Crush,sõber, või mitte kumbki

Tere olen 15aastane tüdruk. Mul oli üks parimaid sõpru mu klassivend ja me olime imelised sõbrad käisime igal pool koos väljas ja meil oli väga lõbus. Ta oli mulle küll mitu korda oma tundeid minu vastu tunnistanud, kuid ma polnud kunagi samaga vastanud... Siis tekkis mulle üks teine(poiss) sõber ja meil tuli sõpradega väike pidu ja me saime lähedasemaks. Mingi õige suhe see küll polnud, kuid lõpetasin oma klassivennaga suhted ära kuna ma ei tahtnud talle peost rääkida ja nii me eraldusime. Tuli päev mil sain teada et mu klassivend oli teada saanud et käisin ühe teise poisiga ja kutsus mind litsiks jne..( meie vahel ei juhtunud midagi). Ma läksin selle poisiga lahku ja sain aru et oleksin pidanud oma klassivennale kõika ausalt peost ära rääkima aga ta juba vihkas mind.. Järgneval nädalal kuulsin jälle kuidas ta mind litsiks nimetas. Asi on selles ma kahetsen et selle teisele poisile üldse tere ütlesin, ma tean et tegin vale valiku see suhe on kõige suurem halb valik mille tegin oma elus. Ma tahaks oma klassivennaga uuesti sõbraks saada sama heaks kui enne, kuid see ei tundu võimalik olevat. Ta võis kutsuda mind litsiks armukadedusest, kuid tean et ta vihkab mind, aga ma tahan temaga jälle suhelda..koguaeg olen tahtnud ja nüüd rohkem kui kunagi varem. Ma sõiman end igakord kui leian end teda jõllitamas. Mu sõbranna on öelnud et ka tema on mind jälgind kuid ma tean et ta vihkab mind.. Mul on vaja teie arvamusi sest mu süda puruneb sees.. Ma ei saa samuti ka enam au mida tema vastu tunnen. Palun andke oma arvamus PALUN!!
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”