Probla kutiga

Hei!
Mul selline mure, et me saame kutiga viimasel ajal üsna halvasti läbi. Tema on üsna vaikne ja tagasihoidlik, armastab olla kodus aga mina armastan viimasel ajal olla suuremates seltskondades või linnas. Probleem on selles et ma ei ole eriti rahulik ja "kaisutaja" tüüpi, terve päev nt voodis vedeleda ei viitsi, pigem olen õues. Koos oleme olnud ca 3 aastat. Mida soovitate vms.
Ette tänades

Re: Probla kutiga

Esimene lahendus on rääkida probleemist ja teha kompromisse. Nt. ühel päeval lähete välja, teisel päeval veedate aega kodus.
Kui kompromisse pole võimalik sooritada, siis arvan, et suhe ei saa jätkuda, kuna siis on lihtsalt tegemist erinevate inimestega, erinevate põhimõtetega.
Võtan kõik või mitte midagi.

kuidas te olete kolm aastat niimoodi hakkama saanud, kui olete selle koha pealt erinevad? või ongi kogu kolm aastat selle pärast tülid olnud?

edit: aa, ma lollakas ._., ei lugenud välja et just viimasel ajal oled armastanud väljas käia
kas üksi ei saa käia väljas? koguaeg ei pea olema ninapidi koos, mõlemal võiks olla oma aeg kus ta teeb seda mis meeldib, olgu see siis väljas käimine või toas istumine, kompromissid eelmise poolt hea mõte kui tahate koos ikkagi selle aja olla
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Jah, vahel tulebki välja, et ongi suured erinevused selles osas, et üks on elamusteotsija-tüüpi ja teine mitte-elamusteotsija. Ma ei osanud ka esimeses pikas suhtes sellist asja märgata ega teadvustada, hoopis tagantjärele saan aru, et need erinevused olid just sellised, sh ka täielikult ületamatud, sest teineteist muutma või muutusi ootama hakata ei ole küll kellelgi õigust.

Soovitan kutiga rääkida, öelda ausalt, mis on sinu ootused koosolemisele ja suhtele ja kuulata ka tema ära, et mida tahaks ja kuidas teie tulevikku näeb. Sealt võib tulla välja palju ühist, aga samas ka olulised erinevused. Tuleb ka teadvustada, et olete päris mitu aastat koos olnud ja mõningane tüdimus ongi normaalne, st kõik polegi enam päris selline nagu suhte alguses. Kindlasti on vaja rääkida.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”