hala//vanemad mehed

tere, mul probleem. Asi nii et ma ise 16 aga meeldivad mingi 30-50 aastased mehed... Nagu nooremad vahel ka aga põhiliselt ikkagi suht vanad. Mul on minimaalselt sõprusest enamaid suhtlemisi omavanuste poistega ja ma kardan et ma jäängi üksikuks, kuid ma tahaks vägaväga enda kõrvale kedagi ;((( mdea kas keegi feelib või oskab nõu anda agajah. tänan kuulamast

Re: hala//vanemad mehed

Kas nad ainult meeldivad või muud ka teinud nendega? Tegelikult nad tahavad sind ainult sexi eesmärgil, noor liha ja värki. Unistada juu võib.

Ihas neid perverte enam kui sellises vanuses, lase aga juttu.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать

Vulkaanipurse kirjutas:
20 Okt 2018, 22:06
Kas nad ainult meeldivad või muud ka teinud nendega? Tegelikult nad tahavad sind ainult sexi eesmärgil, noor liha ja värki. Unistada juu võib.

Ihas neid perverte enam kui sellises vanuses, lase aga juttu.
eiei haha. Päris nii loll ma pole, et vanameestega voodisse hüppaksin. Aga lihtsalt meeldivad. Nagu point on selles et teiste celebrity crushid on nendevanused umbes aga mulle just vanemad jäävad silma ja ma kardan et äkki ma ei leia endale kunagi nkn norm vanuses kutti kes mulle välimuse poolest ka meeldiks

kivihiiglane kirjutas:

eiei haha. Päris nii loll ma pole, et vanameestega voodisse hüppaksin. Aga lihtsalt meeldivad. Nagu point on selles et teiste celebrity crushid on nendevanused umbes aga mulle just vanemad jäävad silma ja ma kardan et äkki ma ei leia endale kunagi nkn norm vanuses kutti kes mulle välimuse poolest ka meeldiks
Ära nüüd muretse ,et üksi jääd, kõik isegi alkohoolikud, bomzid, narkarid, peded, vanglast vabanenud isiksused leiavad selle teise poole omale. Bioloogiliselt on nii paika pandud, et inimese eesmärk on paarituda ja sugu edasi viia.
Nii ,et võta chill on, löö aga litsi edasi ning unista oma 40 aastasest abielus pereisast hollywoodist.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”