Me saame kokku aga mis edasi, pidevalt on and off

Heihopsti

Ùhesònaga kohtun ùhe tùdrukuga, suudleme intensiivselt, saadame veits flirtiva ja vahest nunnu sisuga snàppe stiilis et ma tahaks sind siia jne. Ùtles mulle et ta armastab mind aga ei tunne ennast òigesti jne aga meile mòlemale meeldib koos aega veeta, ùksteise làhedust tunda jne toetada ùksteist ja olemas olla. Saame uuesti kokku see nàdal ja ma tean, seda on kaks korda juhtunud juba, et me suudleme ja vòtame kàesti kinni ja kòik on jàlle hàsti. Peame deep vestlust ja naudin seda kuidas ta oma pead mu òlale toetab. Peaksime rààkima sellest, kuhu see kòik viib lòpuks. Sest koos olla on hea ja me mòlemad tahame seda làhedust aga nagu ametlik suhe vòi nii ei tòòta ja me oleme uuesti alguses tagasi. Mida me teeme? Lihtsalt saame kokku ja vaatame mis saab? Sest ma tòesti tahan teda ja tema mind ka, ta on seda nii palju òelnud. Aidake palun!
Siims legit

Re: Me saame kokku aga mis edasi, pidevalt on and off

helperandneeder kirjutas:
08 Okt 2018, 21:40
Heihopsti

Ùhesònaga kohtun ùhe tùdrukuga, suudleme intensiivselt, saadame veits flirtiva ja vahest nunnu sisuga snàppe stiilis et ma tahaks sind siia jne. Ùtles mulle et ta armastab mind aga ei tunne ennast òigesti jne aga meile mòlemale meeldib koos aega veeta, ùksteise làhedust tunda jne toetada ùksteist ja olemas olla. Saame uuesti kokku see nàdal ja ma tean, seda on kaks korda juhtunud juba, et me suudleme ja vòtame kàesti kinni ja kòik on jàlle hàsti. Peame deep vestlust ja naudin seda kuidas ta oma pead mu òlale toetab. Peaksime rààkima sellest, kuhu see kòik viib lòpuks. Sest koos olla on hea ja me mòlemad tahame seda làhedust aga nagu ametlik suhe vòi nii ei tòòta ja me oleme uuesti alguses tagasi. Mida me teeme? Lihtsalt saame kokku ja vaatame mis saab? Sest ma tòesti tahan teda ja tema mind ka, ta on seda nii palju òelnud. Aidake palun!
Ja nii edasi on kõige halvem viis üldse aru saada milles probleem.
Päriselt ka, mis teie tüüpide viga on. Kõik on jummala hea aga neiu vajab kindlust SINU käest ja see võtab aega. Vb sa teed midagi mis ei anna talle kindlust miks peaks sinuga koos olema. Ma olin ka tüübiga koos. Nii super oli aga inimesena ta nii super polnud sest ma ei teadnud mis inimene ta on. Me ei teinud midagi koos. Peale nende lõbusate ja armsate asjade.
Ta ei taha haiget saada, see teeb naisi ettevaatlikuks. Rutakas meesoost isikul on omad pseudo probleemid. Mida rohkem tahad seda vähem saad. Kui teda päriselt oma tüdrukuks tahad siis sul jätkub seda kannatust mitmeks aastaks.
Proovi laiemalt mõelda kui mida ma vajan.

Vb panin teemaga natuke mööda...aga jah elu ongi tihtipeale teed ja vaatad mis saad. Naudid seda mis on. Mitte ei ela minevikus või tulevikus.
Üksindus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”