Kas meeldin?

Tere! Meil oli sõpruskonnaga väike pidu ja mulle meeldis sealt üks poiss. Kuidagi juhtus niimodi, et meil hakkas pihta nagu väike semmimine, istusin tema kõrval janii. Siis otsustati õue minna ja ta hoidis mult ümbert kinni. Kui tuppa läksime jäin ma peaaegu ta süles magama, ta ütles mulle et lähme privaatsemasse kohta. Läksime teisse ruumi ja ta pani selle lukku, olime seal seistes ja siis ta suudles mind ja mina vastu ja siis läksime diivani peale ja pm nagu amelesime vist vm. Pärast aga läksime jälle teiste juurde ja siis ta enam minuga ei rääkinud, kallistasime korra ja siis ta läks minema, öö olin sõbrannaga. Nüüd me ei suhtlegi kuigi teame teineteist paar aastat. Ta on väga tore poiss janii. Mis juhtuda võis? Kas ta tahtis niisama kellegiga olla või meeldin talle? Olen segaduses

Re: Kas meeldin?

Tere! Kahjuks on nii, et kui sa ise ei saa aru, kas meeldid, siis meie kui võõrad, kes me teid üldse ei tunne, oskame veel vähem öelda. Eks võimalus on, et meeldid, samas ka võimalus, et poiss ootas rohkemat ja pettus, et seda ei tulnud, vm. Kahjuks saame vaid oletada. Ütled, et praegu te ei suhtlegi, aga kas sa ise oled üritanud suhtlust alustada? Kas ta siis ei vasta?
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”