Horoskoop ja pettmine

Päikest ! ;)

Kamm on selles sis, et mul poiss, ta siuke veits häbelik aga hästi ilus ja tore . Ma usaldan teda 100%

Vahest ta lslt joob veits liiga palju (kuigi ma ei usu, et ta midagi teeks) ja ise ütleb, et ta ei pettaks kunagi aga ma lugesin täna 2017 horoskoope igast lehtedel ja need kõik ütlesid , et ta pettab .

Nagu mdea lslt mida uskuda enam , ta on ülihea poiss mul aga mul on kogemusi elus kus horoskoop paneb täiega täppi ja ma kardan täiega .

Küsimus siis selles et mis te arvate ? Kas on põhjust muretseda , ma nagu tahaks pigem ta maha jätta kui lasta ennast petta:( :(

Re: Horoskoop ja pettmine

Ütled, et usaldad 100%, aga samas arvad, et horoskoop paneb täppi ja poiss petab. Siis ju ei usalda. Soovitan sellest poisiga rääkida, et mis hirmud sul on ja üleüldse oma suhtest rohkem just temaga rääkida. Meie ei tea ei sind ega poissi, saame vaid oletusi teha. Horoskoope mina ei usu, kuna neid kirjutatakse üldiselt suvaliselt. On ju vana tõe põhjal tekkinud ajakirjandusnali, et viimasena toimetusse jõudnu (hilineja) kirjutab horoskoobid.

Re: Horoskoop ja pettmine

Ma ei soovita usaldada horoskoope. Nimelt on need ûpriski ebatäpsed. Rohkem infot leiad siit: https://youtu.be/VZ2eMUmumw0
Horoskoop tundub täpne, sest seal on erinevaid asju. Huvitav tähelepanek on, et seal kasutatakse palju sõna "Võib".Kui midagi kattub sinu eluga, siis usaldad sa seda, aga ignoreerid seda, mis ei lähe kokku. Ma ei taha sind ebakindlaks teha, aga horoskoop võib viia halbade otsusteni, mida oleksid saanud kaine mõistusega vältida.

Soovib edu ja tarkust:
R 0 O 7
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”