Kuidas ta tast lahti saab!?

Hei! Mul on yks probleem. Meil käib klassis yks poiss. Ta ajab mu parimat sõbrannat koguaeg närvi. Ta arvab et tal ja mu sõbrannal on mingi suhe. Kuigi mu sõbranna on talle seda mitukorda ytlenud et midagi ei ole nende kahevahel, aga ta ei saa aru. Me oleme käinud ka kooli psühholoogi juures. Ta on temaga rääkinud aga ta jätkab ikka edasi... Ta kirj mulle ja mu sõbrannale koguaeg. Mu sõbranna on isegi talle näkku karjunud ja kindlaks teinud et ta ei taha temaga mingit tegemist teha aga ta ikka jätkab... Mina ja mu sõbranna oleme isegi teda solvanud igasuguseid sõnadega arvates et ta äkki siis lõpetab aga ta solvub natukeseks ajaks ja siis jätkab jälle edasi... Ta isegi saab armukadedaks kui mu sõbranna mingi teise poisiga räägib. Tal ei tohi olla oma elu ka enam pohimotteliselt...Me oleme teda ignoreerinud aga siis ta hakkab meie teiste sõpradega kirj ja häirib neid... Olgem ausad ta on isegi teda käperdanud... Ma läksin sellest uuesti kooli psühholoogi juurde. Ta rääkis selle poisiga ja vb tema vanematega ka aga ta ikka jätkab. Me lihtsalt ei tea enam mida teha... See on kestnud juba 2 aastat. Me oleme kõik 14 aastased. On teil mingeid mõtteid kuidas tast lahti saada?

Re: Kuidas ta tast lahti saab!?

Hei.

Kui olete kõike teinud ehk igat moodi reageerinud, siis mina soovitaks nagu eelmine vastajagi, et ärge tehke üldse midagi. Reageerige võimalikult vähe, parem kui üldse mitte. Või kui muudmoodi ei saa, siis väga rahulikult, erilist tähelepanu pööramata, öelda, et ära tee, mulle see ei meeldi, ja jätkata oma tegevusega. On suur tõenäosus, et poiss ootabki reageeringut ja tähelepanu ja kui seda enam ei saa, jääb ise ka ajapikku rahulikumaks.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”