On seal midagi?

Heipa hei.

Selline kysimus et kas meie vahel on midagi rohkemat kui s6prus, pmst on siis nii et k2ime samas klassis. Kuna ta mulle meeldib siis olen temaga enamuse ajast n2iteks kui kontrollt99ks vaja korrata siis kordame koos, ta ei aja 2ra mind nagu teisi poisse, ta naerab iga mu nalja yle ja kui oleme klassiga kinos k2inud on ta minu k6rvale istunud jms samuti kui ma ta laua juurde l2hen ei aja ta 2ra kuigi teisi poisse ajab. Messengeris ta on minuga palju vestlusi alustanud, kuid ma ei ole siimaani tabanud seda ja olen öelnud nagu mhm k jne aga samas on ta saatnud mulle neid pilte et saada see oma viiele parimale sõbrale edasi ja saada see sellele keda sa ei taha kaotada aastal 2018 jms. Olen teda kaks korda kinno kutsunud aga kuna ta tegeleb tantsimisega siis oli tal nendel ajal koolitants

Igastahes, pikk jutt, sitt jutt. Aga siin tahaks teie arvamusi teada kas ma meeldin talle? Olen 13 ja tema la.

Re: On seal midagi?

Arvan, et polegi vaja kohe meeldimist või suhet paika panna, kui te kahekesi väga palju suhelnud polegi. Mis sa arvad, mida te saaksite veel kahekesi koos teha? Kas teda jalutama võiks kutsuda? Kui kahekesi väljaskäimine sobib ja paar korda hästi läheb, või juba tunnete avaldamisele mõtlema hakata. Niimoodi enne ja messengeris vms ei soovitaks, see võib teise poole lihtsalt eemale hirmutada.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”