Mul on mure poistega!!

Tere! Mul on mure poistega. Ma olen 15a ja klassis käivad kolm paha poissi. Kõik kolm poissi armastavad mind. Ma ei tea mida teha mulle meeldib ainult üks sealt kambast ja nad hakkasid minu pärast kaklema. Üks poiss kes mulle meeldib sattus haiglasse. Siis kui ta kooli tuli oli ta väga nõrk ja ma aitasin teda. Kuidas ma ütlen talle, et ta meeldib mulle?

Re: Mul on mure poistega!!

Kõik kolm lausa armastavad? Pigem on ikka meeldimisega tegu. Aga tee neile kahele teisele poisile selgeks siis, et sa ei ole neist huvitatud. Mida seal ikka keerutada enam, kui oled otsuse teinud ja oma tunnete endale hoidmine toob ainult sulle meeldivale poisile jama kaela. Kui nad sind ja/või toda poissi ka pärast selgesõnalist keeldumist rahule ei jäta, on juba teine lugu, aga seda ei tea enne, kui ei proovi. Mis puutub meeldimise avaldamisse, siis kui tolle poisi eest hoolitsed ja üldiselt ka näitad tahet temaga tihti läbi käia, siis see võiks juba üsna selge märk olla. Aga et asi selge oleks, võidki leida sobiva momendi ja oma tunded ka sõnadesse panna. Kui suhtlete, siis pole see nii raske midagi.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”