help meeeh

Hei

Okei see on ilmselt veidi labane, et olen 18 a kutt ja küsin siit abi aga äkki oskate nõu anda? 😐
Asi siis selles, et ma olen alati olnud selline vaiksem hing ja väga tagasihoidlik ja ühtegi tüdruksõpra ega kogemust mul pole kunagi elus olnud. Välimusel nagu ka viga midagi pole, teen suht palju trenni ja olen lihases aga ma ei oska kuidagi suhelda tüdrukutega. Kuidas arendada vestlust kui oled tagasihoidlik? Ma olen alati olnud selline kuulaja rollis isik aga mulle tundub, et tüdrukute jaoks on see igav ja nõme. Ühesõnaga mida ma tegema peaks? 😅 Või peaksin ma hoopis selle kõige saatuse hooleks jätma ja mitte nii väga muretsema?
Ja see tekst tuleb kutilt kellel on absoluutselt 0 kogemust tüdrukutega 😐

Re: help meeeh

1. Küsi kõige võimaliku ja inimliku kohta, küsi ta maaimavaate ja harjumuste kohta, kasvõi lemmik filmide ja raamatute kohta nagu tänu küsimustele jõuab mingile teemale, mis on ühine ja, siis saab rääkida mitmeid tunde.
2. Vb oled kuulnud hygge eluviisist (eluviis, mis on Taanis ja, mis üldiselt muudab inimesed õnnelikuks), ja selle eluviisi üks soovitusi on suhtlemise see, et väldi vaidlusi ja poliitikast rääkimist nagu tegelt see töötab.
3. Jää alati oma seisukohtadele kindlaks kuna tüdrukutele ja üldiselt kõikidele inimestele meeldivad iseloomu ja selgrooga inimesed ;)
4. Vali tegevus, kus ei pea rääkima nagu näiteks kino vms.
5. Tehke inimesega midagi meeldejäävat nt minge lõbustusparki (olenemata vanusest) või midagi, mis paneb adrenaliini tööle.
Hetkel ei tulegi rohkem soovitusi meelde, kuigi suht üllatab see, et tüdrukud ei räägi või ootavad, et kutt räägiks :D Ma ise olen tüdruk ja üldiselt ikka kuulaja rollis ja rohkem kui tihti imestan, kui sõbrannadega räägin ,et kui kaua sa suudad rääkida, nagu kuidas su aju suudab nii palju mõtteid läbi töödata. :D

Mina ütleks, et hea on, kui see kontakt tekib ühise huvi või tegevuse käigus. Ole aktiivne, leia mingi vaba-aja tegevus vms. Ehk siis et esimene eesmärk on ühine huvi või tegevus ning sealt edasi tuleb suhtlus.
Ehk siis mõtle, mida Sulle meeldib teha, tee seda ning küll tutvud seal ka tüdrukutega. Selliselt on ta igatpidi turvaline suhtlus, kui ühine huvi ja tegevus olemas.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Eespool on päris palju olulist juba öeldud. Kirjutasid, et oled 18 ja on 0 kogemust tüdrukutega. See on ju sinu vanuses normaalne. Kui veidi järele mõtled, siis vaevalt tervel tutvusringkonna, kes samaealised kõigil vastassooga palju kogemusi on. Selles vanuses ongi see väga erinev - kes on sotsiaalsem, kes pole, kes satub muude huvide tõttu vastassooga rohkem suhtlema, kes pühendub rohkem koolile jm - sõltub paljust. Mul polnud ka 18-aastaseks saades vastassooga erilisi kogemusi. Iga asi omal ajal. Ega see 18 mingi piir ole, et kui selleks ajaks näiteks tüdrukuga käest kinni hoidnud pole, siis see kunagi ei juhtu. Tõenäoliselt ikka juhtub ja juba lähima paari aasta jooksul.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”