Kuidas tulla toime lahkuminekuga?

Tere! Veidike aega tagasi lõpetasin suhte inimesega, kes oli väga südames. Meil oli küll palju ilusat, kuid rohkem olen ma pisaraid valanud. Liiga erinev arusaamine elust ja maailma asjadest. Kes ütles kord, et vastandid tõmbuvad- see on tõsi, kuid ikkagi on nõnda jube raske. Mul on nii halb olla ja ma mõtlen, et mida ma nüüd teen. Kas tõsiselt ka leidub veel keegi kes mind tundma tahaks õppida.. Ma ei usu sellesse enam:( Kuidas ma saan olla avatud mõnele õigele inimesele, kui tean, et esmane armumine möödub ja siis on kõik ükskõik. Ma olen nii noor aga ma mõtlen liiga palju. Kuidagi selline tunne, et armastust ei eksisteerigi.. On õnn siis ainult illusioon?
Tahaks ju lihtsalt kedagi, kellega käia teatris või istuda õhtuti mere ääres, kellega saaks rääkida ja kes mõistaks, kedagi, keda ka mina saaksin mõista. Kedagi, kes näeb elu läbi positiivsete värvide:)

Kuidas olete toime tulnud lahkuminekutega? Kas keegi tahaks rääkida oma kogemustest õige inimese leidmisel.. Ma tõesti tahan armastusse uskuda.
Päikest kõigile!

Re: Kuidas tulla toime lahkuminekuga?

Kindlasti leidub inimesi, kes tahaksid sind tundma õppida. Endaga hästi sobivaid inimesi leida ei olegi alati lihtne, st päris iga nurga peal ja igal hetkel neid vastu ei tule. Eriti kui alles lahku läksid, anna aega, et kõigepealt eelmine suhe läbi mõelda ja aru saada, mis on üldse su ootused uuele tutvusele, suhtele, elule. On hea, et oled päris palju seda mõtlemist juba ka teinud - väga hea on, et teadvustad, et erinevused olid liiga suured jm. Hea, et ei jäänud pikemalt kannatama. Väga tihti on lahkuminek ainuõige otsus.

See ei ole tõsi, et esimene armumine möödub ja siis on kõik ükskõik. Kui on ükskõik, siis polnud lihtsalt õige inimene. Ajaga tutvud erinevate inimestega, st mitte vaid romantiliselt, vaid üleüldse igas valdkonnas. Nii õpid inimesi ka paremini tundma, veidi varem olulisi asju märkama, ära tundma, st ei ole vaid see variant, et saab armumisperiood koos oldud ja siis kõik äkki läbi. Ilmselt õpid aja jooksul juba varem ära tundma, kas selle inimesega on klapp tõeline või vaid armumise pinnalt. Siis ei peagi igaühega seda armumisperioodi läbima, et teada saada, kas on tõeline. Jah, see võibki tähendada, et mõni suhe läheb untsu, aga elu selline ongi, et õpitakse eelkõige enda kogemustest.

See, et tahaks leida kedagi, kellega teatris ja mere ääres käia, rääkida ja kuulata ja kes oleks positiivne - kas see peab justnimelt romantiline suhe vastassooga olema? Kas hea sõber ei või seda kõike pakkuda? Ehk ei olegi see kõik ainult suhtes võimalik? Kuigi tõsi on see, et ka head sõpra, kellega saab paljut jagada, ei ole alati lihtne leida, vaid peab olema hea juhus.

Kuidas olen toime tulnud lahkuminekuga? Ei olnud raske toime tulla (aga eelnevalt oli raskeid aegu küll), sest oli juba pikalt aru saada, et see suhe ei toimi ega hakka toimima ja tegemist on liiga erinevate inimestega ja soovidega.

Oma kogemus õige inimese leidmisel - lihtsalt hea juhus. Õige aeg ja hetk. Polegi mingeid universaalseid teid, et kuidas leida.

Edu!

"kui tean, et esmane armumine möödub ja siis on kõik ükskõik." - just, noortel enamasti nii ongi. Raske on väärtustada asju/isikuid, millega oled juba ära harjunud, uus ja teistsugune tundub põnevam jne.

Suhtevalu parandab ainult aeg või siis uus suhe. Mina usun sellesse, et õiget inimest ei olegi olemas, tuleb lihtsalt teha mingites osades mööndusi ja õppida teisega elama koos. Oleme kõik lihtsalt niivõrd erinevad inimesed, et alati leidub mingi situatsioon või situatsiooni edasiarendus, millega võivad eriarvamused tekkida, edasine sõltubki juba sellest, et kuidas neid erimeelsusi lahendada.

pingwiin kirjutas:"kui tean, et esmane armumine möödub ja siis on kõik ükskõik." - just, noortel enamasti nii ongi. Raske on väärtustada asju/isikuid, millega oled juba ära harjunud, uus ja teistsugune tundub põnevam jne.

Suhtevalu parandab ainult aeg või siis uus suhe. Mina usun sellesse, et õiget inimest ei olegi olemas, tuleb lihtsalt teha mingites osades mööndusi ja õppida teisega elama koos. Oleme kõik lihtsalt niivõrd erinevad inimesed, et alati leidub mingi situatsioon või situatsiooni edasiarendus, millega võivad eriarvamused tekkida, edasine sõltubki juba sellest, et kuidas neid erimeelsusi lahendada.
Väljendasin ennast veidi valesti selles osas, et hiljem on ükskõik. Lihtsalt näeb hiljem halbu omadusi eredamas valguses ja julgetakse ka nende üle nuriseda.. Ma ei saa öelda, et oleksime üksteist ära tüüdanud ja nüüd vaheldust vaja, pigem oli tegu erinevate temperamenditüüpidega. Üritasime päris pikalt üksteist mõista, kuid kahjuks ei kandnud need üritamised vilja.
Ma usun, et ainult kaks eraldiseisvalt õnneliku inimest teevad kokku õnneliku suhte- seega tulekski vist kõigepealt eelmisest suhtest üle saada, kui uude hüpata. Aeg annab arutust.

Mina ütlen, et ela end välja nagu sul vaja ilma endale liiga tegematta. Saada talle vihasõnumeid, nuta end hulluks ja kogu selle protsessi juures mis sul toimub. Mõtle mis head oli selles suhtes, mida õpetliku see sulle tõi. Proovi see lahkuminek positiivseks mõteks pöörata. Lihtsalt lollita oma aju.
Ei muud pole öelda kui ela end välja, sest kahetseda pole midagi.
Kahjuks seda nõu ma anda ei oska kuidas rahulikult toime tulla. Minu arust sellel pole isegi mõttet. Emotsioonid tuleb välja endast lasta.
Üksindus

Ära jää üksi ja veeda aega heade sõpradega. Ole ainult seltskonnas, mis su tuju paremaks teeb ja jaga oma muret. Tõelised sõbrad on nõus su hala kuulama kasvõi nädal aega jutti, kuni saad end tühjaks rääkida. Aeg parandab kõik haavad ja iga päevaga on parem. Nädalatega ja kuudega muutub juba kõik. Kohtumine kisub kõik haavad lahti, seega ära suhtle peale lahkuminekut oma eksiga - muidu hakkaks nagu aeg uuesti algusest tiksuma. Ja lohuta end sellega, et iga uus on alati parem, sest oled ka ise kogenenum ja targem :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”