Kas meeldin v mitte? Mix signals

#1
Tere!

Suhtlen ühed toreda tüdrukuga oma trennist, aasta minust vanem. Trennis räägime suht palju ja vahel tögame ka üksteist.
Sotsiaalmeedias kirjutab ta ise ka esimesena ja vahel saadab snäppe kus südamed jne. Kutsub mind totuks ja selliste nunnude nimedega. Samas, kui ma ise kirjutan siis vastab lihtsalt mhm ja okei, aga päriselus jällegi on vestlus väga elav. Mängib kättesaamatut või huvipuudust?
Meil on üsna palju ühiseid huvisid peale trenni, nt mõlemad armastame vett - ujumist jne. Ta on nii armas ja nupsik, just selline ideaalne tüdruk noh :D
Kutsusin ta välja ja nüüd reedel peaksime minema. Mis siis tegema peaks, kui näha on, et talle meeldib koos minuga olla jne? Kallistama, käest kinni võtma v midagi? Valentinipäev on selleks ajaks juba möödas, aga jah. Palun, kallid voorumlased, aidake nõuga hädast välja mind.

Terv,
Segadusespoiss

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#4
Teemaalgataja

Pidime ss t2na korra kokku saama ja ss kysisin et saame ss seal kihas kokku see ja see kell. Ja ss ytles et ta ei saa et ema ei lubanud. Tglt enne ka ytles et ema oli nagu nii ja naa. Ss saatsin yhe sn2pi oli rahul et sai vana versiooni tagasi aga jope oli seljas sall kaelas. Mingi tund aega peale seda kui oleksime pidanud kokku saama. Huvitav. Samas t2na j2lle saatis snappe sydametega jne... ta v2ga meeldib mulle. Lambist suudelda kusagil ei saa kui isegi kokku ei saa noh. Mida teha?

Re: Kas meeldin v mitte? Mix signals

#6
Ema ei lubanud sinuga kohtuma, aga ta ei öelnud, et ei lubatud näiteks poodi minna. Jopega võib ju igal pool käia, ka näiteks koos vanematega. Ei maksa kohe kõige osas kahtlustav olla ja kui küsimusi on, siis otse küsida. Ka seda, kas lähiajal on võimalust kohtuda. Kui tüdruk vanematele otse rääkis,

Mingit suudlemist ei soovita küll esimesse kohtumiskorda planeerida. Ei ole mõtet ebamugavust tekitada ja kedagi ära ehmatada.

Edu!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”

cron