Mure poisiga

tere. Ma proovin lühidalt kirjutada, aga see probleem on tõesti keeruline. Ma olen 14, kohe 15, aastat vana ja ma olen homo... vähemalt ma arvasin, et olen. Eelmine aasta kohtusin ühe teise, sarnaselt mõtleva poisiga. Meil oli tore jne. suudlesime, aga ei seksinud veel. Ta tahtios väga minuga seksida, aga ma ei tahtnud. igastahes see aasta alguses ma ikkagi lasin tal endale taha panna ja mulle ei meeldinud see üldse. Ma ütlesin talle seda, kuid ta tagus lic edasi ja lõi mind veel selga. Ma jooksin pärast tema lõpetamist (cumshoti) vetsu ja hakkasin nutma.
Praegu mulle enam poisid ei meeldi, ma arvan. Aga ma ei julge oma boyfriendist lahku minna -- ta oleks väga kurb. Mida teie teeksite antud olukorras?
Ma rääkisin kogu olukorrast isale, tema vaid raputas pead ja läks suitsule. Ema ka minu probleemid ei huvita. Tal on afäär ja mul on tunne et ta vihkab homosid...
Ma olen väga kurb. Ma ei teadnud kuhu teema alla see käib, loodan et saate aidata.

Re: Mure poisiga

maartin14
Praegu mulle enam poisid ei meeldi, ma arvan. Aga ma ei julge oma boyfriendist lahku minna -- ta oleks väga kurb. Mida teie teeksite antud olukorras?
Ma rääkisin kogu olukorrast isale, tema vaid raputas pead ja läks suitsule. Ema ka minu probleemid ei huvita. Tal on afäär ja mul on tunne et ta vihkab homosid...
Kui sulle tõesti enam su boyfriend ei meeldi pead sa seda talle ütlema. Ole oma poisiga aus, kui sa talle midagi ei ütle siis sa petad teda. Ta arvab, et ta meeldib sulle ikkagi. Mida varem räägid temaga seda parem. Kui su poiss kuuleb kellegi teise käest, et ta enam sulle ei meeldi mõjub see uudis talle rängemalt.
Soovin edu! Ole julge!
Viimati muutis mery17, 26 Juun 2018, 10:47, muudetud 5 korda kokku.
💚💜💚💜

maartin14 kirjutas:
26 Juun 2018, 01:27
Meil oli tore jne. suudlesime, aga ei seksinud veel. Ta tahtios väga minuga seksida, aga ma ei tahtnud. igastahes see aasta alguses ma ikkagi lasin tal endale taha panna ja mulle ei meeldinud see üldse. Ma ütlesin talle seda, kuid ta tagus lic edasi ja lõi mind veel selga. Ma jooksin pärast tema lõpetamist (cumshoti) vetsu ja hakkasin nutma.
Kui sa ise ei tahtnud vahekorda temaga astuda ja tema tahtis, siis see ei olnud sinu suhtes aus, sest suhe toimib üksteise vastastikusel mõistmisel, te mõlemad peate olema ühel meelel.
💚💜💚💜

Probleem vist oligi selles,et sa ei saanud mõnu ja ei keeranud talle? Vana su kutt on? Proovige vahetada seksi ajal, keerab üks/keerab teine, imeb üks/imeb teine.
Она шепчет мне, что в этот раз всё сделает сама
Скрипит кровать, она захотела её сломать
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”