Vägivaldne suhte

Tere,
siin foorumis on küll valdavalt palju noori, kuid ehk leidub ka täiskasvanuid (miks mitte ka vägivaldses suhtes olevaid noori), kes on olnud või hetkel on vägivaldses paarisuhtes.
Koostan gümnaasiumi uurimistööd ning sellega seoses oleks vaja koguda informatsiooni paarisuhtevägivallast.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... .452416055

Tihit on raske vägivaldsest suhtest rääkida, kui loodan, et leidub neid, kes on piisavalt tugevad, et seda teha.
Tänan väga neid, kes vastavad!

Kui on soov saada rohkem informatsiooni, nt hilisema valminud uurimistöö kohta , siis võib kirjutada mulle postkasti ja vastan kõigile küsimustele

Re: Vägivaldne suhte

Eks alguses on seda vaimset vägivalda jah raske märgata ja mõista... Eriti kui üks osapool ei oskagi arvata, et näiteks kaalase pidev kontrollimine, mõjutamine, või keelamine kellegagi suhelda on tegelikult vägivald. Inimene ilmselt harjub ära sellega ja see võibki olla osa suhtest, kuid kui olukord muutub hullemaks ja inimene tunneb, et ta ei saa vabalt olla tema ise ja tegeleda asjadega, millega sooviks, siis on ikkagi tegemist vaimse vägivallaga tema kaaslase poolt..

Re: Vägivaldne suhte

Ma tunnen kaasa naistele kellel pole rahalisi resursse või on suur hirm lahkumise ees, eriti kui on lapsed.

Ma ise pidin aasta ja peale lihtsalt ära kannatama...kuna polnud võimalust ära minna ja kui aus olla polnud ka tegelikult siis kui sain rahalist abi teise inimese käest..ise ma ei suutnud kokku koguda üüri summat mis on ligi 600 eurot või veel rohkem.
Üksindus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”