Ei tea mida teha

Tere! Mure siis selline,et olen oma noormehega olnud koos ûle 3 aasta.Muidu on meil suht normaalne kôik olnud aga nüüd siis viimasel ajal jama koguaeg.Asi selles,et kui ta tööl on ja talle helistan,siis haugub ta minuga ja solvab.Olen talle 2 korda vastu läinud töö juurde kuna teha polnud midagi,ta teadis seda aga hiilis salaja minema ja jõi mingi töökaaslasega õlut samal ajal kui mina teda ootasin pool tundi.2 korda juba sama asi.Nûüd kodus ainult sööb,mängib arvutiga ja läheb magama.Ma olen igapäev kurb ja nuttan,ta teab seda aga ta räägib ilusaid asju ja siis rahunen maha,aga siis järgmine päev jälle haugub minuga või solvab jne..kas tõesti armastus otsa saanud?Kui ta käitub nii,et tal suva mida mina arvan vôi tahan,teeb ühesõnaga seda mis heaks arvab,ennem see polnud niimoodi,alati pidasime koos nôu jne :( Mida teha või mida teie sellest arvate?

Re: Ei tea mida teha

Tere!

Siin isegi ei hakkaks ütlema, et räägi kutiga, uuri, mis on tema ootused jne, mida tavaliselt soovitaks. Tüüp käitub sinuga ülialvasti ja lugupidamatult, nii et ju seda lugupidamist ja austust ka päriselt pole. Soovitan hakata mõtlema ja end ette valmistama sel teemal, et ehk see ei olegi nii õige suhe, kui algul tundus, ja et ehk on lahkuminek kõige õigem otsus. Algul võibki olla ilus, enamasti ongi, alles aja jooksul tuleb välja, kuidas kõik päriselt toimima hakkab. Ja vahel selgubki, et koos ei olegi hea. Ja selge on see, et juba ei ole kummalgi hea, ei tal ega sul. Rääkige, suhelge, kaaluge lahkuminekut. Ennast tuleb väärtustada, sest kes siis veel seda teeb, kui ise ei tee.

Edu ja julgust!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”