Mida ja kuidas edasi?

Hei!

Räägin viimasel ajal ühe toreda tûdrukuga trennist üsna sageli, vestlus sujub, nalja saab ja kõik väga lahe. Käisin yhe sôbraga tema juures chillimas ka korra, megalahe oli.
Eile pidime kokku saama: mina mu meessoost sõber ja see tydruk. Aga minu sõber ei tulnud ja siis läksime kahekesi ratastega sõitma. Käisime rannas jalgupidi vees ja siis ûhes kenas kohas päikeseloojangut vaatamas. Rääkisime, naersime ja ma täitsa nautisin. Koju minnes saatsin ta ära ja maja ees kallistasime päris pikalt.
Ta on ûlimalt tore ja meeldiv ja arukas aga ma ei tea nyyd kuidas edasi. Tahaks temaga nii välja minna et mu sõpra kaasas pole aga ma ei tea millal kûsida, kyidas ja kas ta on üldse huvitatud. Aidake palun sellega, oleksin väga tänulik. :)

Re: Mida ja kuidas edasi?

ilmselgelt te saate kahekesti paremini oldud kui kellegi kolmandaga, ma see keegi kolmas oleks ma hüppaks ka alt sest ma ei tahaks üleliigne olla. munad pihku ja kutsu tütarlaps välja sööma või kinno, ta on su jutu järgi päris kindlalt nõus. kirjuta lihtsalt fbki et kle, tahad sa kahekesi kuskile minna ja ega sa muidu teada ei saa tema tunnetest kui sa ei küsi
kõik on sodi

Heihopsti!

Vahepeal oleme jõudnud mõned punastavad naerunäod ka vahetada, aga täna võtsin munad pihku ja kirjutasin talle. Küsisin, et kas ta tahab millalgi välja tulla. Vastas, et muidugi. Korra kysis, et kas mu sõber ka ja ytlesin, et äkki mitte ja paistis sellega chill olevat ("hmm ok"). Igaksjuhuks küsisin üle ja ütles, et "eiei ma arvan et see on ok." Muretses vanemate pärast äkki vms? Kuhugi loodusesse plaanime minna. Proovin oma move ka teha, midagi nunnut ja et ta saaks aru et ma tahaks veel kohtuda ja vbolla mitte nii lic sõbrana. Eks nàis ja praegu kõigile suured tänud 💛

Vulkaanipurse kirjutas:
04 Sept 2018, 18:51
boyjoy kirjutas:
04 Sept 2018, 17:56
Pakun välja sauna mineku.
Ega Priit halba ei tee vast. see Lusti lugu on täis jama ja laim, mine chekka Priidu fb lehte kus screenid üleval.
Mis screenid? Seal on lihtsalt mingite tohmakate lootus natuke Priidupoisil sulli saada, muud midagi. See nüüd ei tähenda, et Priit puhas poiss on, narko, purjus peaga sõitmine jnejne. Loe temast ka varasemaid artikleid, ega see skandaal tal esimene ei ole, neid ikka aastatega omajagu kogunenud. :D

Segadusespoiss kirjutas:
04 Sept 2018, 17:06
Heihopsti!

Vahepeal oleme jõudnud mõned punastavad naerunäod ka vahetada, aga täna võtsin munad pihku ja kirjutasin talle. Küsisin, et kas ta tahab millalgi välja tulla. Vastas, et muidugi. Korra kysis, et kas mu sõber ka ja ytlesin, et äkki mitte ja paistis sellega chill olevat ("hmm ok"). Igaksjuhuks küsisin üle ja ütles, et "eiei ma arvan et see on ok." Muretses vanemate pärast äkki vms? Kuhugi loodusesse plaanime minna. Proovin oma move ka teha, midagi nunnut ja et ta saaks aru et ma tahaks veel kohtuda ja vbolla mitte nii lic sõbrana. Eks nàis ja praegu kõigile suured tänud 💛
Eks anna teada kuidas läheb. Alati on huvitav kuulda kas läks positiivselt.
Be so focused on your growth that everyone else’s business is irrelevant

Kõlab hea plaanina!

Ma mäletan, et ükskord üks poiss kes mulle meeldis küsis võtame käest kinni. Ma vist ütlesin esimese reaktsioonina ei aga siis ta ikkagi võttis mul käest kinni. Aga kuna ta mulle nii väga meeldis siis mu käsi hakkas higistama ja vererõhk tõsusis. Suutsin vaid üle tee minna ja siis lasin käest lahti.
Aga kuna see oli nii kaua aega tagasi siis vb ma mõtlesin selle välja xD

Hei!

Käisime siis eile väljas. Läksime ûhte kohta, mere ääres, istusime mahalangenud puu peale ja lobisesime pikalt. Tõusime püsti ja läksime lutsu viskama, mõtlesin, et ah sitta kah ning kallistasin teda. Kallistas vastu ja tõmbas enda vastu. Siis mingi 10min kallistasime umbes sajas erinevas asendis ja lõpuks sättisime istuma. Ja kallistasime edasi. Panime päid kokku, tema pani oma pead mu õlale, sasisime juukseid ja hoidsime käest kinni. Saatis mulle pärast snapi, et see oli tema viimase poole kuu parim 3h ja et sellega konkureerivad vaid trennid, kus ilm on sobiv (spordiala sõltub suuresti ilmast ja õige ilmaga saab ilgelt adrenaliini).

Täna saime uuesti kokku. Samas kohas. Samamoodi kallistasime jne. Suudlesin teda ja ülejäänud 45min pidevalt uuesti ja uuesti ja uuesti. Selline eufooria ja õnnetunne. Saatsin ta ära, kallistasime ja ütlesin et ta väga meeldib mulle. Ûtles et ma meeldin talle ka väga. Suudlesime veel.

Hiljem kodus saatsin snäpi et väga armas oli jne. Vastas et jaaa, sellist aega on vaja. Aga et ta vajab aega lihtsalt. Et ärgu ma kartku, et ta mu tagasi lükkab sest ma olevat vääääääga tore inimene.

Küsisn, et kas ta kardab või et tahab lihtsalt mõelda. Ütles et mõlemat. Tahtsin teada mida ja ta ütles et asjad liiguvad liiga kiiresti äkki. Ûtlesin, et niimoodi aega veeta oli väga nauditav ja et mul pole hetkel soovi kuhugi edasi areneda. Pole veel vastanud.

Kuidas ta maha rahustada sest ma tõesti tahaks veel ta juukseid sasida ja veel kokku saada ja veel kallistada, suudelda ja lähedust tunda. Aidake pisut sellega :) Endal ka suhetega erilist kogemust ei ole, aidake otsa peale noh :D

Õhtust

Sain korvi. Kirjutas pika jutu kuidas ta tunneb et tema jaoks liiga vara ja et tol hetkel tundus see kõik õige, aga nüüd pole selles enam kindel. Kuidas ta hoolib minust ja et tahab et ma edasi sõber oleks. kadakas* see on nii raske. Ma ei ole vihane, lihtsalt ääretult kurb. Ma tean et ta ümber ei mõtle aga seda lootust tappa on valus. Ja ma ei taha teda kuidagi survestada. Oh jah, ta oli täpselt selline inimene keda otsinud olen.

See võib küll raske olla. Veel raskem on vist sõber olla kui endal tunded/meeldivus on ja teisel pole. Ma soovitan sul sellest tundest lahti lasta ja mitte lootuse külge rippuma jääda. Olla talle sõber edasi.
Jah niimodi on elus, et pole nagu õige aeg ega tunne suhte jaoks. Ja siis plaks tuleb inimene kellega sa teed kõiki neid asju mida sa ennem teha ei tahtnud. Seda ei mõista tavaliselt teised meessoost isikud. Et miks mitte mina/minuga kui minuga on ka hea olla? Seda on raske sõnadesse panna.
Lohutuseks, et iga uus on alati parem/heam eelmisest keda peeti täiuslikuks.

Arvan, et see on igati hea, et ta ütles kohe ausalt, et hetkel kõik liiga kiire ja intensiivne, pole valmis. Mitte ei hakanud vältima, ei alustanud suhet, kui tegelikult pole valmis vms. Nõustun ka, et see sõbraks jäämine võib sulle endale praegu liigselt haiget teha, nii et pigem tasuks vähem suhelda, muuga tegeleda. Eks jah, täiesti arusaadav, et tunned praegu, et kogu maailm kukkus kokku ja kedagi teist (sama head) nagunii kunagi ei leia jne. Praegu ei tundu see usutav, aga ajaga see valu siiski läheb üle, tekib uus hingamine, uus lootus, uued tutvused. Praegune aeg tuleb lihtsalt üle elada, välja kannatada - nagu ütlesin, on seda lihtsam teha muule keskendudes, st sõprade-hobidega aega veetes, õppimisele rõhku pannes jm. Peaasi, et ei jääks liigselt end haletsema ja masetsema, sest ega see kuidagi aita. Lihtsalt aega on vaja. Sa lahendasid kogu teie suhtlemiste ja kohtumiste olukorrad väga ilusti ja arvan, et pole mingit põhjust end süüdi tunda, tegid kõik, nagu antud hetkel sobilik oli. Vahel lihtsalt läheb nii, et üks tahaks, aga teine pole valmis/ei tunne päris sama jne. Võta see hea mälestus tüdrukuga koosolemisest edaspidiseks kaasa ja usu mind, küll leiad ka endale selle õige, kes ka sinu osas samamoodi tunneb ja sama tahab. Kindlasti ei käi ei ülesaamine ega kellegagi tutvumine kiirelt, aga küll see aeg tuleb. Edu sulle!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”