Mida ma tegema peaksin?

väike tutvustus enne, kui hakkan rääkima oma murest
ma olen 13, tüdruk
igatahes tulevasel kuul saab mul 1 aasta täis..
oleme kohtunud vaid 4 korda.. ning otse loomulikult mina pidin Tallinnast- Jõhvi sõitma
arvatavasti tema ka petab mind.. :(
nagu minuarust see ei ole eriti okei kui iga kord, kui kohtume, tahab voodi minna :|
ma ei tea mida ma tegema peaksin.. ainult äärmisel juhul magan samas voodis
nu kui aus olla siis ma olen seda ennem 2 korda teinud... :roll: :oops: #piinlik .. aga ma ei taha seda teha
nagu ma loodan, et oli midagi välja loetavat
palun õelge mida teha? :?
aitäh.

Re: Mida ma tegema peaksin?

Tere

Täiesti arusaadavalt on Sul mure. Ühte korralikku suhtesse panustavad mõlemad pooled.
Aga ma küsiks vastu, et kas Sa tegelikult ja päriselt tahad temaga koos olla?

Voodisse koos minemise osas see ei tohi kohe kindlasti tulla vastu tahtmist. Selles asjas ei saa alluda survele.
Tee ise ettepanekuid kohtudes teha midagi muud, midagi Sulle mugavat. Minge kuskile kinno, jalutama, kuhuiganes. Kuskile, kus saate ka päriselt tutvuda. Kui olete ainult 4 korda kohtunud, on see suhteliselt vähe.
Kui ta nende tegevustega nõus ei ole, siis võid mõelda korra, et kas see suhe ikka on see, mida jätkata tahad.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Sa ei pea midagi tegema, mida sa ei taha. Seda enam, kui poiss sind ka petab ehk oletan, et ka teistega on, siis kui sulle see ei sobi, ei ole ju mõtet sellises suhtes olla. Minu vastuse ja soovituse eeldus on, et olete neist asjust rääkinud, st oled ka poisile öelnud, mida tahad ja ei taha. Kui ei ole öelnud, siis ütle. Millekski sa sunnitud ei ole, seks peaks olema mõlema osapoole kindel soov. Kui poiss sinu soovist ei hooli, ei ole vaja temaga koos olla. Ennast tuleb ikka kõige rohkem väärtustada, sest kes seda siis teeb, kui ise ei tee. Vales suhtes ei ole mõtet olla.

Külaline kirjutas:13-aastaselt ei olda suhtes ja ei kohtuta internetituttavatega. Räägi oma isale. Ja räägi seda ka talle, et juba seksinud oled. Loodetavasti saad rihma
Kas sa aitasid teda kuidagi? Pealegi, 13-aastaselt võib muidugi suhtes olla. Kohtuda internetituttavaga võib ka, ei pea ju temaga suhtesse astuma. Eriti aitab kui oled inimesega vähemalt video kõne enne teinud.

13-aastaselt olnud seksinud on juba teine teema, aga mis ta enam teha saab? Need külaskäigud kibestunud inimestest, kes midagi aru ei saa, hakkavad juba ära tüütama. Sa pead aru saada, et siin antakse inimesele abi, mitte ei tulda ütlema, et sa tegid valesti ja oled paha laps.

kibestunud lol, ainult mingi projitseerimine käib siin kogu aeg. mina andsin inimesele abi, et rääkigu isale. isa paneb asjad paika. siin pole endal mitte kellelgi lapsi, te ei peaks enda arvamusi võtma kui absoluutset tõde. oleks teil lapsed räägiksite minuga suht sama juttu mitte mingit ila. mina ei tea ühtki lapsevanemat kes kiidaks heaks sellise käitumise 13-aastase puhul ja ei rakendaks mingisuguseid sanktsioone-karistusi. get real retard

Külaline kirjutas:kibestunud lol, ainult mingi projitseerimine käib siin kogu aeg. mina andsin inimesele abi, et rääkigu isale. isa paneb asjad paika. siin pole endal mitte kellelgi lapsi, te ei peaks enda arvamusi võtma kui absoluutset tõde. oleks teil lapsed räägiksite minuga suht sama juttu mitte mingit ila. mina ei tea ühtki lapsevanemat kes kiidaks heaks sellise käitumise 13-aastase puhul ja ei rakendaks mingisuguseid sanktsioone-karistusi. get real retard
Aga me polegi lapsevanemad. Ja sinu sõnastus ei kõlanud väga abistavat.

Külaline kirjutas:13-aastaselt ei olda suhtes ja ei kohtuta internetituttavatega. Räägi oma isale. Ja räägi seda ka talle, et juba seksinud oled. Loodetavasti saad rihma
hmm :/ kas see pidi praegu olema solvav?
mis mõttega sa komenteerid kui ei oska aidata/nõu anda??
see koht on see kus saab lahendusi mitte heiti niiet mine facebooki ning aja oma sitta seal edasi
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”