oma mehega olen käinud, pardirallist, M’i eksist). Veel on mu kutt saatnud talle näiteks (suht paljaid)pilte internetist, milliseid ta sooviks, kui M pea punaseks värvib. Miks peaks ta soovima, et võõras naine värvib pea punaseks ja näitab talle seda poolalasti olles pildil???

Kõige rohkem häirib mind see, et ta on selle naisega suhelnud siis kui ta on istunud minuga samas ruumis, selle asemel et minuga suhelda. Ma pidevalt tunnen end üksikult, sest ta ei pühenda oma aega mulle ja kui “pühendab” on telefonis(ilmselt suhtleb mingiste naistega). Kui ma talle ütlen, et tegeleks minuga vastab ta, et olen “tüütu ja vingun”.

M, kui sa peaks selle kunagi leidma siis, jah see kutt on isekas. Ta ütleb sulle, et ta hoolib, et sa ei jooks alkoholi(isegi käsib sind). Ta teeb seda vaid selleks, et tunda end tähtsamana. Ta ei hooli sinust. Ära tee nagu ta soovib! Ta ütles ühes oma kirjas, et me(mina ja M) sobiksime ja meile mõlemale meeldib ujuda. Tea, et mina tegin selle kingituse mille ta sulle pakkiga saatis(makaronid, kahvel jne). Pakkisin ka ise, ta ütles, et kaotas kihlveo ja vaja kinki. Ise ta seda ei teinud ja selle retseptiga ta ise ka hakkama ei saa!

Inimesed, need naised võivad olla lastega ja temast vanemad, kuid ta eelistab nendega suhtemist minule. Mida ma tegema peaks? Pakkusin talle lahku minekut kunagi aga ta ütles et ei taha lahku minna.
Aitäh!

Re: Abi vaja mehe käitumisega

MeyerSmile kirjutas:
28 Mai 2019, 17:16
Oota, kas ma saan õigesti aru: sa tulid lehekuljele lapsemure.ee, et leida ules see M ja oelda, et sina pakkisid need makaronid
Just saying, ei ole mõtet fooriumi saastada sellega, kui otsid monda inimest, kes pole siin fooriumil 99,99%
vähegi teksti sisu oskad mõista, siis ta ei kirjutanud seda teemat sellele kindlale inimesele lugemiseks, vaid sellest oli ainult üks lõik

autorile siis:
Liilijad kirjutas: Pakkusin talle lahku minekut kunagi aga ta ütles et ei taha lahku minna.
et vähe ükskõik pole sellest, kas tema tahab või ei taha lahku minna?
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Re: Abi vaja mehe käitumisega

Jäta ta kohe maha ja ära tagasi vaata. Sa mõistad vist ise ka, et sul on temaga halb olla. Kui sa endale head tahad, siis lõpeta temaga igasugune kontakt. Ära temaga enam kunagi suhtle. Kui ta vabandust palub, ära kuula. Lõika ta enda elust välja. Võib olla oli ta varem tore, aga enam ei ole ja ei hakka ka olema. Liiga palju on juhtunud ja kui ta selline manipulaator on, siis tal pole üldse raske sulle millalgi lilli tuua ja vabandada. Ära kuula teda. Mine oma eluga edasi ja päästa, mis päästa annab.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”