kas poiss vihkab või hoopis kardab tunnisdada et meeldin tall

tere
ma olen 12 ja mulle meeldib juba päris mittu aastat ùks poiss me kohtusime 3 klassis ja ss saime hästi läbi kuid nüüd ta enam minuga ei suhtle osad ütlevad et ta vihkab mind ja osad ütlevad, et poisid ongi sellised aga see poiss pidevalt vaatab mind ja kui teda vaatan pöörab pilgu kiiresti minema ja vahepeal kui meie pilgud kohtvad siis ta naeradab korra ja hakkab sõpradega rääkima.Palun antge nõu mida peaks tegema. Ette tänades lillelaps🌸.

Re: kas poiss vihkab või hoopis kardab tunnisdada et meeldin tall

Reedetu kirjutas:
07 Nov 2018, 19:02
Üks variant oleks see, et proovida temaga kuskil kahekesi kokku saada ja öeldagi, et sa ei käi selle teise poisiga ja tahaksid hoopis temaga rohkem suhelda. Võib ka olla, et ta lihtsalt häbeneb tüdrukutega (sh sinuga, kuigi te olite 3. klassis head sõbrad) hetkel suhelda ja see on lihtsalt vanusest =)
Asi selles et mu klassis ùks vàga loll inimene ja ta 24/7 räägib kuidas me käime tglt ma saan selle poisiga lich väga hästi läbi, aga küsimus kuidas saaks selle teise poisiga kokku kui ta minuga ei suhtle? Tean seda et ta saab muidu tùdrukutega hästi läbi.

lillelaps12 kirjutas:
07 Nov 2018, 19:08
Reedetu kirjutas:
07 Nov 2018, 19:02
Üks variant oleks see, et proovida temaga kuskil kahekesi kokku saada ja öeldagi, et sa ei käi selle teise poisiga ja tahaksid hoopis temaga rohkem suhelda. Võib ka olla, et ta lihtsalt häbeneb tüdrukutega (sh sinuga, kuigi te olite 3. klassis head sõbrad) hetkel suhelda ja see on lihtsalt vanusest =)
Asi selles et mu klassis ùks vàga loll inimene ja ta 24/7 räägib kuidas me käime tglt ma saan selle poisiga lich väga hästi läbi, aga küsimus kuidas saaks selle teise poisiga kokku kui ta minuga ei suhtle? Tean seda et ta saab muidu tùdrukutega hästi läbi.
Kui mõni sinu sõbranna temaga suhtleb, võid paluda neil sõnumi edasi anda. Kas siis seda, et tahaksid 5min rääkida, või öeldagi, et see üks inimene klassis ajab udu ja päriselt tee ei käi. Kui teil on Facebook (kuigi jah, alla 13a ei peaks teoorias seda olema), siis ka seal ühenduse võtmine. Aga kui sa oled mitmel eri viisil proovinud ühendust saada ja poiss ikka eirab või kõrvale põikleb, siis on ka see tema valik. Isegi kui see sulle haiget teeb, siis mingil momendil tasuks eemale tõmmata ja talle aega ja ruumi anda.

Nagu ikka siis räägin oma kogemusest. Mulle meeldis ka üks venna sõber mitu, mitu aastat. Aga hiljem tuli välja sõbranna kaudu kes temaga paremini läbi sai, et see kuidas mina oma emaga suhtlesin oli lubamatu/saast.
What ever...aga jah tüüpidega on tihtipeale nii, et nad nö lihtsa asja pärast meid kohe enam üldse inimesena ei näe.
Viimati kui 13 aastase poisiga pidin lävima(oma poja tõttu) siis nad on segased. Ise ka ei tea mis tahvad, ei peagi.
Ära vaeva pead ja tegele oma asjadega, liigu edasi, sest tema ilmselt on.

Ainukesed tüübid kellele saad alati loota on need kellele südamesse suudad ronida.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

[quote=Reedetu post_id=473085 time=1541610786 user_id=5119]
[quote=lillelaps12 post_id=473083 time=1541610529 user_id=45581]
[quote=Reedetu post_id=473080 time=1541610121 user_id=5119]
[/quote]

[/quote]
Kui mõni sinu sõbranna temaga suhtleb, võid paluda neil sõnumi edasi anda. Kas siis seda, et tahaksid 5min rääkida, või öeldagi, et see üks inimene klassis ajab udu ja päriselt tee ei käi. Kui teil on Facebook (kuigi jah, alla 13a ei peaks teoorias seda olema), siis ka seal ühenduse võtmine. Aga kui sa oled mitmel eri viisil proovinud ühendust saada ja poiss ikka eirab või kõrvale põikleb, siis on ka see tema valik. Isegi kui see sulle haiget teeb, siis mingil momendil tasuks eemale tõmmata ja talle aega ja ruumi anda.
[/quote]

mul ple jah facebooki aga ka sõbraadele ka ei tahaks sellest vaga raakida moned teavad et ta mulle meeldib aga ikka ei julge.ta mind nagu nii ei eira et ta kohe minema laheks nt trennis podime tega mingit harjutust mida mina ja mu sõbranna ei osanud tegeme mõlemad valesti seda teist tùdrukut ta ei õpetanud ainult mind ùtles mida peak teisi tegema ja kuidas.

[/quote]

mul ple jah facebooki aga ka sõbraadele ka ei tahaks sellest vaga raakida moned teavad et ta mulle meeldib aga ikka ei julge.ta mind nagu nii ei eira et ta kohe minema laheks nt trennis podime tega mingit harjutust mida mina ja mu sõbranna ei osanud tegeme mõlemad valesti seda teist tùdrukut ta ei õpetanud ainult mind ùtles mida peak teisi tegema ja kuidas.
[/quote]

No kui ei julge siis ei julge, pole midagi teha.
Sa suudad kõike, kui sa väga tahad.✨

[quote=Noortevangla post_id=473113 time=1541692984 user_id=44767]
[/quote]

[/quote]

No kui ei julge siis ei julge, pole midagi teha.
[/quote]

ma tean et kui paluks neil seda teha ss saaks nagu nii terve kool teada pigem laheks ja utleks siis juba ise mikrofoni
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”