Veidi nou oleks vaja

Heii, yhesonaga ma olen poisiga koos olnud 2 kuud ja suvel, suvelopus saime üpris tihti kokku. Eriti just suve lopus kuna kooli ajal saab vähem kokku jne. Nüüd, kooliaeg saame me nii vähe kokku (vaevu nädalas kord)..vbla see pole vähe mõne arvates aga me isegi ei räägi just väga tihti vnh nii nagu tavliselt et vastame 1miniga vms. sest ta magab päevotsa suht ja ss öösel üleval,endal vastupidi ikka.(okei kui ta isegi ei maga ja on sees, ss ta ei kirjuta mulle enam nik ngu tavaliselt, et kui näeb et ma ka sees, ss kirjutab)
Ma tean, et ta ei peta mind, tore kui saame natuke rääkida aga kui kokku ei saa vms siis ma lih tunnen end niii yksi, olen moelnud et vb ei peakski ehk suhtes olema, et ju siis ta eelistab muid asju rohkem (ntks ykskord kui olin linnas ss ytles et on sobraga ja mdea ta käib üldse palju linna peal ringi..) Ahjaa see ka, et tavaliselt ta ei ole telos palju aga ss kui kokku saame siis kll on suht, ytleb et tahab näidata korraks midagi ja ss mingi snäpib teistele, et näidata ala et minuga koos, lahe olla jms kuigi tegelikult on igav suht, tänava peal ka mingi nö tahab teistele end toestada vmdea mida teha, mulle aga teiste tähelepanu ei meeldi niivga, eriti kui mingi kesklinnas tatti panna kus käin tavaliselt:/
Ma ausalt ei tea mida ta endast arvab aga see on mu esmamulje temast..muidu on ta üldiselt tore va see halb osa mis rääkisin. Ju ss ta arvab ja tahab ka teistele näidata et me,,õnnelikus suhtes" kna ta on eksile ja paarile inimesele veel seda oelnud, kui nood on temaga käima tahtnud hakata.Ma toesti ei tea enam mida teha,pls aidake.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”