On minusuguseid..?

Minust on saanud aastatega meessoost isikute vihkaja. Põhjuseks on see, et naisi on aegade jooksul alavääristatud ja naistel on vähem õigusi. Mõnikord lihtsalt tahaks ära tappa, sest mehed on lambad kes ei oska tegelikult midagi. Lesbi ma ei ole.
olen ma loll või?

Re: On minusuguseid..?

Loe, vaata filme, vestle inimestega, loe veel, vestle ja loe veel, õpi ja näed lõpuks, et asi ongi nii hull kui sulle tundub :P Aga ka, et see ei puuduta sind sugugi nii suurel määral kui sulle praegu näib.

Ajaloolasena olen vägagi kursis kogu selle nonsensiga, mida inimkond aegade jooksul korda on saatnud, aga õnnelikku elu sooviva ja otsiva inimesena olen ühtlasi mõistnud, et kui vähegi vabalt hingata tahan, siis pean õppima end selle juraga mitte seostama. Ümbritse end meeldivate meeste ja naistega ning kui à la kusagil kõrbes mõni naine kividega surnuks loobitakse või kusagil ookeani taga naine oma soo pärast presidenditoolist ilma jääb, siis jah - see on reaalsus ja paganama vale. Tough life. Aga sina oled elus, elad ühes väga-väga normaalses riigis, mis ei tee sulle takistusi, kui soovid oma eluga üsna ükskõik mida peale hakata.
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln

Teet Tuhajuhan kirjutas:kusagil ookeani taga naine oma soo pärast presidenditoolist ilma jääb, siis jah - see on reaalsus ja paganama vale
Kas mitte konkreetsel juhul vastupidi polnud, et hoopis ainult soo tõttu šanss oligi? Üldiselt on sul kogu tekst ajuvaba. Järjekordne näide tänasel päeval konveierilt tulevate bakade tegelikust tasemest. :mrgreen:

Külaline kirjutas:
Teet Tuhajuhan kirjutas:kusagil ookeani taga naine oma soo pärast presidenditoolist ilma jääb, siis jah - see on reaalsus ja paganama vale
Kas mitte konkreetsel juhul vastupidi polnud, et hoopis ainult soo tõttu šanss oligi? Üldiselt on sul kogu tekst ajuvaba. Järjekordne näide tänasel päeval konveierilt tulevate bakade tegelikust tasemest. :mrgreen:
Kohe näha alanil igav
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid. Poiss ja Tüdruk”