Millest rääkida

Tere, olen 14 aastane tüdruk ning lugu on selline, et kunagi sada aastat tagasi läksime mu isaga väga väga tülli (ta elas juba siis minust ja mu emast lahus) ning ma pole teda enam kunagi peale seda näinud ja loodan, et ei näe ka. Kahtlustan, et kuna see tüli oli ikka väga tõsine, et siis see võis mulle mingi trauma jätta, sest praegu iga kord, kui mul kellegagi asi susisema hakkab, siis hakkan ma ennast väga väga halvasti tundma ning tõmbun koheselt eemale.... Mul on nii imelik ja häbi, sest need poisid kellest ma eemale olen tõmbunud on mulle väga meeldinud, kuid mul tekib järsku lihtsalt tunne nagu see kõik oleks nii vale ja ma hakkaks nagu kartma. Olen juba mitmele toredale poisile pidanud mingeid valesi rääkima, et miks ma nüüd järsku nendega koos olla ei taha jne. Küsimus siis selline, et mida ma sellega ette võtma peaksin ja kuidas julgust tagasi saada? Kõik abistavad kommentaarid on teretulnud.

Re: Millest rääkida

Tere!

Sa ise tunned ennast küll paremini, aga mina hetkel otsest seost ei näe, miks see peaks just isaga tülist tulema. Kui see polnud just poiste ja läheduse teemal, siis ei usu, et see vaid ühest tülist tuli. Pigem on see ikka mingi hirm läheduse ees vms. Kui see on võimalik, soovitan psühholoogiga rääkida. Kas su koolis on psühholoog?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”