Ma ei meeldigi kellelegi???

Tere.

Küsimus kas on veel inimesi, kes tunnevad, et nad ei meeldigi absouluutselt ühelegi kutile/neiule? Ausaltöeldes mul ei ole midagi viga, et kutid peaks hullult vältima jne aga ma ei ole kunagi kellelegi meeldinud ja mul käivad peas juba mõtted, et minuga on midagi valesti. Ma tean, et "tuleb ka ükskord minuaeg, kus kutte jalaga segada" aga siiski praegu ei ole juba 16 aastat miskit toimunud.

Re: Ma ei meeldigi kellelegi???

Ma eeldan, et sa oled alles 16. Aega on. Ma olen sinust pea neli aastat vanem ja ka pole kunagi olnud kutte jalaga segada, aga ma ise pole näinud ka selles kunagi probleemi. Ühel hetkel ju ikka keegi kuskilt külge hakkab ja piisab täitsa ühest kutist. Pole vaja mitme vahel valida ja kohtuda jms too much drama :D hahha aga eks vist maailmavaated ja iseloomud ole nats erinevad kah.
Aga kui soovid tutvusi, siis tõesti siin foorumis olev tutvuste teema võib päris asjalik olla.

Tere.

Küsin su väljenduse kohta. Ütled, et 16 aastat ei ole miskit toimunud. Saan aru, et oled 16-aastane - kas tahtsid siis juba beebieas poistele meeldida? Heal juhul võiks ikka paarist viimasest aastast juttu olla. Jah, eks jutt ole mõjusam, kui natuke liialdada, aga tasub järele mõelda, et jutt ebareaalseks ei läheks.

Igatahes, kindlasti on neid, kes samamoodi tunnevad. Õigupoolest on see sinuvanuste hulgas täiesti normaalne ja levinud tunne, et nagunii kellelegi ei meeldi ega hakkagi meeldima. Kinnitan su enda väidet, et see aeg tuleb, päris kindlasti. Eeldus on, et ise endale meeldid, endaga rahul oled. Kui ei ole, tegele sellega, millega ei ole. Või kui see mitterahulolu on põhjendamatu, siis enda aktsepteerimisega sellisena, nagu oled.

16 pole mingi elu näitaja ja palju oleneb sellest mis sa teed, kus sa oled jne. Sa mõtled, et keegi ei tahagi sind panna? sest selles vanuses tihtipeale sellise pealiskaudse asjaga asi piirdubki. Ja kui sa oled teistsugune siis sa kindlasti meeldid aga ükski tüüp ei oska ega julge sinuga tegeleda. Nad võtavad kergemad tüdrukud kes suhtlevad palju jms.
Minu soovitus ....mine kuskile trenni või huviringi, siis leiad omasugused inimesed ja tõenäoliselt meeldid ka kellelegi.
Üksindus
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”