kerge arvamuse avaldamise koht, aitah

Hei, mul oleks suur soov teie arvamust kuulda.
Nimelt läksin poolteist kuud tagasi suhtesse kutiga, keda tean paar aastat. Me küll ei ole pidevalt selle kahe aasta jooksul suhelnud, kuid teadsime üksteise olemasolust väga hästi. Üks nädalavahetus siis nägime jälle, sattusime samasse seltskonda ja nüüd siin me oleme, suhtes. Keegi ei poolda seda, ei mu parim sõbranna, kes tunneb teda pikemat aega, ega ka paljud tuttavad, kes tunnevad seda kutti pikemat aega. Jah, ta oli tõesti kunagi julm naistemees, ajas kõigile ligi, kuid see oli 1,5 aastat tagasi, ning need inimesed, kes teda selliseks peavad siiani, ei ole temaga suhelnud enam. Also, ta on ka punkar, mind see ei häiri, sest elan põhimõtte järgi, et kui tema on sellisena õnnelik, siis ma ei ütle midagi. Kas ma peaksin teiei kuulda võtma? Või kas ma peaksin hoolima ta välimusest? Õrnalt napakad küsimused, kuid ma oleksin tänulik, kui avaldaksite arvamust :)

Re: kerge arvamuse avaldamise koht, aitah

Kui sa ei suuda ise nendele küsimustele vastata, ei ole sa suhteks valmis.

Kui sa oled temaga õnnelik, siis milles probleem? Kui ta enam väidetavalt ringi ei tõmba, siis sa kas usud teda või mitte, up to you. Välimuse kohta pead sa ikka küll ise teadma, inimeste eelistused on ikka väga seinast-seina.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”