Mure!

Mul on selline mure, et mulle jäi silma enda koolist üks poiss, tol hetkel olin ma üheksandas klassis ja tema kümnendas. Nüüd lähen ma kümnendasse aga teise kooli kuid see mind ei kõiguta. Ma pole temaga varem rääkinud ja sooviks alustada rääkimist netis kuid ma ei tea kuidas alustada kuna ma ei kannata eriti lihtsa vestlusega alustamist (small talk) sest mul oleks vaja siis head põhjust miks temaga rääkida (ei tea kas "jãid mulle koolis silma" oleks hea põhjus ja kui on siis kuidas vestlus edasi areneks). Mõtlesin, et võibolla on sellised kerged laused mis sellele vihjata võiks (et ta mulle meeldib) mida saaks esimese asjana kirjutada. Olen nõus riskima sellise lausega ja ma tean et ei pruugi tulla sellest hea vastus tema poolt kuid sooviks ikka teie arvamusi minu mõtetest ja kui teil on head soovitused siis kirjutage aga!

Re: Mure!

Oojaa, sellised teemad on mulle tuttavad. See, et jäid koolis silma, on päris loogiline põhjendus. Meeldimist ei soovita ma siiski vihjama hakata, sest kui tema sind ei tea, ehk pole isegi märganud, siis võib selline kiindumus teda ära ehmatada ja eemale peletada. Pigem alusta selle pinnalt, et ta sulle silma jäänud on, lihtsalt suhtlust - vaadake, kuidas see areneb. Ei peagi mingit smalltalk pläralära rääkima, vaid võib kohe alustada sisulisest vestlusest - teineteise kohta, arvamuste kohta, selle kohta, mida sa ise teada tahaksid tema kohta jne.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”