Ei tea mida teha...

Tere! Ma vist meeldin ühele oma klassi poisile aga ta mulle eriti ei meeldi. Sõbralt kuulsin et ta kavatseb minuga rääkima tulla (otseselt öeldes välja kutsuma) , ta olevat ka mingi karu ostnud ja luuletuse kirjutanud... Kuidas ma talle peaksin ütlema et ma pole huvitatud ,kui ta ise ootab teist vastust ja on vaeva näinud...

Re: Ei tea mida teha...

Tere!

Väga hea, et seda ette tead ja vastust ette mõelda saad - nii ei pea sa ka ootamatult halvasti reageerima ja talle järsult haiget tegema. Haiget võib ta nii või naa saada, aga on vahe, kas on lisaks ootamatule vastusele ka halvasti öeldud või saab selle ootamatu negatiivse vastuse juurest ka toetust ja julgustust eluga edasi minna.

Kuidas sa praegu oma peaga selle vastuse mõtleksid, mida öelda?

Tere! Vabandust et ei vastanud vahepeal olin haige :oops: , aga pole isegi aimu sest ma ei tea kuidas ta seda plaanib teha ja kuna. Mõtlesin vahepeal et äkki sõbranna küsiks tema kuuldes mult et kas mulle meeldib keegi meie klassist ja ma ütleksin et ei... :| Ausalt öeldes ma ei olegi eriti mõelnud... mdea... äkki et: sa oled küll tore inimene ,aga ma arvan et sellest ei tuleks midagi välja ......... :oops:

Tere!

Arvan, et ära niimoodi vihjamisi ja teiste ees ja teiste kaudu ütle, vaid suhtle ikka otse. Arvan, et su mõeldud variant on juba päris hästi sõnastatud. Oluline ongi mitte tema tundeid ja tundeavaldust halvustada ning haiget teha, vaid pigem näidata välja, et see on armas, kuid romantilisi tundeid sul tema suhtes pole.

Võibolla sa proovid vähemalt algust ja minna temaga kohtingule, siis saad teada, et kas ta on igavapoolne või isegi huvitava loomuga tüüp, sest esmane pilk võib alati petlik olla(oleneb, kui kaua sa teda tundnud oled). Vähemalt sa võid proovida aga kui sa soovid muidugi kohe talle ära öelda, siis pigem ütle nagu hästi rahuliku tooniga ja mitte solvates, sest sellised inimesed, kes enamasti kirjutavad luutetusi ja on tõenäoliselt rahulikuma iseloomuga(TÕENÄOLISELT), siis nende tunded on teised ja võivad kergemini haavata. See variant, mida sa pakkusid, oli päris hea isegi. :D
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”