Küsimus teile

Ma tean, et see teema ei lähe päris siia, aga ma kirjutan ikkagi :) Igatahes lähen ma kutiga laupäeval Tartusse kinno. Mõtlesin, et pärast võiks jalutama minna. Mõtlesin Toomemäe peale. Mööda Emajõge saaks ka jalutada. Äkki keegi teab mõnda ilusat kohta, mis poleks kesklinnast väga kaugel (vaja pärast bussiga tagasi Elvasse minna). Kuhugile võiks tegelikult sööma ka minna. Soovitage palun siis kohti, kus on ilus loodus ja mingi hubane söögikoht, kus hinnad ei ole väga krõbedad. Tulevikus saavad need soovitused ka mõnda teist aidata ;)
Päikest
Roxie

Re: Küsimus teile

Heh, ei ole nii, et ainult poiss peab otsustama. Emajõe ääres jalutamine on hea mõte, ükskõik kummal pool jõge.

Söögikohti soovitada ei oska, Tartus pole väga häid elamusi saanudki või on need pigem kallimavõitu olnud. Eks alati saab minna Wernerisse koogile ja kohvile :). Siis ei lähe väga kalliks ka.

Re: Küsimus teile

Noh, kui sa arvad, et kohv ja kook on hea valik, siis, nagu termomeeter ütles, on Werner (Ülikooli 11) tore, kuid ka Säde (Rüütli 4) ja Mandel (Veski 5a) on kesklinna läheduses asuvad meeldivad kohad.
Ja samas on vahva minna pitsat sööma, nt Opera Pizza (Vanemuise 26). Te saate kasvõi tellida suure pitsa ja pooleks teha.
Edu!
Piimalakkujad. Kõik on piimalakkujad.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”