Petmise teema (armukadedus)

Tervist

Minu mure seisneb rohkem armukadeduses. Mul on olnud eelnevalt 3 tüdrukut ning kõik nad on mind petnud või väljavahetand. Need suhted ei kestnud kaua, umbes kuu,
Nüüd olen lõpuks leidnud selle õige, kellega olen koos olnud 4 aastat. Kuna hetkel on sellised ajad, et ei saa üksteist umbes aasta aega näha, kuna elame üksteisest üle 1000km kaugusel (Mina olen 18 ja tüdruk 17).
Mul on selline mure, et ma koguaeg kujutan ette ja nagu kardan, et ta petab mind. Ma tean, et ta ei teeks seda, ta pole sedasorti inimene ning ta pole mind nende 4 aasta jooksul kordagi petnud. Lihtsalt tänu sellele, mida eelnevalt olen kogenud on suur hirm koguaeg. Nt kui ta pole mulle pikka aega kirjutand, on esimene mõte, et äkki ta on mõne poisiga nt enda juures ja "lõbutsevad" seal.
Kuna see tunne on väga vastik ja pealegi väga ebaõiglane, siis ma tahaksin teie käest abi, kuidas seda leevendada? Kas kellelgi on sama mure? Kuidas te sellega toime tulete?
Aitäh kõikide vastuste eest!

Re: Petmise teema (armukadedus)

Tere!

Ma ütleks, et füüsiline petmine on tegelikult jäämäe tipp, see, mis nn välja paistab ja konkreetse teona kirja läheb. Kui see aga juhtub, peab olema juba eelnevalt mõtlemine sellist tegevust soosiv, midagi suhtes valesti, puudu vm. St ise usun, et aitab, kui hästi palju oma suhtest räägite. Ka selle lahusoleku osas, et mis on kummagi hirmud sellega seoses jm. Ja mis on ootused edasise osas.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”