Re: Tunded

Tere!

Kirjeldama ei hakka, aga olen päris kindel, et armumise tunneb ikka selgelt ära. See ei pea igaühel sama intensiivne olema, aga kui tunned, et tegemist on pigem väiksema kiindumusega, siis nii ka on. Ega polegi olemas ühte ja õiget armumist või kiindumist, igaüks saab ise enda jaoks selgeks mõelda ja ära tunda. Edu!

Ma ise veidi kirjeldan, mida ma tunnen. Kui ma teda näen tekib hea tunne ja praegu kirjutades on ka naerarus suul. Unistan, et saaks teda suudelda ja kallistada. Aga vahel ma nagu vihkaks teda. See ajabki segadusse. Ta on väga huvitav inimene. Minu sarnane.

Ja võiksite ikka kirjeldada, äkki kellegil on veel vaja ning huvitav on lugeda :)

Kiindumine on minu arvates see, kui sulle meeldib teise inimesega koos olla, on tore jne aga armunud oled siis kui ei suuda selle inimeseta olla. Ntks mulle tohutult meeldis ja siiani meeldib uks inimene (vana klassivend) kna temaga oli hea koos olla. Ta rääkis igast ponevaid asju jne aga nuud pole kahjuks aasta u teda näind ja temaga rääkind, enne seda aga kui vahest harva kokku saime oli alati millestki rääkida,tore oli niikauaks..njh elab yle aga ml poiss nuud (mitte see klassivend) ja ei saa kohe magadagi kui pole tema peale moelnud, sest näen teda suht harva;D

Heiter- kirjutas:Kiindumine on minu arvates see, kui sulle meeldib teise inimesega koos olla, on tore jne aga armunud oled siis kui ei suuda selle inimeseta olla. Ntks mulle tohutult meeldis ja siiani meeldib uks inimene (vana klassivend) kna temaga oli hea koos olla. Ta rääkis igast ponevaid asju jne aga nuud pole kahjuks aasta u teda näind ja temaga rääkind, enne seda aga kui vahest harva kokku saime oli alati millestki rääkida,tore oli niikauaks..njh elab yle aga ml poiss nuud (mitte see klassivend) ja ei saa kohe magadagi kui pole tema peale moelnud, sest näen teda suht harva;D
Kui nüüd Sinu juttu loen, siis ma arvan, et olen pigem kiindunud. Täna käisime jalutamas. Maru lõbus oli. Näitasime teineteisele lahedaid kohti. Temaga on hea koos olla. Ma arvan, et lasen ajal näidata mis saab. Aitäh vastamast!

Kuna mul on hetkel igav ss ma kirjutan, mis praegu toimub. Loodan, et kedagi huvitab :)

Me oleme koos mitu korda jalutamas käinud. Nyyd pyhapäeval, näitas ta mulle oma salajast kohta, kus ta oma sõpradega grillib. Kuna pyhapäeval oli hästi märg ja igalpool olid lombid, siis oli eriti vahva. Mõlemal said sokidki märjaks :) Käisime muidu metsas jalutamas. Ta teab, et mulle meeldib loodus. Lõpuks jõudsime tema kortermaja juurde (ma elan temast km kaugemal) ning ma arvasin, et jätame hyvasti. Aga hoopiski saatis mu koju :) Tegin talle kalli ja sosistasin, et ta meeldib mulle :) ja ss jooksin ära, sest need sõnad tulid nii automaatselt. Homme kõnnin pärast klassiõhtut temaga koju ja vaatab mis saab.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”