Valis teise ja nyyd tahab sober minuga olla

Tere, olin enda poisiga suhtes 4kuud. Koik oli tore jne kuigi kokku ei saanud tanu minule tihti(see oli ka vist pohjus miks valis teise). Igastahes ytlesin et kui ta teise peaks valima siis ta ei saa kunagi enAm mind tagasi. Lootsin et ta valib minu kuid ei kahjuks. Ytles et kui toestan end skaibis, et siis voib selle teise taielikult unustada ja igalt poolt ara blokkida( tean seda teist tydrukut vahem). Mulle tundus see absurdne ja keeldusin, see naitab vaid seda et tegelikult see teine tydruk meeldib talle aind, ma tean seda. Igastahes blokkisin ta ara ja ta kirjutas enda libakonto alt et tahab et jaame sopradeks ja olen ainus inimene keda ta tahab veel et sopradeks jaaks. Mida teha? Motlesin et skaibin temaga aga pole midagi talle oelda, et ta minu valiks, samas oli see tema valik. Ta on raakinud veel mitme tydrukuga ja teinud sellega mulle haiget veits aga ma ei suuda ilma temata, samas sopradena lihtsalt ei talu olla.:/

Re: Valis teise ja nyyd tahab sober minuga olla

Tervist!

Tal on keegi teine ehk ta sinuga suhtes pole (jättis maha) ja tahab sinuga sõpradeks jääda. Väga mõistlik käik, muidu tekibki rohkem vaenu ja viha ning on mõlemale raske(m). Nüüd on valik sinu. Te võite lahku minna sõpradena, aga kui tunned, et nii ei saa, siis tundub (mulle vähemalt), et lihtsam oleks lihtsalt "Ei" öelda, mitte ennas sellega lõputult vaevata. Võite sõpradeks jääda, keegi ei kohusta teid tihedalt suhtlema.
Minu meelest näitab see poisi empaatavõimet ehk seda, et ta tõesti hoolis ja hoolib sinust ning saab aru, et tegi sulle haiget. Ma ei proovi sind mõjutada, lihtsalt toon selle välja inimese hea küljena.
Kui ta tahab tihedalt suhelda, võd napimalt vastata ning küll ta saab õige pea aru, et sa pole pikemast vestlusest huvitatud. Võiks vähemalt.
Kokkuvõtteks - vali ise; tee seda, mis sulle õige tundub. Ükskõik kumba sa paremaks pead, kas ta oma elust eemale tõrjuda (see on normaalne, oled pettunud) või sõpradeks jääda; on mõistlik see kiiresti ära teha.

Parimate soovidega,
Helperandneeder
Siims legit
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”