Kuidas suhelda?

Tervist, olen üksteismeline poiss kes pole põhimõtteliselt üheskis suhtes veel olnud. Mu klassivennad ja teised sõbrad on päris mitme tüdrukuga päris mitmes suhtes olnud. Asi on selles et kui ma tüdrukuga üksi jään (nt kui olen oma sõpradega koos ning meiega on kaasas mõni tüdruk) siis tuleb lihtsalt piinlik vaikus ja mul on pea lihtsalt tühi ja mõtlen hoopis teistest asjadest aga saan aru et on see piinlik olukord. Ma ei tea ka kuidas alustada pikemat juttu vastassoost inimesega. Keegi oskab anda oskusi või nippe selle teemaga?

Re: Kuidas suhelda?

Keegi ei saa sulle nippe ega trikke anda, ma võin ju öelda, et räägi ilmast, aga mõnes olukorras võib see täiesti ajuvaba olla. Sa ei saagi eeldada, et kui sa kunagi ei räägi, siis üks hetk järsku maagiliselt oskad igal teemal sõna võtta. Ära põe nii palju sellepärast, kui piinlik on või midagi, vaid keskendu selles hetkes olemisele. Ja kui vaikuses olemine on see, mis sel hetkel toimub, siis let it be.

Kohe kui tekib piinlik vaikus ütle kohe välja ükskõik mis sul pähe tuleb. Räägi kasvõi lehmade kunstlikust seemendamisest. Siin on nüüd kaks võimalust, neiu kas peab seda naljakaks ja tahab sinuga edasi suhelda või peab tüdruk sind täielikuks retardiks ja ei soovi sinuga rääkida. Ma pakun, et kui sa hakkad täiesti lampi tüdrukuga lehmade kuntslikust seemendamisest rääkima siis ta pigem peab seda naljakaks (muidugi pead ka ise sellest naljaga rääkima, mitte täie tõsidusega). Edu sulle!
16M
Kirjuta :wink:

ära hakka endale meelega suhet otsima lihtsalt sellepärast, et teised on ju ka suhetes. küll see suhe ja õigem inimene tuleb, aga selleks ei pea liiga üle pingutama, et teiste ees vinge naistemees tunduda. suhted pole mingid uhkustamise asjad, et mida rohkemates suhetes oled olnud, seda kõvem mees oled. näitab rohkem su ebastabiilsust ja seda et sa oled kas ilge fuckboy või nagu ma ütlesin- eputamise (show-off) pärast suhtes. lapsik.

kui päriselt oled vähe vanem inimene kui 13-14 (sest olgem ausad, alla 13 aastane siiski ei suuda normaalselt veel suhet omada, lõpus läheb suhe laiali ja täielik ajaraiskamine, peaks tegelema siiski teiste asjadega veel kui suhted ja täiskasvanuelu) ja siiralt tahad endale kedagi kõrvale siis ära hakka jumalaeest mingi lambi plikat sebima, jälgi eemalt pigem kes huvi pakub nii iseloomult kui välimuselt ja siis võta end kokku nagu mees ikka.
kõik on sodi

algul väga araks lööd siis kirjuta fbki v midagi, nt et mis teed v homset kontrolltööd oskad või tahad kordamisküsimused pooleks teha v mida iganes
kui samas klassis käite vähemalt
no ja siis saab sealt edasi et enne mingit kontrolltööd kordate koos janiiedasi, mdea, pakkusin lambi variandi

võid ju öelda et suhtle nagu iga teise inimesega aga kui ta on veidi pussy siis see pole nii lihtne, ma ise samasugune, ütle mulle julgestuseks mis tahad aga kokkuvõttes olen ma ikkagi jõhker argpüks ja lihtsalt no ei tule vestlus välja
kõik on sodi

Ise enam teismeline ei ole, kuid ikka veel pole üheski suhtes olnud. Pidevalt mõtlesin, et eks see kunagi ikka juhtub. Tuleb aga välja, et asjad päris iseenesest ei juhtu ning ise peab ka midagi tegema, et saada mida tahad.

Kui tahad tüdrukuga rääkida, siis tuleb suu lahti teha. Tuleb vähemalt proovida. Kui proovid ja läheb halvasti, siis õpid sellest. Kui aga ei proovi ka, siis ongi nii et midagi ei juhtu ning 10 aastat hiljem mõtled miks ikka veel üksi oled.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”