Tüdruk läheb ära

Hei, kallid foorumlased!

Minu probleem, ma isegi ei tea, kas see enam probleem on, tundub juba nagu kurb tõsiasi, on järgmine ja et te kõigest aru saaksite, pean alustama algusest.
Olen nüüd juba kuus kuud koos ühe tüdrukuga, mõlemad lõpetame üheksandat ja kõik on super. Saame kaks korda nädalas peale kooli kokku, lõpetame samal ajal, käime tema juures, saame nädalavahetustel kokku. Kuulume samasse organisatsiooni ja käime koos üritustel. Ta on niinii väga hoolitsev ja armas, sobime minu meelest hästi kokku.
Aga ta on modell. Lihtsalt kõrvalhobi ja väike tuluallikas, siiamaani pole midagi suurt olnud. Aga nüüd pakuti talle tööd Tokyos. 60 päeva. Suvel. Aasta parim aeg.
Ma väga tahaks temaga koos veeta seda aega, teha midagi, suhe veel lähedasemaks ja püsivamaks arendada, sest uuest aastast läheme mõlemad erinevatesse Tallinna eliitkoolidesse ja paratamatult ei jää võibolla nii palju aega. Samas ma väga tahaks, et ta läheks. Uus kogemus, teeniks päris korralikult jne.
Ta ise ei tea mida ta tahab, kaalub, et saadab modellinduse kus seda ja teist, järgmisel hetkel arvab et ikka peaks minema. Ta vanemad ka eriti ei toeta ta mineku mõtet.
Ma kardan, et ajavahe ja tema töö tõttu me ei suhtle nii palju ning see on natuke taandareng. Muidu poleks hullu, aga uue kooli kõrvalt... Ma muretsen, et see suhe sureb varjusurma vaikselt, hingitseb veel pisut ning siis kustub lõplikult.
Kõige rohkem häirib mind praegu, et midagi pole kindel, kas ta läheb või mitte. Ehk siis iga kord kui ta mulle kuidagi meelde tuleb, on korraks hirmujutt läbi südame, et äkki ta läheb. Ma arvan, et kui ma teaks, et nii, ta läheb, siis ma suudaks sellega elada, leppida ning äkki uskuda, et kõik läheb hästi.
Ma isegi ei tea enam mis eesmärgil ma seda foorumit risustan, võibolla lihtsalt tahtsin oma muret jagada ja kuidagi kergemalt tunda. Töötas. Vist...
Siims legit

Re: Tüdruk läheb ära

Te olete mingi 15, ffs, teil pole lapsi ega muid tüütuid kohustusi. Loomulikult las läheb, näeb teist kultuuri, teenib lisaraha, õpib ametit ja keelt. Väga suure tõenäosusega te niikuinii kokku ei jää (ei soovi midagi halba, aga math is math), seega igastahes soovitaks minekut, selliseid pakkumisi ei pruugi keeldumisel rohkem tullagi.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Alustuseks ütleks ühtteist viimasele "abistajale". Mitte et ma õel inimene oleks või midagi 😊 seda kindlasti mitte. Lihtsalt tema kirjutisest tundub justkui poleks noortel paaridel võimalustki eluks ajaks või siis vähemalt pikemaks ajaks kokku jääda mis on laus vale ja inimese enda eelarvamus. Kui ikka on päris armastus siis see kestab. Seda ütleks ka teema algatajale. Räägi kindlasti tüdrukule oma tunnetest aga samas lase tal ise otsustada ära mõjuta tema otsust kuidagi või midagi. Ja usu mind kui olete tõesti kokku loodud siis kaks kuud või isegi kauem laialiolekut ei tee midagi. Lõpuks läheb kõik ikka nii nagu minema peab. Aga kindlasti soovin edu ja jaksu ja et teil kõik hästi läheks 😊

GirlNeverLoved kirjutas:
28 Apr 2019, 02:52
Alustuseks ütleks ühtteist viimasele "abistajale". Mitte et ma õel inimene oleks või midagi 😊 seda kindlasti mitte. Lihtsalt tema kirjutisest tundub justkui poleks noortel paaridel võimalustki eluks ajaks või siis vähemalt pikemaks ajaks kokku jääda mis on laus vale ja inimese enda eelarvamus. Kui ikka on päris armastus siis see kestab. Seda ütleks ka teema algatajale. Räägi kindlasti tüdrukule oma tunnetest aga samas lase tal ise otsustada ära mõjuta tema otsust kuidagi või midagi. Ja usu mind kui olete tõesti kokku loodud siis kaks kuud või isegi kauem laialiolekut ei tee midagi. Lõpuks läheb kõik ikka nii nagu minema peab. Aga kindlasti soovin edu ja jaksu ja et teil kõik hästi läheks 😊
too palun välja, kus ma ütlesin, et pole võimalustki

tsiteerin ennast: "Väga suure tõenäosusega te niikuinii kokku ei jää" which means, et väike tõenäosus kokku jäämiseks on olemas, seda muidugi sel juhul, kui inimesed on mõistlikud ja tunded soojad.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Ma soovitaks tal kindlasti minna. Esiteks ta saab maailma näha ja teiseks paneb see teie suhte päris hästi proovile. Teil nkn gümna tulemas ehk pikad rasked päevad ja ei ole enam nii palju energiat üksteisega tegeleda, eriti kui käite erinevates koolides. Kui praegu selle lahusoleku ära kannatate, siis edaspidi olete juba rohkem valmistunud selleks :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”